kia2013

تقاضا از مدیریت سایت

6 پست در این موضوع

از مدیریت سایت تقاضا می کنم یک بخش مجزا در زمینه سخت افزار کامپیوتر ایجاد کنند تا دوستانی که دچار مشکلات سخت افزار کامپیوتر می شوند و یا نیاز به ارتقاء و مشاوره در زمینه سخت افزار کامپیوتر دارند بتوانند سوالات خودشون را مطرح کنند.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
از مدیریت سایت تقاضا می کنم یک بخش مجزا در زمینه سخت افزار کامپیوتر ایجاد کنند تا دوستانی که دچار مشکلات سخت افزار کامپیوتر می شوند و یا نیاز به ارتقاء و مشاوره در زمینه سخت افزار کامپیوتر دارند بتوانند سوالات خودشون را مطرح کنند.

با تشکر

نباید تایپیک میزدم ولی ...

به نظرم انتقاد خوبیه اما خوبه که یه انجمنی مختص یه کار باشه اوطوری میتونه ابر قدرت باشه و متخصص اون کار ..

انجمن کامپیوتری و سخت افزاری هم تو نت خیلی هست ...:128fs318181:

نباید تایپیک میزدم ولی ...

به نظرم انتقاد خوبیه اما خوبه که یه انجمنی مختص یه کار باشه اوطوری میتونه ابر قدرت باشه و متخصص اون کار ..

انجمن کامپیوتری و سخت افزاری هم تو نت خیلی هست ...:128fs318181:

ولی من انتقاد نکردم که شما میگید انتقاد.

من یک پیشنهاد مطرح کردم.

در ضمن من از مدیریت سایت درخواست کردم نه شما...

بابا اینجا چه خبره همه با هم دعوا دارند امروز

کیا جان دوستمون سورناگستر چیز خاصی نگفت تازه پیشنهاد شما رو تایید هم کرد اما من اول پست شما رو خوندم تصور کردم یکی کلی حرف نسنجیده زده که شما اینجوری جوابش دادید:auau:

بهر حال این پبشنهادی هست که مدیران یقینن میخونن و اگه صلاح بدونن اعمال میکنند

منظورم از صلاح اینه : صرف راه اندازی یک بخش کافی نیست و باید دید آیا کسی هست که اون رو اداره کنه یا اینکه به عنوان یک بخش یا انجمن متروکه باقی میمونه.

اینجا معمولا دوستان وبمستر هستند و در زمینه طراحی وب کار کردند و میکنن شاید شاید شاید به اندازه این مقوله در سخت افزار تخصص نداشته باشند که بتونن به همین خوبی کمک کنند(البته من کلی عرض میکنم والا همه دوستان استادند)

لذا ممکنه اون بخش نه تنها کمکی به دیگران نکنه بلکه باعث بشه یک دید بد هم به کل انجمن وارد بشه

واسه همین مدیریت مطمئنا جوانب رو در نظر میگیرند و خیالتون راحت باشه که اگه ببینن میتونن کمکی به دیگران بکنند این پیشنهاد رو عملی میکنند. از اینا گذشته همین الان هم بخش "متفرقه" داریم که میتونید در اون قسمت هر سوالی در هر زمینه ای بپرسید و اگه کسی بدونه کمک کنه

چون من مدیر نیستم امیدوارم به من و یا بقیه هم نگید چرا شما جواب دادید چون اگه قصد این بوده که فقط مدیر بدونه میتونستید به مدیر پ خ بزنید نه تاپیک عمومی

شاد و پیروز

ویرایش شده در توسط bestboy7

حتما مهندس تاپیک رو می بینند و تصمیم گیری می کنند

مطلب کاملا واضح ه و نیازی به ادامه نیست .

درود فراوان به بچه های گل انجمن جوملای ایران [dasdas]:35::ad54ad::25:

با عرض پوزش فراوان به خاطر کم کار بودن در انجمن در این مدت که به دلایل زیر بوده و امیدوارم از شرمندگی دوستان در بیام بزودی با چند حرکت جدید و مقاله های ناب 2013 :

1) ارتقای سطح علمی و دانش فنی در زمینه فناوری اطلاعات ( شرکت در کنفرانس تکنولوژی )

2 ) عدم دسترسی درست و حسابی به اینترنت و از بین رفتن کلیه هارد و طالاعات لپ تاپ که با صرف زمان زیاد موفق به ریکاروی شدم .[sharmsar][faza!]

3) مشکلات شخصی که در این مبحث جایی ندارد و هر کسی درگیر مشکلات خاص خودش هست

در مورد پیشنهاد دوستمون هم ، خیلی خوب هست ، البته فناوری اطلاعات شامل سخت افزار هم هست و میشه یک تاپیک یا قسمت مختص سخت افزار درست کرد . خودم معتقدم که هر چقدر که کاری تخصصی تر باشه موفق تر هم هست .

عمق دانش مهم تر از سطح دانش است !!

همیشه موفق و سربلند باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری