Amin.Manager

خطای اجازه دسترسی به قسمتهای خصوصی سایت

14 پست در این موضوع

با سلام

دوستان من وقتی میخوام داخل سایت جوملاییم ثبت نام کنم ،فرم ثبت نام رو کامل میکنم و دکمه عضویت رو که میزنم این ارور رو میده:"شما اجازه دسترسی به قسمت های خصوصی این سایت را ندارید" به نظرتون مشکلش کجاست؟

ویرایش شده در توسط saber
تصحیح عنوان تاپیک جهت جستجوی راحت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببینید نه من اصلا دسترسی محدود نکردم ولی قسمت مجوزها در جومل هم اصلا درست کار نمیکنه من آموزشش هم خوندم و انجام دادم ولی واقعا کار نمیکنه!

دوست عزیز شما دسترسی های اعضا به سایت رو کاملا چک کن و ببین کاملا درست باشه

چون این احتمال هست که دسترسی ها ی پیشفرض بهم ریخته باشه و شما متوجه نشده باشی

مخصوصا دسترسی به برخی از قسمت ها و صفحاتی که این پیغام رو به شما میده

این رو چک کن اگر کاملا درست بود یک دسترسی جدید با نام جدید برای ورود اعضا درست کن و بذارش پیشفرض ببین باز همین مشکل رو داری یا نه

دسترسی ها رو کاملا چک کردم و حتی یک دسترسی جدید هم ساختم بازم مشکل داره، اولین باره این مشکل برام پیش اومده خیلی عجیبه!

اگر دوستان اساتید راهنمایی نکردند دسترسی رو به مدیریت برای بنده پ / خ بدید تا بررسی کنم

بنده خودم در جوملا رو فول بلدم، متاسفانه نمیتونم به بخش مدیریت دسترسی بدم اطلاعات حساسی داخلش هست، ولی ممنونم

خواهش میکنم. مشکل بنده هم اینه که چون با این مشکل تو جوملا مواجه نشدم باید وقت بذارم و ببینم مشکل از کجاست و به خاطر نداشتن وقت نمیتونم دقیق به شما کمک کنم به خاطر همین پیشنهاد دادم

انشااله اساتید سریع جواب میدهند

دوست عزیز بهترین کمک اینهکه لینک سایت خودتون رو قرار بدین شاید شما فقط با این مشکل روبرو هستین و دارین جایی اشتباه میکنید لطفا لینک سایت خودتون رو قرار بدین تا ما هم چک کنیم وراهنمایی کنیم

دوست عزیز شما برو به قسمت منو ها و صفحه خانه خود را که به عنوان صفحه پیش فرض برای ورود کاربران است را تنظیماتش را چک کن دسترسی را روی حالت عمومی قرار بده و بعد به قسمت منو اصلی برو و در سمت چپ بالا گزینه انتخاب را انتخاب نموده و سطح دسترسی را از انجا تنظیم کن انش اله که مشکلتان حل می شود .

آقای Amin.Manager مشکل شما حل شد؟ چه کار کردید؟

من الان دقیقا همین مشکل را دارم. دیدم که شما در یکی از پست هاتون Access Manager هم نصب کرده بودید. من هم این کامپوننت را نصب کردم و فکر می کنم که اشکال از اون باشه.

اگه مشکلتون حل شده، لطفا راه حل تون رو اینجا بذارید.

ممنون

فهمیدم که مشکل از چیست. این مشکل در table asset هست. چون بیش از یک روکورد دارای parent_id برابر با 0 هستند این مشکل به وجود می آید.

در لینک زیر نحوه رفع مشکل توضیح داده شده است.

J2.5:Users Cannot Login in 2.5.13 - Joomla! Documentation

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری