ابوالفضل طالبی

مهم:: بروزرسانی جوملا به نسخه 2.5.10

34 پست در این موضوع

من نسخه 2.5.4 رو نصب کردم. تو کنترل پنل میگه نسخه جدید 2.5.11 موجود است. وقتی میزنم به روز رسانی بشه خطا میده: Invalid login

چه کار باید بکنم برای به روز رسانی؟

میتونید بسته بروز رسانی رو از انجمن دانلود کنید و روی فایلهاتون اکسترکت کنید تا بروزرسانی انجام بشه...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خیلی ببخشید.متوجه منظورتون نمیشم. کجا اکسترکت کنم؟

در واقع یعنی چی اکسترکت کنم. ممنون میشم از پاسختون

ویرایش شده در توسط dvp-c

شما بسته بوز رسانی را از همین انجمن دانلود و روی هاست خود آپاود کنید(یک فایل زیپ هستش zip)

در ادامه اون فایل فشرده را اکسترکت کنید- همین

نه دیگه اینجوری که خودتون میگی خطا میده شما روی هاست آپلود کن و کلیک راست و گزینه extract

version-25.png

با توجه به انتشار آپدیت جدید جوملا 2.5 ، کاربران جوملا هرچه سریعتر نسبت به آپدیت جوملای خود به نسخه جدید اقدام نمایند.

نسخه جدید 2.5.10 میباشد که 7 مشکل امنیتی و 38 مشکل داخلی بررسی و رفع شده است ...

برای دانلود نسخه بروزرسانی از لینک زیر اقدام نمایید :

Joomla_2.5.x_to_2.5.10-Stable-Patch_Package دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

الان جوملا 2.5.11 روی سایت جوملا (انگلیسی) هستش ...زبان فارسی رو هم می تونید جدا از سایت جوملا دانلود کنید:128fs318181: