elme32

انتقاد از دوستان

10 پست در این موضوع

سلام دوستان :

نمیدونم این انجمن جوملا بیشتر شده فقط بحث رفع مشکلات ، یه قدری هم به قرار دادن قالب های جدید که هر روز به زبان اصلی تو اینترنت زیاد هستش اونا رو ترجمه نمیکنید و تو انجمن قرار نمی دهید دوستان کم لطفی دارند .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز من هم با بحث شما موافقم ولی اکثر قالبهای خارجی از زبان راست چین پشتیبانی میکند و میشه در کارها ازشون استفاده کرد و متاسفانه نصبت به مشکلات روزمره اساتید و دوستان نمیشه روی این قضیه مانور داد

الان قالب ترجمه شده هم تو اینترنت کم نیست، سایت تک وب دیزاین کلی قالب ترجمه کرده ، اقای مرادی شدیدا داره رو این زمینه کار میکنه یه سر بزنید ضرر نمیکنید.

چرا این سایت بسته نصبی داره و خارجی هاش رایگان ولی بسته های فارسیش تجاری هستند.

چرا این سایت بسته نصبی داره و خارجی هاش رایگان ولی بسته های فارسیش تجاری هستند.

بعضی از گروه ها برای جبران هزینه های هاست خود و برخی از موارد دیگه ... این کار رو انجام میدند

منابع درامدی هم هست .

زمان کمی برای راست چین کردن نمی ذارند و ..... باید جبران بشه

باسلام

یادش بخیر من هم وقتی تازه با جوملا آشنا شده بودم چنین انتقاداتی داشتم ( البته خیلی تند تر بودم ):did2:. که الان فکرش رو می کنم خنده ام می گیرد ! اما تصمیم گرفتم خودم دست به کار بشم و به فارسی سازی قالب های دلخواهم بپردازم..شما هم کمی خودتون تلاش کنید!!!.این انجمن بیشتر از هرچیز یک انجمن تخصصی است که در آن بیشتر روی آموزش تاکید شده و این خیلی چیز مهمی است.که باید به آن توجه شود.اینکه همه چیز حاضر و آماده باشد اصلا چیز پسندیده ای نیست .... این نبودن است که باعث حرکت می شود . این همان چیزی است که منجر به پیشرفت شما می شود . شکر خدا مهندسان و کاربران جوملافروم هم تلاش های زیادی تاکنون برای رفع این کاستی ها نموده اند در همین جشن نوروز چندصدتا افزونه - قالب و... به فارسی منتشر شد.!

شما هم دست به کار شوید...و هرجا به مشکل برخوردید و نیاز به راهنمایی داشتید در خدمتتون هستیم.

موفق باشید

ضعف بزرگ جوملا ( نبود قالب های متنوع) نتیجه = جوملا زدگی!!

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

دوستان کسی طریقه فارسی کردن این قالب ها رو بلده بطور کامل آموزش بده من برای کسی آموزش رو بده براش یه قالب به عنوان هدیه براش فارسی سازیش میکنم به دلخواه آموزشش تو این انجمن هست به درد نمیخوره

قبل از اینکه فارسی کردن رو بلد بشی باید، CSS رو خوب یاد بگیری.

فارسی سازی هم کاری نداره،

1) بسته ی فارسی برای admin و محیط کاربری سایت نصب می کنی

2) شروع می کنی به راست نویس کردن نوشته ها، برای این کار نرم افزار firebug رو نصب کن و با استفاده از اون

مکان هایی که می خوای راست نویس بشن رو انتخاب کن و در قسمت استایل آنها به دنبال عبارتی مثله text-align یا float

برگرد و بعد عبارت جلوی اونا رو right کن، اگر درست شد، اونوقت باید توی فایل های css هم این تغییر رو اعمال کنی.

3) اینکه گفتم باید css بلد باشی به خاطر این گفتم که بعضی وقت ها موضوع به این سادگی ها درست نمی شه و باید کارهای دیگه ای

انجام بدی که حتما باید css بلد باشی.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری