ابوالفضل طالبی

انقلاب طراحی قالب :: معرفی نرم افزار TemplateToaster (تمپلیت توستر)

101 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این نرم افزار ها محدودیت های خاص خودشون رو دارن . و به هیچ عنوان نمیتونن نیاز های یک وب مستر رو پاسخگو باشن.

حذف شد....

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
خلاف قوانین...

جنابmetiii نه به اون اشتیاقت واسه خررررررررید کامل لایسنس محصول و نه به این به حراج گذاشتن نرم افززززززززززززار!!!!

وقعا جالبه...

قرار دادن لینک کرک و در محیط انجمن خلاف قوانینه...لینک به سایت شخصی هم به همین طریق....

بعدشا منکه کرکو اینجا نذاشتم گفتم برن از سایتم دانلود کنن نه اینجا . در هر صورت ببخشید

دوستان ارجمند جوملا فروم. من لینک هایی که دوستان گذاشتن روبررسی کردم، لینک ها درستن اما بعلت قانون منع فروش تکنولوژی به کشورهایی نظیر کوبا ، ایران ، سوریه و ... متاسفانه آی پی ایران محدود شده و بایستی از و ی پ ی ا ن و یا ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کنید. و چون همه کاربران ، امکان فوق را ندارند بنده آخرین نسخه موجود بروی سرور سازنده را دانلود نموده و بصورت لینک مستقیم بروی هاست خود آپ نمودم تا شاید خدمتی اندک نموده باشم. (بگذریم که جواب سوالات بنده رو کسی نداد)

با استفاده از یکی از دو لینک زیر میتوانید نسخه تریال برنامه فوق را با حجم 109 مگابایت دانلود کنید. تاریخ آپلود فایل 08-02-1392 میباشد. با امید کرک نمودن توسط اعضائ محترمsmile22

نسخه زیپ شده (توصیه بنده، چون با فایروال مشکل بر نخواهید خورد)

http://www.niloshop.com/Download/TemToas.zip

و نسخه Exe همانند سایت سازنده:

http://www.niloshop.com/Download/TemplateToaster_with_dotnet.exe

× لینک دانلود مستقیم افزوده شد ×

ویرایش شده در توسط gholami_sam

سلام آقایون و خانوما ببینین شما میتونید شما هک میتونید بکنید بجنبید دیگه.

یک کمکم به هکر محترم بکنم این که سریال از طریق فایل Template Toaster.exe خوانده میشه سراغ بقیه فایل هاش نرن

سلام آقایون و خانوما ببینین شما میتونید شما هک میتونید بکنید بجنبید دیگه.

یک کمکم به هکر محترم بکنم این که سریال از طریق فایل Template Toaster.exe خوانده میشه سراغ بقیه فایل هاش نرن

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [dasdas]

خیلی جالبه!

مدیران انجمن لینک میدن به سایت های خودشون مثلا : afzoneha.com یا .... حالا چه به صورت لینک دانلود و یا ... ولی اگر یه کاربر یه لینک پیدا کرد که مال کرک بود که مسلما مورد نیاز هست میگن چرا لینک میدی به سایت شخصی؟

خیلی جالبه!:dadad4:

دوستانی که کار کردن با این نرم افزار به نظرتون نسخه رایگانش نسبت به ارتیستر چه مزیت ها و معایبی داره ؟؟

در کل کار کردن با کدوم ترجیح داده میشه ؟؟؟

آرتیستیر بهتره... از نظر من اون بهتره ... این گیج کنندست.. نسخه آخره آرتیستیر روی دست این زده .

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.

بنظر من .

رابط گرافیکی آرتیستر جذابتره وکاربر پسند تره و بهمین دلیل کار کردن باهاش راحت تره.

سرعت اجرای هر دو برنامه تقریبا مشابه یکدیگره.

سرعت نمایش تغییرات هم با هم برابره و شاید کمی تمپلیت توستر سریع تر هم هست.

از بابت حجم نرم افزار تمپلیت توستر هم حدود 7 مگا بابت کمتره.

ایجاد بلاک (موقعیت) در نقاط دلخواهه که نسبت به آرتیستر که فقط میشه تو ناحیه هدر این کار رو انجام داد ، بهتر و قوی تره.

از بابت تنوع خروجی ها هم تمپلیت توستر بسیار کمتره و چیزی برای گفتن نداره دو عکس زیر تفاوت خروجی رو نشون میده.

از بابت قیمت هم تفاوت زیاده : آرتیستر 129 دلاری با تمپلیت توستر 70 دلار.

وب سایت اصلی آرتیستر بروی کابران ایرانی بسته نیست اما وب سایت تمپلیت توستر امکان دانلود رو بدون ف ی ل ت ر ش ک ن بروی ایرانی ها بسته است. اگر روحیه ناسیونالیستی داشته باشید به این نرم افزار نگاه هم نخواهید کرد..:128fs318181:

تمپلیت توستر تازه اول راهه بنظرم با ظهور تمپلیت توستر ، آرتیستر بیشتر تحرک خواهد داشت و نسخه بعدی اون قطعا بهتر از قبل هم میشه.

من استفاده از آرتیستر رو بیشتر ترجیح میدم.

تصویر خروجی آرتیستر

[ATTACH=CONFIG]3944[/ATTACH]

تصویر خروجی های تمپلیت توستر

[ATTACH=CONFIG]3945[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط gholami_sam

منم یه موقع با آرتیستر قالب طراحی کردم ، گرچه خیلی از جوملا و سایت و اینجور چیزا سر در نمیوردم ولی کار با آرتیستر خیلی راحته فقط من اون موقع نتونستم قالب راست چین باهاش طراحی کنم !

سلام

درمورد Responsive layout ش هم آیا آموزش خاصی دارید که بدید؟

یا این قسمتش هم مثل گزینه ی save نسخه ی trial ش کار نمی کنه؟

لینک crack شده ی نرم افزارش رو ندارید؟

ممنون

سلام

بنده چند مدتی است بود که از آرتیستر استفاده می کردم بد نبود ولی با استفاده از تمپلیت توستر متوجه شدم که این برنامه واقعا انعطاف پذیری بالایی داره .درسته بعضی از ایرادات رو داره مثلا فوی آیکون در فایل xml ایجاد نمیشه . یا ابزار محتوا مثلا تصویر پرینت یا ایمیل فراخوانی نمیشه ولی میشه این موردهای بسیار جزئی رو با کمی کد نویسی برطرف کرد

در مقابل ایجاد فونتهای بسیار متفاوت در محتوا , ایجاد تصویر در هدر محتوا , و بسیار بسیار موارد دیگر که کافییست یک بار امتحان کنید

من به طور قاطع تمپلیت توستر رو به آرتیستر ترجیح میدم و دادم

با تشکر

شروع به نصب می کنم چرا بعد از انتخاب زبان ارور می ده و نصب نمی شه ؟ ویندوز سیستمم xp هست ؟:21::21::21::21::21::21:

سلام

خداییش دقیقا بیشتر از یک ماه قبل هم تو سایتم واسه دانلود گذاشتم هم تو انجمن معرفیش کردم ولی اصلا انگار نه انگار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:65d6a5d6s:

بر عکس همین که یک نفر بتونه ازش استفاده کنه یعنی شما کار خوبه خودتو کردی من دارم دانلود می کنم هر چی گشتم دکمه تشکر رو ندیدم :yeah:

فکر کنم پیر شدم :jan:

بازم ممنون

شروع به نصب می کنم چرا بعد از انتخاب زبان ارور می ده و نصب نمی شه ؟ ویندوز سیستمم xp هست ؟:21::21::21::21::21::21:

فکر کنم باید net framework نصب کنید

دوستان این منو و حاشیه و اینا چطوری باید ویرایش کرد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری