majid.fathi

ماژول کد پیگیری فرم ساز rsform

99 پست در این موضوع

سسلام

من مشکلی دارم با این کد رهگیری . به هنگام وارد کردم کد رهگیری که بعد از ثبت نام ایجاد شده را در قسمت جستجوی کد رهگیری میگذارم چیزی نمایش نمیدهد . مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان

من ماژول رو نصب کردم کد رهگیری رو که میزنم جستجو کنه

میزنه رکورد پیدا نشد

چه کنم

ممنون میشم راهنمایی کنین

من افزونه رو نصب کردم اما چه شکلی باید تگ رو اضافی کنم....

یعنی بعد از ثبت نام کد رهگیری رو همراه با فرم پر شده به کاربر نشون میده؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط milititi

من افزونه رو نصب کردم اما چه شکلی باید تگ رو اضافی کنم....

یعنی بعد از ثبت نام کد رهگیری رو همراه با فرم پر شده به کاربر نشون میده؟؟؟؟

نشون دادن اطلاعات فرم پر شده و نمایش کد رهگیری در تاپیک خود کامپوننت توضیح داده شده . این ماژول برای ایه که کاربر بعد از ارسال فرم ، فردا روز بتونه با وارد کردن کد رهگیری خودش اطلاعات وارد شده فرم رو ( که شما تعیین میکنید در تنظیمات ماژول ) ببینه :)

آخه شما تو این تاپیک یه تگ گفتی اون رو کجا باید اضافی کرد

کلا میخوام کاربر اطلاعات پرشده خودش رو به همراه کد رهگیری داشته باشه..تا بقول شما اگه زمان پرکردن اشنباهی کرد بتونه از طریق کد رهگیری ویرایش کنه

ممنون راهنماییم کنید

آخه شما تو این تاپیک یه تگ گفتی اون رو کجا باید اضافی کرد

کلا میخوام کاربر اطلاعات پرشده خودش رو به همراه کد رهگیری داشته باشه..تا بقول شما اگه زمان پرکردن اشنباهی کرد بتونه از طریق کد رهگیری ویرایش کنه

ممنون راهنماییم کنید

لطفا از یک تاپیک سوالتون رو دنبال کنید . امکان ویرایش فرم ثبت شده توسط کاربر رو هم عرض کردم میسر نیست . با این دستور در پیام تشکر و یا در متن ایمیل میتونید کد رهگیری رو به کاربر نمایش بدید . ticket نام فیلد کد رهگیری هست که در فرم ایجاد کردید .

{ticket:value}

یه افزونه مشابه این می خواهم که به صورتی دستی خودم وارد کنم کد پیگیری را بعد یه ماژول روی سایت تعرف بشه که با وارد کردن ان کد مطلبی را که من برای ان کد تعریف کردم نمایش داده شود ایا همچین افزونه ای هست

فرم را ساختم الان به هر کاربر یک سوال می پرسه بهش یک کد رهگیری می ده

من الان جواب هر سوال را کجا بدم که هر کاربر بتونه با وارد کردن کد رهگیری اش جواب مخصوص به خودش را ببیند

چجوری با وارد کردن کد رهگیری میتونه اطلاهاتش رو ببینه؟؟؟؟ ماژول خاصی داره ؟؟؟

میشه ویرایش هم کرد؟؟/

فرم را ساختم الان به هر کاربر یک سوال می پرسه بهش یک کد رهگیری می ده

من الان جواب هر سوال را کجا بدم که هر کاربر بتونه با وارد کردن کد رهگیری اش جواب مخصوص به خودش را ببیند

یک فیلد text area به فرم اصلی اضافه کنید و با css آن را مخفی کنید سپس از ادمین پس از ارسال پاسخ را درج کنید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

چجوری میشه کاربر کد رهگیری رو تو فرم بنویسه....اطلاعاتش نشون داده بشه؟؟؟؟؟

این فرم رو چجوری باید طراحی کرد؟

سسلام

من مشکلی دارم با این کد رهگیری . به هنگام وارد کردم کد رهگیری که بعد از ثبت نام ایجاد شده را در قسمت جستجوی کد رهگیری میگذارم چیزی نمایش نمیدهد . مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید

فرم مخصوص برای وارد کردن کد رهگیری رو چجوری ساختی؟؟؟؟

اطلاعات همون کد وارد شده رو چجوری نشون میده؟؟؟؟

ممنون

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

سلام بر دوستان

سوال 1 : توی ماژول سرچ کد پیگیری rsform نوشته پیش فرض داره که نوشته" شماره پیگیری" این نوشته رو چطور میتونم پاک کنم

سوال 2 : نتیجه ثبت نام کجا باید وارد کنیم که ثبت نام کننده بتونه با پیگیری از نتیجه ثبت نامش خبردار بشه

سوال 2: اون قسمت سرچ کد پیگیری از کجا میشه زیبا تر کرد

عکس پیوست گردید

با تشکر از شما [ATTACH=CONFIG]7160[/ATTACH]

چجوری میشه کاربر کد رهگیری رو تو فرم بنویسه....اطلاعاتش نشون داده بشه؟؟؟؟؟

این فرم رو چجوری باید طراحی کرد؟

دوست عزیز لطفا تاپیک آموزش این افزونه رو ابتدا مطالعه کنید

هدیه فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش

فیلد کد رهگیری رو در هنگام ساخت فرم باید وارد کنید . کد رهگیری رو خود فرم اتوماتیک تولید میکنه . بعد شما این ماژول رو نصب میکنید . کاربر اون کدی که داره رو وارد میکنه و فیلد هایی که شما تعریف کردید رو میبینه .

سوال 1 : توی ماژول سرچ کد پیگیری rsform نوشته پیش فرض داره که نوشته" شماره پیگیری" این نوشته رو چطور میتونم پاک کنم

سوال 2 : نتیجه ثبت نام کجا باید وارد کنیم که ثبت نام کننده بتونه با پیگیری از نتیجه ثبت نامش خبردار بشه

سوال 2: اون قسمت سرچ کد پیگیری از کجا میشه زیبا تر کرد

1- از فایل زبان ماژول میتونید این جمله رو پیدا کرده و تغییر بدید .

2- یک فیلد مخی در فرم ایجاد کنید . بعد از ارسال ، از مدیریت ارسال ها ویرایش کنید و اون فیلد رو پر کنید . بعد در تنظیمات ماژول این تاپیک اون فیلد و سایر فیلد های دلخواه رو به کاربر نمایش بدید

3- باید با ویرایش کد های css به ظاهر دلخواه برسید .

ممنون ولی من متوجه نشدم یک کم گنگ توضیح دادید

ببخشید البته

کدوم مورد براتون مبهم هست تا راهنمایی بهتر بشه؟

سوال 1 و 3 میخوام بدنم کدوم فایله؟

سوال 1 :

کلا برای ویرایش متون های مر بوط به rs form به مسیر های زیر سر بزن و بسته به نیاز و سلیقه ی خودت ویرایش کن .

مسیر اول

language>fa-IR>fa-IR.com_rsform.ini

مسیر دوم

administrator>language>fa-IR به اینجا که رفتی 3 تا فایل هست که می تونی ویرایش کنی. fa-IR.com_rsform.ini ، fa-IR.com_rsform.menu.ini ، fa-IR.com_rsform.sys.ini

سوال 3 : دموی آنلاین بده تا مسیر رو خدمتت عرض کنم

کلا نمیدونم چجوری فرم سرچ کد رهگیری بسازم که کاربر کد رو که وارد کرد سیستم اطلاعات مربوط به اون کد رهگیری رو بهش نشون بده (مثل : نام ، نام خانوادگی ، تلفن و....)؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4::13:

کلا نمیدونم چجوری فرم سرچ کد رهگیری بسازم که کاربر کد رو که وارد کرد سیستم اطلاعات مربوط به اون کد رهگیری رو بهش نشون بده (مثل : نام ، نام خانوادگی ، تلفن و....)؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dadad4::13:

آموزش هارو مطالعه نمیکنید متوجه نمیشید سوال میپرسید . ببینید . شما فقط یک فرم ارسال دارید . اینکه کاربر کد رهگیری وارد کنه و نتایج رو ببینه دیگه فرم نیست . یک ماژول هست که در تاپیک اول میتونید دانلود کنید و نصب و در موقعیت مناسب از سایت منتشر کنید . میمونه تنظیم فیلد ها که چه اطلاعاتی رو باید کاربر بعد از وارد کردن کد رهگیری ببینه که باز در تاپیک اول گفته شده به اینصورت که :

به مدیریت ماژول ها رفته و ماژول را فعال کنید.

در قسمت Row Layout ماژول فرم را به هر گونه که می خواهید می توانید نمایش دهید و هر تعداد فیلد را که کاربر نیاز به مشاهده دارد را نمایش دهید. به طول مثال :

<tr><td>{FullName:value}</td><td>{Email:value}</td></tr>

این کد المان با نام FullName و Email را به کاربر نمایش خواهد داد. شما می توانید هر متن یا html را در این فیلد وارد نمایید.

در فیلد Module Layout نیر می توانید متن یا html را که می خواهید قبل از نمایش فرم کاربر مشاهده نماید را قرار دهید.

ممنون تست میکنم...فقط دعوا نکن...:128fs318181:

تست کردم........وقتی کد رهگیری رو وارد میکنم پیغام میده : رکوردی پیدا نشد...ممنون راهنمائیم کنید

سلام روی لوکال دارم تست میکنم...ممنون راهنماییم کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری