ابوالفضل طالبی

سیستم خبرساز خودکار FeedGator فارسی و رفع اشکال شده - اختصاصی انجمن جوملای ایران

27 پست در این موضوع

feedgator_joomlaforum.ir.png

سیستم خبرساز خودکار FeedGator فارسی و رفع اشکال شده - اختصاصی انجمن جوملای ایران

compat_15_native ext_com ext_lang

با استفاده از سیستم خبرساز خودکار (FeedGator) میتوانید به راحتی بدون نیاز به انجام عملیات سخت و دشوار! Copy & Paste به راحتی اخبار سایتهای دیگر را در سایت خود وارد نمایید به گونه ای که کلیه محتوای خبر به بانک اطلاعاتی شما منتقل میشود و شما را از دردسرهای کپی پیست بی نیاز خواهد کرد!

این سیستم با ترجمه انجمن جوملای ایران منتشر میشود و کلیه قسمتها مورد ترجمه قرار گرفته است و برخی قستمها نیز بهینه سازی شده است و اشکالات ان برطرف شده.. کافیست نصب نمایید!

از قابلیت های استثنایی سیستم خبر ساز FeedGator نسخه فارسی انجمن جوملای ایران:

• ایجاد گروه و بخش برای ورود مطالب سایتهای دیگر
  • انتقال کامل محتوای دریافت شده
  • ثبت کامل مشخصات محتوای منتقل شده
  • ایجاد خودکار تگ های متا برای مطالب دریافت شده
  • ایجاد خودکار لینک منبع از سایت نویسنده
  • و ده ها قابلیت استثنایی دیگر که باید خودتان آن را بیازمایید.

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سپاس از ابولفضل عزیز بابت ترجمه ی این افزونه ی بسیار خوب و کاربردی...

با توجه به اینکه ، ابوالفضل جان فراموش کردند ورژن کامپوننت رو بگن ، لازم دونستم که محض اطلاع دوستان عرض کنم که این افزونه مخصوص جوملا 1.5 هست ...

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
تصحیح اشتباه تایپی...
1 کاربر پسند دیده است

سلام

بعد از اینکه نصب کردم ، قسمت مدیریت کامپوننت هیچی نشون نمیده !

سلام

چطور میشه تکراری ها رو بجای حذف تک تک یکجا پاک کرد؟

خلاصه مطلب می زنم 0 کل متن رو دو بار تکرار می کنه!؟:5:

سوالی که واسه من پیش اومده از اساتید اینه که:

نمیدونم دقت کردید یا نه وقتی خبری توسط این کامپوننت ساخته میشه توی پارامترهای اون مطلب (خبر) قسمت "نمایش خلاصه متن" بر روی " مخفی" تنظیم میشه و در این صورت وقتی متن اصلی خبر رو میبینیم خلاصه خبر رو نمی بینیم

آیا میشه تنظیمی کرد که هر خبری که میسازه این پارامتر رو خود به خود روی مخفی تنپیم نکنه تا در خالت fultext هم خلاصه مطلب رو نمایش بده؟ تا نخوایم بصورت دستی تک تک مطالب تنطیمش رو تغییر بدیم؟؟

دوستان چند روزی هست این سوال رو پرسیدم اما گویا مدیران و اساتید محترم درگیر نمایشگاه بودن این شد که مجدد اینو میپرسم به امید اینکه کسی پاسخی بده.

خودم توی این مدت تمام تنظیمات رو دستکاری کردم اما تغییری حاصل نشد و نتونستم پارامتر نمایش خلاصه متن رو برای مطالب به حالت پیش فرض تنپیم کنم

حتی خواستم توی کدهای کامپوننت دستکاری کنم اما نتونستم پیدا کنم که وقتی مطلبی ساخته میشه کجا این تنطیمات رو به مطلب اختصاص داده میشه.

توی دیتابیس مطالب فیلد attribs رو مدنظرمه پارامتر show_intro که برابر 0 قرار میگیره (مخفی) من میخوام بدون مقداردهی باشه(تنظیم پیش فرض)

سلام

من روی لوکال هاست نصب کرده ولی چند خط ارور میدهد

در موقع ایمپورت کردنم اعدا ناواضح میاره

امکان ایمپورت اتوماتیک نیست

چرا دوست عزیز ایمپورت میشه مشکل خاصی نداره هم روی لوکال هم روی هاست.

تنها مشکل من این بود که ایمپورت که میشه یکی از پارامترهای مطالب ذخیره شده که مربوط به نمایش خلاصه متن هست که روی مخفی تنظیم میشه. من میخوام اونو به صورت اتوماتیک تغییر کنه و توی حالت پیش فرض باشه

نمیشه کاری کرد قالب زیبا تر بگیره در هنگام ایمپورت کردن

خیلی از ار اس اس ها را نمی تواند متن کامل بگیرد

مثلا سایت های زیر هم چنین قابلیت دارن که با پلاگین وردپرس هست

itpost.gadgetnews.ir

http://khabarkhoon.com

لطفاً بیشتر راهنمایی کنید و نحوه تنظیم کردن دقیق نرم افزار

اصلا از کجا میشه قالب ایمپورت را تغییر داد؟

با تشکر

سلام

دوستانی که با این سیستم کار کردن من چند تا مشکل دارم

ممنون میشم کمکم کنید.

1- تعداد فید هایی که وارد کردم یکم زیاده وقتی فعالشون می کنم سایت دیگه بالا نمیاد.چطوری تنظیم کنم که این مشکل پیش نیاد؟

2- از هر مطلب 4-5 تا میسازه چی کار کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

درود بر جوملایی های عزیز

من این افزونه رو روی جوملا 2.5 نصب کردم و ایمپورت دستی به درستی انجام میشه، اما cronjob مشکل داره، افزونه داخلی cron رو که فعال میکنم بعد چند دقیقه صفحه اصلی سایت دیگه بالا نمیاد و فقط یک صفحه سفید بدون هیچ محتوایی لود میشه، به محض غیر فعال کردن افزونه داخلی یعنی System - FeedGator pseudo-cron Plugin مشکل حل میشه، دیدم این افزونه مشکل ایجاد میکنه رفتم توی کنترل پنل هاست cronjob دستی ایجاد کردم و طبق چیزی که توی سایت افزونه گفته بود به شکل زیر:

/usr/bin/php /home/admin/*******/administrator/components/com_feedgator/cron.feedgator.php

اما حالا مشکل اینجاست که فقط اولین feed رو ایمپورت میکنه و بقیه رو نه!!!!

این نکته رو هم ذکر کنم مجددا که جوملا 2.5 هست... سرور هم شخصی هست و کنترل پنل کلوکسو روش نصبه...

چه باید کرد؟:13:

سلام دوستان

خیلی بدرد بخوره

فقط من بدجور باهاش مشکل دارم هر کار میکنم منتشر نمیکنه . میشه یه راهنمایی ساده بکنید که چطور یه فید اضافه میکنند و منتشر میشه؟ ÷شت هم فقط اسم ها رو بگید کافیه .

من همه چیزو تنظیم میکنم ولی بازم هیچ فیدی مطلبی توی سایت نمیزنه و آخرین مطلب هم صفر میزنه .

ممنون میشم یه جوون مردی راهنمایی کنه :21:

با سلام دوستان عزیز

یه راهنمایی کوچولو!

میشه کاری کرد که نیاز به اینکه هرسری خودمون میام گزینه import all میزنیم نباشه و خودش خودکار کار کنه و طول روز هر سایتی خبر زد برای سایت ما هم خبرش بیاد و نیازی نباشه ما خودمون بزنیم که بیاد؟

اگر اینطور بشه خیلی عالی میشه...

ممنونم از همه دوستان جوملایی

سلام

کسی فایل ترجمه فارسی نسخه 2.3.7 رو داره ؟ ورژن جدیدش هست. تازه دانلود کردم

من تازه شروع به کار با جوملا کردم میشه برای نصب و استفاده اموزش قرار بدید

میخواستم ببیتم بر روی 3 هم میشود نصب کرد ؟

نسخه جدیدش رو دانلود کن رو 3 هم جواب میده فقط لاتینش موجوده که تنظیماتش فرقی با نسخه فارسی نداره

در این لینک که مهندس مردان زاده زحمت کشیدن گذاشتن نسخه مخصوص 2.5 موجوده که لاتین فکر کنم روی جوملا 3 هم جواب بده

آموزش آموزش جامع و تصویری راه اندازی سیستم شکارنده ی خودکار محتوا FeedGator از سایر سایتها

التماس دعا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری