irannnnn

ویرایش عکس در هدر سایت

34 پست در این موضوع

درود بر شما

از کدام قسمت جوملا میتونم عکس بالای سایت را تغییر و ویرایش بدم؟ و نحوه تغییر آن چگونه است؟

با تشکر فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما مگه نمی خواهی اون قسمت قرمز را تغییر بدی بهترین کار اینه که بری همین فایل را ویرایش کنی

ضمن این که می تونی توی موقیعت topmenu هم یه عکس بگذاری اما بهترین راه روش بالاییه

شما مگه نمی خواهی اون قسمت قرمز را تغییر بدی بهترین کار اینه که بری همین فایل را ویرایش کنی

ضمن این که می تونی توی موقیعت topmenu هم یه عکس بگذاری اما بهترین راه روش بالاییه

درسته اما روشی که شما فرمودید توی فایر فاکس میزنم یه عکس میاد قدم بعدی چیه؟

شما وارد همون مسیر بشید اون عکس را بگیرید و تغییرات را روش اعمال کنید و بعد در همون مسیر قرار بدینش

شما وارد همون مسیر بشید اون عکس را بگیرید و تغییرات را روش اعمال کنید و بعد در همون مسیر قرار بدینش

همین کار را کردم رنگش را با paint عوض کردم بعد اسم عکس را کپی کردم و در نوار آدرس فایر فکس past کردم نشد...اگه میشه دقیقتر توضیح بدید:oom:

دوست عزیز بعد از تغییراتی که روی عکس میدهید باید برید و تو این مسیر قرار بدهید

/new/templates/comaxium/images

دوست عزیز بعد از تغییراتی که روی عکس میدهید باید برید و تو این مسیر قرار بدهید

/new/templates/comaxium/images

بنده نتونستم...هر چه که لازمه در اختیار شما گذاشتم اگر زحمتی نیست شما مثلا رنگ هدر را به رنگ دیگه تغییر بدید . خواهش میکنم

در تمپلیتی که انتخاب کردید وارد پوشه image بشین و آنجا تصاویر مربوط به header هست که میتوانید عوض کنید. با فتوشاپ براحتی این کار انجام میشه.

دوست عزیز مسیر templates/comaxium/images/s5_header_bg.jpg رو برید و عکس رو دانلود کنید و با فتوشاپ ویرایش کنید و مجددا تو همون پوشه قرار بدید . اگر نتونستید رمز هاست رو پ.خ کنید و رنگ مورد نظرتون رو بگید تا براتو درستش کنم

حالا گرفتم رفتم تو پوشه های هاست و مسیر را پیدا کردم عکس رو آپلود کردم دوباره در سایت قرار دادم و در همان مسیر اما تغییری نکرد دوباره رفتم و اصلا عکس را پاک کردم وباز دوباره چیزی نشد!!! میتونم بپرسم از کجا فهمیدید اون عکس با اون اسم عکس هدر سایت من هست و اصلا از کجا میشه فهمید عکس هدر سایت کدام یکی از اینهاست؟

با استفاده از افزونه فایرباگ

ابنی که شما میگید تغییری نکرد به خاطر کش جوملا بوده باید کش را پاک می کردید

دوباره امتحان کنید

با استفاده از افزونه فایرباگ

ابنی که شما میگید تغییری نکرد به خاطر کش جوملا بوده باید کش را پاک می کردید

دوباره امتحان کنید

منظور همین پوشه cache هست؟

شما به مدیریت جوملا بروی --->سایت--->بهینه سازی و تعمیر--> پاک سازی کشو سپس مشاهده وب با ctrl+f5

دوست عزیز نباید نام عکس را که بعد از تغییر عوض کنی چون در کد نویسی به همین نام پیش فرض میشناسد

شما به مدیریت جوملا بروی --->سایت--->بهینه سازی و تعمیر--> پاک سازی کشو سپس مشاهده وب با ctrl+f5

جوملای من 1.5 هست بهینه سازی و تعمیر نداره در عوض در قسمت نوار ابزار رفتم به پاکسازی واکشی و از اونجا به مدیریت کش و تمیزکاری حالا باید چیکار کنم؟

گزینه مشاهده وب نیست؟!!!

[ATTACH=CONFIG]3400[/ATTACH]

الان تغییر دادم منتهی فقط تو سایت ctrl+5 را زدم

بی نهایت ممنون

فقط یه سوال دیگه هم برام پیش اومد اسم روی هدر سایت را چطور میشه تغییر داد؟ ( میدونم خیلی پررو هستم...ببخشید تورو خدا)

نمیدونم چطور تشکر کنم!! این همه لطف در ازای هیچی! واقعا شما بزرگوارید...از خدا هر چی میخواهید خدا بهتون بده

از تمامی دوستان هم تشکر دارم

یه سوال دیگه هم برم پیش اومده و اون اینکه عرض هدر سایت را چطور میتونم افزایش بدم؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری