ابوالفضل طالبی

انقلاب طراحی قالب :: معرفی نرم افزار TemplateToaster (تمپلیت توستر)

101 پست در این موضوع

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13662396761.png

Artisteer VS TemplateToaster

مسئله این است!

شرح نخست:

تا کنون همه کاربران جوملا و حتی میشه گفت کاربران سایر سیستمهای مدیریت محتوا با نرم افزار آرتیستیر (Artisteer - art i steer) آشنا بودند و از طریق این نرم افزار طراحی قالب انجام میدادند .نقاط قوت بسیاری دارد و همینطور نقاط ضعف کم!

آرتیستیر از بدو ورودش رقیبی نداشت و یکه تاز تنها نرم افزار طراحی قالب در دنیا بود و هر روز که میگذشت تیم توسعه دهنده آن قابلیتهایی را در نسخه های جدید آن رونمایی میکردند که میتوان گفت واقعا نرم افزار حرفه ای و بزرگی به تمام معنا بوده و هست.ولی هدف از این تاپیک معرفی نرم افزار دیگری است که تازه وارد ولی ولی ولی در بدو ورودش حرفهای تازه ای برای گفتن دارد که تیم آرتیستیر شاید به جنب و جوش بیشتری برای توسعه نرم افزار خود بیافتد!

معرفی TemplateToaster (تمپلیت توستر)

نرم افزاری که به شما معرفی میکنم با نام TemplateToaster با شعار Let's enjoy web designing بتازگی عرضه شده است و در اولین نگاه یک مزیت بزرگ و شاید خیلی بزرگ نسبت به آرتیستیر داشته باشد و آن

امکان ایجاد موقعیت های دلخواه Position در قالب تنها با کشیدن موس روی طرح است! شگفتی ساز و تازه نفس طراحی قالب در دنیای وب در ابتدای راه خود حرفهای زیادی برای گفتن دارد و به نظر میتواند گوی سبقت از رقیب خود ، آرتیستیر را برباید... قابلیتهای مهم دیگری هم وجود دارد و آن اینکه تمپلیت توستر از قافله Resposive ها عقب نمانده است! به راحتی قالب شما به قالب ریسپانسیو تبدیل میشود اگر بخواهید!

TemplateToaster (توستر قالب!) به دو قیمت عرضه شده است با امکانات متفاوت که میتوانید در زیر تفاوت و قیمتها را مشاهده نمایید:

[ATTACH=CONFIG]3379[/ATTACH]

تصویر زیر هنگام اجرای برنامه از شما سوال میکند که از قصد دارید قالب اختصاصی با موقعیتهای اختصاصی طراحی کنید و یا از قالبهای پیشنهادی استفاده کنید:

[ATTACH=CONFIG]3380[/ATTACH]

قابلیت بزرگ تمپلیت توستر امکان ایجاد موقعیت ماژول در هرجایی از قالب است که تنها نیاز دارد که موس خود را در محل مورد نظرتان قرار دهید و بکشید! تصویر زیر نشان دهنده همین موضوع است:

[ATTACH=CONFIG]3381[/ATTACH]

همانطور که در تصویر بالا و محیط اجرای برنامه مشاهده میکنید ، اینترفیس برنامه templatetoaster تقریبا مشابه برنامه Artisteer است ولی خب مزایای زیادی در دل آن نهفته که باید کشفشان کنید!

آموزشهای ویدویی هم در خصوص کار با تمپلیت توستر توسط سازندگان آن منتشر شده که اگر قندشکن شکرشکن دارید میتوانید از این آموزشها لذت ببرید:

[TABLE=class: image]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: caption]فیلم آموزشی مقدماتی[/TD]

[TD=class: caption]سربرگ ایده ها[/TD]

[TD=class: caption]سربرگ تنظیمات عمومی[/TD]

[TD=class: caption]سربرگ طراحی قالب ریسپانسیو[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: caption]موقعیت ماژولها[/TD]

[TD=class: caption]سربرگ تنظیمات بدنه[/TD]

[TD=class: caption]صفحات اختصاصی[/TD]

[TD=class: caption]دکمه ها[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[TD]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: caption]فوتر[/TD]

[TD=class: caption]محتوا[/TD]

[TD=class: caption]هدر[/TD]

[TD=class: caption]آپلود قالب![/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]more-demos-soon.jpg[/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

این هم چند نمونه قالب طراحی شده با تمپلیت توستر:

TemplateToaster Samples

wedding.jpgWedding

آموزشها و سوالات و مشکلات خود را در همین تاپیک قرار دهید

برای دانلود نسخه تریال میتوانید از لینک زیر اقدام نمایید:

دانلود TemplateToaster (تمپلیت توستر)

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اوه اوه اوه...

عجب نرم افزاریـــــــــــــــــــــــــــــــه....

دمشون گرم...

ممنون که معرفی کردی ، ابولفضل عزیز....فکر نکنم کسی تاحالا اسمش رو هم شنیده باشه...حتی یه سرچ هم توی اینترنت بزنی سایتهای خارجی که کمه؛ سایتهای ایرانی هم هیچ نام و نشانی ازش نیست....

خیلی خوووووووووووووووبه این...:ds6a5d:

×لینک دانلود مستقیم افزوده شد×

http://afzoneha.com/download/TemplateToaster-JoomlaForum.Ir.exe

موفق باشید و سربلند

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh
افزودن لینک دانلود مستقیم

این نرم افزار هم اکنون میتونه برای خیلی از بچه های طراح ایرانی درآمدهای خوبی ایجاد کنه و با کمترین دانش فنی زیباترین قالب ها رو طراحی کنند...

پیشنهاد میکنم دوستانی که با تمپلیت توستر کار میکنند:

نکات آموزشی خودشون رو در همین تاپیک به عنوان یک تاپیک مرجع رفع اشکال و آموزش قرار بدهند

سلام

:5:

من هنوز دانلودش نکردم ببینم چه طور هستش؟؟؟

:didi:

یه سوال داشتم من به صورت دستی وب می نویسم و مشکل طراحی بالای منوها و یا تاپ منو ها رنگ ها و پس زمینه ها بعد از مدتی تکراری میشن آیا این نرم افزار دارای چهره گرافیکی جدید هست؟؟؟

:21:

کسی دانلود کرده؟؟؟ منم نتونستم:13:

ویرایش شده در توسط redevills

یکی از دوستان دانلود کنه و توی انجمن یا جای دیگر آپلود کنه تا دوستان که قندشکن ندارند و یا اگرم دارند سرعتشون خیلی پایینه بتونند راحت دانلود کنند

با سلام...

تا نیم ساعت دیگه لینک دانلود مستقیم براتون قرار میدم...

اینقدر به در و دیوار نزنید خودتون رو دیگه...اشکمون در اومد...:oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom:

روز خوش

لينك دانلودي مستقيم:

http://ge.tt/17QkGOe/v/0

http://www.solidfiles.com/d/160c908d76/

http://www.mirrorcreator.com/files/HJQRJDQR/TemplateToaster.exe_links

من نميدونم سايت هاي بالا در ايران ف*ي*ل*ت*ر اند يا نه اما لينكهاي بالا مستقيم اند در ضمن من نسخه پولي اين نرم افزار را خريدم براي اوناي كه مبتدا اند خيلي خوبه

ویرایش شده در توسط afhacker

ضمن سلام

مهندس جان ممنون از معرفی نرم افزار، اما در نسخه Artisteer.4.1.0.59861 تمامی مواردی که فرمودید وجود داره و بسیار امکانات دیگه ای که از نواقص این آرتیستر بود رفع شده. مثلا می تونید navigation و شماره گذاری صفحات رو استایل اختصلاصی بدید و همینطور تصاویرتون رو در مطالب و همچنین نحوه نمایش کامپوننتهایی چون کامپوننت "نظردهی" و فرم سازها یا همون فرم ها و ...

البته اینم عرض کنم، که این نرم افزار به مراتب و بهتر و بیشتر می تونه رشد پیدا کنه و طبق گفته مهندس طالبی "تیم آرتیستیر شاید به جنب و جوش بیشتری برای توسعه نرم افزار خود بیافتد!"

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13662675901.jpg

سلام خیلی باحاله

..:: >>3w.****.ir<<ترنم باران شیرازی وب قدیم ترنم باران جدید :) ::..

ضمن خوش امد گویی

قوانین رو رعایت کنید لطفا

ویرایش شده در توسط reza.sh
تبلیغات......................:

مدییییییییر این لینک مستقیم چی شد پس ... شد 1 ساعت ... :auau:

لينك دانلودي مستقيم:

TemplateToaster.exe

TemplateToaster.exe - Solidfiles

http://www.mirrorcreator.com/files/H...ster.exe_links

برای دسترسی به خود سایت با قندشکن خوبی داشته باشی

عجب.. فیلتر شکن حالا شده "قندشکن" یعنی اینقدر فیلتر رو دوست دارید که اسمش رو گذاشتید قند و نبات و شیرینی.. خودمون داریم میبینیم و شاهدیم که چقدر باعث زحمت و اسباب دردسر شده و بهش قند و شکر میگیم.. :yeah:

ممنون از تیم مدیریت بخاطر زحمات همیشگی

فقط یه چیزی.. این نسخه آزمایشی مدت زمان داره یا محدودیت اکسپورت داره؟

من که با قند شکن هم نتونستم دانلودش کنم

اما کاش بشه خودتون بذاریدش واسه فروش و دانلود ...

من که با قند شکن هم نتونستم دانلودش کنم

اما کاش بشه خودتون بذاریدش واسه فروش و دانلود ...

لينك دانلودي مستقيم:

TemplateToaster.exe

TemplateToaster.exe - Solidfiles

http://www.mirrorcreator.com/files/H...ster.exe_links

فروش ش هم تا چند روز دیگه اوکی میشه

مهندس مردانه زاده قرار به لینک دانلود معتبر قرار بدند

مدییییییییر این لینک مستقیم چی شد پس ... شد 1 ساعت ... :auau:

حالا چرا میزنی ؛ گـــــــــــــــــــــــل پسر!!؟؟؟؟ یه پیرمرد مفلــــــوک که زدن نداره!!!!!oom.gifoom.gifoom.gifoom.gifoom.gif

من فکر کردم لینکهایی که اون دوستمون قرار دادند، مستقیمه ، واسه همین دیگه آپ نکردم!!!

الان گذاشتم آپلود بشه ...:heey::heey::heey::heey::oom::oom::oom::oom:

با اجازه استاد بنده اپلود کردم تو وب سایت تا زمانی که اپلود کنن در آپلود سنتر من که به خاطر حجم زیاد نتونستم آپلود کنم داخل انجمن

اینم لینک مستقیم دانلود نرم افزار

دانلود

ویرایش شده در توسط blazhel

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری