MILAD SAFARY

! Hacked by sourena ! ( نيمباز را هك كرديم )

8 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظر من هک کردن کار درستی نیست حالا به هر دلیلی ، بهتره امنیتمون بالا ببریم تا کسی نتونه سایتهامون هک کنه نه اینکه چندتا کشور بیافتیم جون سایتهای همدیگه، کار اشتباه وهابیا رو نباید تکرار کرد.:hooom:

این نظر شخصی شماست

الان ما وسط جنگ سایبری هستیم نقل و نبات که تقسیم نمی کنند

جواب سلام، علیکه

حالا شما ببین برا هک کردن همین سایته چندتا از سایتهای ما ایرانیا هک میشه، کلا به عنوان یه ایرانی به خودم اجازه نمیدم که افکار جهانی علیه ایرانیا خراب کنم، وگرنه بنده اطلاعات سایت Welcome to TidyTowns Ireland رو دارم رنکش 5 هست خیلی هم معروفه بانک اطلاعاتیش هک کردم ولی فقط برا آموزش اینکارو کردم، اگر باورتون نشد باگهاشو بزارم با هم بانک اطلاعاتیش رو نگاه کنیم، هنوزم هک نشده.

ویرایش شده در توسط Amin.Manager

بنده هم با نظر آقای amin2222 موافق هستم

از یه زاویه دیگه به این داستان نگاه کنیم

این هکر تا به حال چند تا سایت ایرانی رو هک کرده که به اینجا رسیده :33:

میلاد جان ضمن تبریک، باید خدمت امین عزیز عرض کنم همونطور که توی دنیای واقعی رزمایش وجود داره برای عرض اندام به کشورهای دیگه برای حفظ موجودیت هر کشور، در دنیای مجازی هم هک کردن (و نه صرفا دیفیس) وب سایت های بزرگ نشان دهنده ی قدرت سایبری هر کشوری هست. البته منم وبسایت های کشورهایی رو که زیاد به پروپاچه ما نمی پیچن رو در حد ایمیل به ادمین سایت و ... تذکر می دم ولی واقعا اعتقاد دارم چه تذکر و چه هک سایت های کشوری می تونه به اون کشور به شدت کمک کنه چون دارین نقاط ضعف رو گوشزد می کنین و مسئولین ذیربط بیشتر به مقوله امنیت توجه می کنن. مخصوصا وب سایت های خدماتی.

الان تو کشور ما هک سایت های ایرانی خلاف قانونه و مجازات داره (ولی برای سایت های خارجی همچین قانونی نیست یعنی هک کنید تا قدرت ما به رخ جهانیان کشیده شه!) و به نظرم باید یه درخواست عمومی بدن واسه هکرها که باگ های موجود رو بگیرن و دست هکرا رو هم ببوسن هر چند بعضی از سایت ها این کارو کردن ولی به اندازه انگشتان دسته!!

با تشکر از sajad_salehi عزیز که نظرشو بدون تعصب گفت .

ببینیند دوست عزیز هزاران راه دیگه برا تثبیت قدرت سایبری هست، چرا آدم دست به این کار زشت بزنه، در ضمن گرفتن باگها و ... راه برای ما بازه شما به یک سایت حمله کن و هکش هم بکن ولی چیکار داری پاکش کنی و هزاران کاربر که به اون سایته نیاز دارن رو از کار و .. بندازی، مطمئنن اگر یه جورایی نشون بدیم که چقدر آدم های ایرانی با شعور و با درک و فهمی هستیم و دست به خراب کاری و... نمیزنیم این بزرگترین جواب به غربیاست.باور کنین اونا از هیچ چیز ما نمیترسن ، نه قدرت سایبری و .... اونا از فهمیدن ما میترسن ، اینکه چقدر ما قدرک فهم داریم، بازم میگم همه این چیزایی که آقای sajad_salehi عزیز گفت بدون خرابکاری هم امکان پذیر هست، همین چند ماه پیش یکی از فروم های رفع اشکال انگلیسی هک شده بود بنده به شخصه بیش از هزار لعنت فرستادم به اون شخصی که هکش کرده بود چون جلو آموزش و پیشرفت شخصی نه من بلکه هزاران نفر دیگه رو گرفته بود و این با عقل سازگار نیست. الان سایت نیمباز هم میاد بالا مشکلی هم نداره واقعا الان چه تاثیری داشت این هک کردنه؟! بهتره بحث ادامه پیدا نکنه چون پست قفل میشه ببخشید زیاد حرف زدم.

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Amin.Manager

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری