mehrzad2020

عدم باز شدن سایت بعد از لاگین شدن کاربر

19 پست در این موضوع

با سلام

دوستان متاسفانه چند وقتیه وقتی کاربر توی سایتم لاگین میشن دیگه سایت براشون باز نمیشه

میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

خیلی واجبه

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

البته گه گاهی این مشکل به وجود میادش

یه سوال دیگه اینکه من از کامپونیت asef استفاده میکنم من در سایتم حدود 1500 مطلب دارم اما این کامپونیت حدود 70 هزار لینک درست کرده

من خودم حدس میزنم این مشکل باز نشدن سایت هنگام ورود کاربر بخاطر این کامپونیت و تعداد زیاد لینک ها باشه

لطفا منو راهنمایی کنید

با تشکر

در ماژول ورود ص بعد از ورود به درست تعیین کنید ، دسترسی ها رو بررسی کنید

باز نمیشه یعنی چی ؟ ص سفیده ، خطا میده و ....

به تنظیمات کلی برید گزارش خطا رو حداکثر بذارید ببینید به جای صفحه سفید چه خطایی میده

با سلام

جوملا من نسخه 1.5 می باشد.

در تنظیمات کلی فقط گزینه ای به اسم تنظیمات خطایابی

خطایابی سیستم

خطایابی زبان

وجود دارد که هر دو گزینه بر روی ((خیر)) می باشد.

چرا در نسخه 1.5 هم در تنظیمات اصلی سربرگ سرور سمت راست گزینه گزارش خطا وجود داره اون رو روی حداکثر بذارید

بله حق با شما است

الان صفحه باز میشه بدون مشکل

گه گاهی این مشکل باز نشدن سایت پیش میاد

ولی الان با وجود اینکه باز میشه ولی این اخطار هم باهاشس میاد

Notice: Undefined variable: number_items in /home2/m/public_html/modules/mod_vtem_news_stack/mod_vtem_news_stack.php on line 28

ویرایش شده در توسط mehrzad2020

این خطا هم یک بار اومد

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 156 bytes) in /home2/m/public_html/administrator/components/com_acesef/library/cache.php on line 573

ویرایش شده در توسط mehrzad2020

موقعی که سایت باز نمیشه اون موقع باید یه خطا بده اون رو باید بذارید تا مشخص بشه چی هستش

الان این خطایی که گذاشتید مربوط به ماژول خبری شما هست که فک نمیکنم ارتباطی به مشکلتون داشته باشه

اگر گزارش خطا رو مجدد کم کنید این خطای ماژول خبری رو دریافت نمیکنید

این خطا هم یک بار اومد

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 156 bytes) in /home2/mehrzads/public_html/administrator/components/com_acesef/library/cache.php on line 573

برای رفع این خطا از تاپیک زیر استفاده کنید

Fatal error: Allowed memory size of

دوست عزیز این مشکل معمولا تو 80 درصد موارد این مشکل برای پر شدن حجم هاستته و معمولا وقتی حجم پر میشه این مشکلات مخصوصا سفید شدن صفحه ی میاد

با پشتیبانی هاستت تماس بگیر

اگر از اون نبود باز هم اعلام کن تا اساتید راهنمایی کنن

و اگر از هاستت بود اعلام کن تا دوستانی که به این مشکل بر میخورند هم بدونن مشکل از کجاست

آقا صابر یک دنیا ممنون از شما

آقا صابر داخل فایل htaccess این دستور رو به خط آخرش اضافه کردم php_value memory_limit 256M

مشکلی نداره؟

دوست عزیز این مشکل معمولا تو 80 درصد موارد این مشکل برای پر شدن حجم هاستته و معمولا وقتی حجم پر میشه این مشکلات مخصوصا سفید شدن صفحه ی میاد

با پشتیبانی هاستت تماس بگیر

اگر از اون نبود باز هم اعلام کن تا اساتید راهنمایی کنن

و اگر از هاستت بود اعلام کن تا دوستانی که به این مشکل بر میخورند هم بدونن مشکل از کجاست

آقا سعید هاستم 2 گیگ با پهنای باند نا محدوده و در حال حاضر حدود 500 مگ فضای خالی داره

من خودم البته اساتید بزرگوار ببخشن که جسارت می کنم به کامپونیت asef شک کرده بودم چون حدود 80 هزار لینک ساخته

وقتی این مشکل صفحه سفید پیش میاد یکی دوتا از مطالب رو که از صفحه اصلی حذف می کردم مشکل بر طرف می شد. یا مثلا وقتی صفحه اصلی بالا نمیامد بعضی دیگر از صفحات مثل صفحه ثبت نام یا صفحه یک مطلب خاص باز می شد

آقا سعید هاستم 2 گیگ با پهنای باند نا محدوده و در حال حاضر حدود 500 مگ فضای خالی داره

من خودم البته اساتید بزرگوار ببخشن که جسارت می کنم به کامپونیت asef شک کرده بودم چون حدود 80 هزار لینک ساخته

وقتی این مشکل صفحه سفید پیش میاد یکی دوتا از مطالب رو که از صفحه اصلی حذف می کردم مشکل بر طرف می شد. یا مثلا وقتی صفحه اصلی بالا نمیامد بعضی دیگر از صفحات مثل صفحه ثبت نام یا صفحه یک مطلب خاص باز می شد

دوست عزیز من هم گفتم معمولا این مشکل تو 80 درصد به هاست بر میگرده چون ما خودمون هر روز داریم این مشکلات رو برای کاربرانی که این مشکل براشون بوجود میاد رو حل میکنیم. به هر حال امیدوارم مشکل شما هر چه زودتر حل بشه. موفق باشید

با پشتیبانی تماس بگیرید و یا تیکت براشون ارسال کنید و بگید چک کنند که حجم هاست شما پر شده است یا نه و اینکه بگو لطفا چک کنند که سفید لاگین شدن یوزرها به وب سایت شما به دلیل هاست و مشکلات هاستتون هست یا خیر

اگر اول جواب دادند که چک کردبم و مشکل نداشته بعد اون موقع بیاید و روی موارد نصب شده و جوملا مانور کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری