rahdan

قالب جدید طلوع

44 پست در این موضوع

باسلام دوستان عزیز در شرکت جومی قالب رایگانی بر روی سایت خودقرار داده اند به نام طلوع خواستم نظرات و پیشنهاداتتون را راجب این قالب بگید من این قالبا نتونستم نصب کنم در واقع عملیات نصب را انجام میده ولی در صفحه قالبهایم نمیاید

[ATTACH=CONFIG]3454[/ATTACH]

Snap_2013.04.27_14h18m37s_001_________________________________________-JM_arise--_______________________-Joomla-_-_Mozilla_Firefox.jpg.htm

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

این قالب قبلا تو انجمن معرفی شده. می تونید از لینک انجمن یا سایت سازندش زیر دانلودش کنید.

دانلود قالب بسیار زیبای شرکتی BT Arise برای جوملا 2.5 با قابلیت RTL

به نظر من قالب جالبی هست با کمی شخصی سازی بهتر هم میشه

بله این قالب فارسی هست ، قابلیت استفاده از زبان های راست به چپ rtl را داره و شما می تونید استفاده کنید.

برای استفاده از این قالب باید روی جوملاتون فریم وورک t3 را نصب کرده باشید

از لینک زیر دانلود و بعد نصبش و فعالش کنید و بعد قالبش را پیش فرض کنید

plg_system_jat3.v2.6.1 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

من نصب کردم الان رو سایتمه ولی اصلا موقعیتاش منو سمت راست و چپ نداره چرا؟؟ فقط موقعیت بالا و پایین سایت هست

www.esfahankf.com

مگه این قالب همان قالبی که عکسش را گذاشتم نیست ؟ پس چرا رنگبندی موقعیتاش و .... مثل اون نیست ؟؟

?di=VQX9

این قالب رنگهای مختلفی داره مدیریتش رو چک کنید و رنگ پیش فرض دلخواهتون رو انتخاب کنید

من این قالبو نصبیدم ولی درست ترجمه نشده مثلا تو قسمت ثبت نامش که اصلا نمیشه ثبت نام کرد و مشکل داره و چون من از جوملا سر در نمیارم نمیدونم مشکلش چیه! من وقتی اطلاعات خواسته شده رو وارد میکنم و روی دکمه ثبت نام کلیک میکنم این پیغام رو میده:

"درخواست ارسالی اخیر غیرمجاز است چونکه token امنیتی غیرمعتبر است.لطفا این صفحه را مجددا بارگذاری نمایید."

و بعدشم صفحه بارگذاری میشه!!!

اول جوملا خودتون رو به 2.5.11 ارتقا بدید و گر مشکل پا برجا بود => بهتره فقط قالب رو از پکیج بیرون بکشید و هر تغییراتی که خودتون خواستید بهش بدید ، این جوری که بوش میاید جوملایی که روش این قالب رو سوار کردند مورد داره

با سلام من قالب طلوع را نصب کردم میخاستم بدونم از کجا باید متن زیر این قالب رو تغییر داد ؟

ممنون از لطفتون

متن زیر :

قالب طلوع (JM Arise) ترجمه و پشتیبانی توسط شرکت جومی .

۱۳۹۲-۱۳۸۹ © کلیه حقوق این پایگاه متعلق به شرکت جومی (Joomi.ir) می باشد.

سلام علیکم

خدمت دوستان عزیز

۱- دوستی که ارور نصب پلاگین جا تی ۳ گرفته بودند: شما بهتر است به جای نصب جداگانه قالب جوملا بر روی جوملایتان بسته نصب سریع که در فایل های ارائه شده موجود است را به صورت کامل نصب نمایید. به این صورت نسخه نمایشی را در سایت خودتان خواهید داشت. اما اگر حتما می خواهید به این شیوه از قالب استفاده کنید در فایل های ارائه شده توسط جومی فایلی به نام extentions وجود دارد که افزونه های ضروری در آن موجود می باشد.

۲- محصولات شرکتی که نام بردید دارای پشتیبانی نا محدود بوده و مشکل ثبت نام نیز در نسخه جدید برطرف شد. می توانید برای رفع مشکل با شرکت ارائه کننده تماس بگیرید.

موفق و پیروز باشید

با سلام

امکان گذاشتن لوگو تو این قالب هست؟

سه ستونه شدن چطور؟

ممنون

عنوان مرورگرشو از کجا می خونه؟!

عنوان در تنظیمات سایت و صفحه اصلی درست تنظیم شده اما هنوز عنوان نسخه فارسی قالب طلوع... رو نشون می ده!

عنوان مرورگرشو از کجا می خونه؟!

عنوان در تنظیمات سایت و صفحه اصلی درست تنظیم شده اما هنوز عنوان نسخه فارسی قالب طلوع... رو نشون می ده!

به مدیریت منو ها برید ، منوی پیش فزض که خانه یا صفحه اصلی هست رو باز کنید در قسمت تنظیمات نمایش ، عنوان مرورگر رو تغییر بدین

مگه این قالب همان قالبی که عکسش را گذاشتم نیست ؟ پس چرا رنگبندی موقعیتاش و .... مثل اون نیست ؟؟

?di=VQX9

با سلام

من می خوام شکل منوی اصلی قالب طلوع http://www.*****.ir/demo/?theme=ariseرو تغییر بدم

لینک قالب http://www.*****.ir/demo/?theme=ariseو بصورت فایل پیوست دربیارم.

با توجه به اینکه این قالب با پلاگین و فریمورک jat3 نصب میشه من نتونستم کدهای مربوطه را پیدا کرده و تغییر بدم. از اساتید خواهش می کنم اگه امکان داشته باشه مرا راهنمایی کنند یا این کار را برام انجام بدند.

[ATTACH=CONFIG]5718[/ATTACH]

دوست عزیز منو رو به راحتی میشه تغییر داد مثل قالب هاب دیگه. من تغییر دادم مشکلی نداشت.

در ضمن شما از قالب های این شرکا ساتفاده می کنید تاپیک زیر رو هم حتما مطالعه کنید.

علت کندی سایت ! گذاشتن بدون اطلاع سایت جومی !!!!!!!!

با سلام و خسته نباشید

من می خواستم Favicon رو عوض کنم

دستی عوض کردم (یعنی طراحی و بعد فرمت آیکون در ابعاد16*16)

با برنامه مدیریت Favicon فوکا

و...:13:

بعد تغییرات هم کش مرورگرامو خالی کردم

اما تغییری ایجاد نشد متاسفانه!

ممنون میشم راهنماییم کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری