majid.fathi

ماژول کد پیگیری فرم ساز rsform

99 پست در این موضوع

سلام

اول: تشکر از مهندس فتحی بابت طراحی این افزونه.

دوم: مشکلی داشتم راجع به این افزونه که در تایپیک مشکل با ماژول کد رهگیری ار اس فرم هم مطرح کردم. ظاهرا مشکل خیلی از دوستان هم هست. قبلش توضیح بدم که من این تایپیک رو به دقت مطالعه کردم.

من وقتی این ماژول رو فعال میکنم بعد از ورود به سایت بدون وارد کردن هیچ کد رهگیری ، زیر ماژول کد رهگیری نوشته رکوردی یافت نشد . بعد از وارد کردن کد رهگیری هم به همین صورت است. در حالی که در دموی مهندس فتحی (رژیم لاغری) این موضوع مطرح نیست. در تایپیکی که اشاره کردم، توسط یکی از دوستان، این موضوع که باید بین آر اس فرم و ماژول رهگیری باید سازگاری داشته باشه مطرح شده. در این تایپیک گفته نشده نسخه ماژول و ار اس فرم چند باید باشه. اگر در این مورد توضیح بدین ممنون میشم. یعنی بگین نسخه کامپوننت و ماژول چند باشه. در حال حاضر نسخه کامپوننت من 1.4.0 r48 و نسخه ماژول رهگیری 1.4.0 است.

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
اگر کامپوننت رو از تاپیک زیر دانلود کرده باشید مشکلی نداره و بدرستی با ماژول کار میکنه

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی rsform + اموزش

با تشکر

کامپوننت را از این تایپیک دانلود و نصب کردم. ورژن آن 1.4.0 r45 هست. ولی کماکان این مشکل وجود دارد.

با تشکر

با تشکر

کامپوننت را از این تایپیک دانلود و نصب کردم. ورژن آن 1.4.0 r45 هست. ولی کماکان این مشکل وجود دارد.

با تشکر

یعنی الان با وارد کردن کد رهگیری چیزی نمایش نمیده؟ اگر اینطور هست احتمالا یه جایی رو دارید اشتباه انجام میدید

یعنی الان با وارد کردن کد رهگیری چیزی نمایش نمیده؟ اگر اینطور هست احتمالا یه جایی رو دارید اشتباه انجام میدید

قبل از وارد کردن کد رهگیری میگه رکوردی یافت نشد. بعد از وارد کردن این کد هم میزنه رکوردی یافت نشد. کلیه مراحل رو مطابق موراد گفته شده انجام دادم.

ممنون

سلام خسته نباشید

بنده هم تمامی مراحل را انجام دادم قبل از وارد کردن کد رهگیری میگه رکوردی یافت نشد. بعد از وارد کردن این کد هم میزنه رکوردی یافت نشد. در حالیکه از طریق ایجاد منو جستجو میشه ولی همه فرم های ثبت شده رو میاره.ظاهرا ماژول مشکل داره چون اصلا جستجو انجام نمیده فقط صفحه رو دوباره تازه میکنه.

با تشکر

سلام و تشکر

منظورتان از المان از نوع Support Ticket چی هستش ؟

چون RSForm من فارسی هستش

و اینکه ما در شبکه داخلی شرکت از افزونه RSForm استفاده می کنیم. خواستم ببینم امکانش هست بدون ایمیل و میل سرور همونجا کد رو به کاربر نمایش بده ؟

اگر امکانش باشه آموزش تون رو به صورت تصویری بگذارید واقعا عالی می شود

متشکرم و موفق باشید

سلام و تشکر

منظورتان از المان از نوع Support Ticket چی هستش ؟

چون RSForm من فارسی هستش

و اینکه ما در شبکه داخلی شرکت از افزونه RSForm استفاده می کنیم. خواستم ببینم امکانش هست بدون ایمیل و میل سرور همونجا کد رو به کاربر نمایش بده ؟

اگر امکانش باشه آموزش تون رو به صورت تصویری بگذارید واقعا عالی می شود

متشکرم و موفق باشید

گزینه support ticket رو در تصویر زیر مشخص کردم مراحلی رو که در تاپیک گفته شده دقیق انجام بدید کار میکنه نیازی هم به ارسال ایمیل نیست

do.php?imgf=joomlaforum.ir_14297960061.png

ضمن تشکر

الان موفق شدم به کاربر بعد از تکمیل و ارسال فرم کد رهگیری نمایش بدم

ماژول رو هم نصب کردم

اما وقتی کد رهگیری یا کد پیگیری نمایش داده شده را وارد می کنم می گه رکورد پیدا نشد

چجوری این مشکل رو برطرف کنم ؟

راستش این فرم ارجاع یک کار توسط کاربر به من هستش

میخوام بعد از دریافت کد پیگیری کاربر بتونه پیگیری کنه

بدین صورت که من تو مدیریت فرم مشخص کنم کارش الان در چه مرحله ای هستش و با توجه به پیام من توضیح مناسب برای کاربر نمایش داده بشه

مثلا : منتظر پاسخ است - در حال پیگیری - در حال پذیرش - آماده شده است - به اتمام رسید

ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید هرچه زودتر بتوانم این کار را انجام بدهم

از دوستان مطلع تقاضا می شود راهنمایی بفرمایید تا مشکل برطرف شود

کد پیگیری کار نمی کند و پیام رکورد یافت نشد نمایش داده می شود

سلام دوستان عزیز

لطفا در صورتیکه نسبت به این افزونه شناخت دارید بنده را راهنمایی بفرمایید تا بتوانم مشکل را برطرف سازم

با تشکر فراوان

از دوستان کسی نیست بتونه راهنمایی کنه تا این مشکل حل بشه !؟

تنظیمات ماژول رو هم انجام دادید؟ باید در تنظیمات ماژول فرمی را که میخواید داخلش کدرهگیری جستجو بشه انتخاب کنید و همینطور فیلدهایی رو هم که بعد از جستجو میخواید نمایش بدید وارد کنید

بله فرم رو انتخاب می کنم

تنظیمات نتیجه نمایش رو هم حالت پیش فرض در نظر می گیرم

جالب اینجاست که قبل از اینکه توسط ماژول کد پیگیری را جستجو کنیم پایینش نوشته رکورد یافت نشد

بعد از جستجو هم همین رو نمایش میده و عملا کد پیگیری کار نمیکنه

سلام دوستان من تازه عضو شدم و یک سوال داشتم می خواستم ببینم اینجا می تونم مطرح کنم مرتبط با همین موضوع کد رهگیری هم هست !؟

با سلام و درود

این نسخه با آخرین نسخه جوملا کار نمیکنه .

لطفا عزیزان این ماژول رو آخرین نسخش رو برای دانلود بزارید خیلی نیاز مبرم دارم

با سلام و درود

این نسخه با آخرین نسخه جوملا کار نمیکنه .

لطفا عزیزان این ماژول رو آخرین نسخش رو برای دانلود بزارید خیلی نیاز مبرم دارم

دوستان کسی پاسخگو نیست؟

مهندس فتحی عزیز لطفا مشکل بچه ها رو حل بفرمایین. این مازول دقیقا با کدوم نسخه rsform کار میده؟ با چند نسخه من تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم - با نوشتن کد پیگیری(supportticket) nhog tdgn alhvi \d'dvd lhC,g:

دو حالت داره

1- یا مینویسه رکوردی یافت نشد

2- یا خودبخود لیست تمام ارسالهای فرم رو نشون میده حتی بدون اینکه بخای کد پیگیری رو داخل کادر تایپ کنی و دکمه جستجو رو کلیک کنی.

لطفا بفرمایین مشکل از کجاست؟ یا با نسخه های جدید ار اس فرم سازگارش کنین . متشکرم بخاطر وقتی که میزارین

مهندس فتحی عزیز لطفا مشکل بچه ها رو حل بفرمایین. این مازول دقیقا با کدوم نسخه rsform کار میده؟ با چند نسخه من تمام مراحل رو مو به مو انجام دادم - با نوشتن کد پیگیری(supportticket) داخل کادر شماره پیگیری ماژول :

دو حالت داره

1- یا مینویسه رکوردی یافت نشد

2- یا خودبخود لیست تمام ارسالهای فرم رو نشون میده حتی بدون اینکه بخای کد پیگیری رو داخل کادر تایپ کنی و دکمه جستجو رو کلیک کنی.

لطفا بفرمایین مشکل از کجاست؟ یا با نسخه های جدید ار اس فرم سازگارش کنین . متشکرم بخاطر وقتی که میزارین

سلام من یه فرمی شبیه به کدرهگیری شما می خوام بسازم.در واقع یه فرم برای جستجوی موجودی کالاست.

به این صورت که یه فبلد برای وارد کردن کد کالا داره و یه دکمه جستجو که باید بره تو دیتابیس بگرده ببینه این کد وجود داره یا نه و نتیجه رو نشون بده

فرم ساز rsform رو نصب کردم و فرم رو ساختم ولی بلد نیستم دکمه جستجو رو چطور به دیتابیس وصل کنم 

میشه لطفا راهنماییم کنید

در 3 ساعت قبل، tahere گفته است :

سلام من یه فرمی شبیه به کدرهگیری شما می خوام بسازم.در واقع یه فرم برای جستجوی موجودی کالاست.

به این صورت که یه فبلد برای وارد کردن کد کالا داره و یه دکمه جستجو که باید بره تو دیتابیس بگرده ببینه این کد وجود داره یا نه و نتیجه رو نشون بده

فرم ساز rsform رو نصب کردم و فرم رو ساختم ولی بلد نیستم دکمه جستجو رو چطور به دیتابیس وصل کنم 

میشه لطفا راهنماییم کنید

باسلام

دوست عزیز در فرم ساز کاربرتون میبایست فرم رو ثبت کرده باشه و کدرهگیری رو دریافت کرده باشه تا بتونه مثلا توسط این ماژول آیتمش رو جستجو کنه.اما چیزی که شما مدنظرتون هست با فرم ساز قابل اجرا نیست بطور 100% بلکه میبایست از سیستم پیگیری استفاده کنید. افزونه ی پیشنهادی در این زمینه JB Tracking هست.  توی این افزونه شما میتونید هر تعدادی از محصولاتتون رو که مایل هستید چه بصورت یک به یک و چه بصورت فایل اکسل در سیستم ایمپورت کنید و بعد کدهایی که مدنظرتون هستش رو در اختیار کاربرانتون قرار بدید.

کاربر با درج و پیگیری اون کد براحتی میتونه اطلاعاتی که براش درنظر گرفتید تحت ساز و کاری در سایتتون رد بخش کاربری مشاهده کنه

در صورت نیاز به سورس تجاری از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

موفق و سربلند باشید

1 کاربر پسند دیده است

سلام وقت بخیر خدمت اساتید

من داخل فرمم میخوام کد رهگیری دلخواه باشه

یعنی تعریف کنم که از عدد مثلا 550 شروع کنه به ترتیب کد دادن

550

551

552

553

...

میشه راهنمایی کنید؟!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری