ad110

درخواست قالب سایت مرجع خبری پرسپولیس

35 پست در این موضوع

دوست عزی اگه نتونستید قالب یپیدا کنید یا طراحی کنید من به احترام تیم محبوبم پرسپولیس و همچنین یه تشکر کوچیک از زحمات اساتید انجمن یه قالب شیک با آرتیستیر برات طراحی میکنم راست چین کردنشم انجام میدم که مشکلی نداشته باشید.واسه مدیریت سایتتون هم کمکتون میکنم البته در حدی که زمان بهم اجازه بده.

اگه خواستین ، بهم پ خ بدین تا انجام بدم.

:1:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوست عزی اگه نتونستید قالب یپیدا کنید یا طراحی کنید من به احترام تیم محبوبم پرسپولیس و همچنین یه تشکر کوچیک از زحمات اساتید انجمن یه قالب شیک با آرتیستیر برات طراحی میکنم راست چین کردنشم انجام میدم که مشکلی نداشته باشید.واسه مدیریت سایتتون هم کمکتون میکنم البته در حدی که زمان بهم اجازه بده.

اگه خواستین ، بهم پ خ بدین تا انجام بدم.

:1:

خصوصی داده شد

خودشون راضی هستند ؟

یعنی چی خودشون راضی هستن؟

برادر دارم قالب اختصاصی میزنم

یه قالب جدید براتون طراحی کردم که اینجا میذارم تا استفاده کنید.ضمناً کلاً فارسی و راست چین شده هستش.اگه سوال دیگه ای داشتید توی تاپیک جدید مطرح کنید.

موفق باشید

یه قالب جدید براتون طراحی کردم که اینجا میذارم تا استفاده کنید.ضمناً کلاً فارسی و راست چین شده هستش.اگه سوال دیگه ای داشتید توی تاپیک جدید مطرح کنید.

موفق باشید

عزیزم

این برای ورژن 1/5 هست من برای 1/7 میخوام

ممنون میشم برای 1/7 فیکس کنی

ببخشید حواسم به ورژن جوملاتون نبود.این فایل رو واسه 1.7 گذاشتم دانلود کنید.

سلام دوستان عزیز یک سوال در مورد ارتیستیر داشتم ایا راهی برای استفاده از جیکوری در ارتیستیر وجود داره یا راهی هست برای این کار در طراحی قالب ممنون میشم راهنمایی کنید؟

لطفا سوال خودتون رو در تاپیک جداگانه و بخش مربوط مطرح نمایید.

برای استفاده از جی کوئری که احتمالا منظورتون اسلاید شو بوده میتونید از ماژولهای اسلاید شو استفاده کنید که در انجمن موجود هست.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری