milad.spark

سوال در مورد دامنه

5 پست در این موضوع

با سلام ، در خدمت دوستان گلم ، من یه مدتی توی local روی سایتم کار کردم ، تا اینکه از قالبی آماده توی نت که لایسنس داره ، خوشم ، اومد و گفتم روی آون ، کار می کنم بهتره ، اما موقع خرید گفتن حتما باید یک دامنه به ما معرفی کنید ، خب منم که دامنه فعلا ندارم ، یعنی اصلا تو نخش نبودم فعلا ، حالا موندم ، چیکار کنم ، یعنی در زمینه خرید دامنه چیزی نمی دونم ، پسوند دامنم ، می خوام ir باشه ، برای همین رفتم توی سایت irnic ثبت نام کردم ، حالا موندم چیکار کنم ، از ایرنیک آیا می شه دامنه خرید ، یا باید توی سایتی رفت که فروش دامنه و هاست داره،خرید کرد ، و سوال بعدی کدوم هاست بهتره و به قول گفتنی مطمئن تره ، اگر می شه توضیح کامل اگر کسی می تونه در این زمینه به من بده.باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

برای خرید دامنه .ir باید به سایت nic.ir مراجعه کنی . اول باید ثبت نام کنی . اطلاعات ثبت نام رو به انگلیسی باید بنویسی . بعد همون جا نام دامنه ای رو که دوست داری وارد می کنی و اگر قبلا کسی اون دامنه رو نگرفته باشه می تونی بخری . امکان پرداخت آن لاین هم داره . بعدش میری از یه خدمات دهنده ، هاست می خری . برای هاست دو تا DNS بهت می دن که باید بری توسایت nic.ir وارد کنی و بعدش هم سایت ات رو آپ کنی

سلام.

توضیحات دوست عزیزمان در رابطه با دامنه درست بود.

در رابطه با هاست هم بنده برایت تکمیل می کنم.

اولین چیز مهم در رابطه با خرید هایت این است که برای چه سیستمی می خواهید. اگر برای جوملا می خواهید بهتر است از هاست های تحت لینوکس

استفاده نمایید. دومین مورد مهم نوع پنل مدیریت هاست است که باز هم اگر برای جوملا می خواهید بنده پنل cpanel را پیشنهاد می کنم.

موارد دیگر شامل فضای میزبانی وب ، فضای پایگاه داده، ایمیل و غیره می باشد که بسته به نیاز خود آنها را انتخاب می کنید.

از پشنهاد سایت هاستینگ هم به علت ممنوع بدون تبلیغات در انجمن معذورم.

اگر سوال دیگری است در خدمتم.

دامنه ir رو میشه از نمایندگان هم گرفت چون در سایت اصلی یعنی ایر نیک بدلیل خرید تکی قیمت بیشتری برای ثبت کننده محاسبه میشه

برای خرید دامنه و هاست میتونید از فارسی وب هاست تهیه کنید

اما حالا که دامنه تهیه کردی می تونی از فارسی وب هاست،هاست مورد نظرتون رو سفارش بدید و دامنه ای که توی ایرنیک دارید،dns هاشو روی هاستتون بزارید.از مدیر سرور میتونید بخواید که این کار رو براتون انجام بده

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری