mmfallah

مهم ▼▲ آپدیت جدید ▼▲ جوملا نسخه 2.5.11

46 پست در این موضوع

باسلام

ممنون از زحمات شما و همکاران

می خواستم ببینم اگه من فایل بروزرسانی رو اکسترکت کنم اطلاعات و کامپوننت هایی که روی نسخه فعلی دارم از بین نمیرن؟

ممنون از پشتیبانی خوبتون

خیر مشکلی وجود نداره اطلاعات شما سر جای خودش باقی میمونن...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

تو نصب ماژول و نصب کامپوننت مشکل ندارم فقط تو آپگرید جوملا مشکل هست

ممنون

بسته بروزرسانی رو روی سایتتون آپلود کنید سپس اکسترکت کنید

باسلام

می خواستم ببینم اگه من فایل بروزرسانی رو اکسترکت کنم اطلاعات و کامپوننت هایی که روی نسخه فعلی دارم از بین نمیرن؟

ممنون از پشتیبانی خوبتون

باسلام

ممنون از پشتیبانی خوبتون

دوست خوبم بالا همین سوال رو پرسیدید پاسختون رو دادم که...لطفا تاپیک رو با دقت بخونید پست تکراری نزنید

چطوری روی پوشه administrator رمز بگذاریم ؟

آیا نمیشه نسخه 1.5.11 را به نسخه 2 ارتقاء داد؟

از طریق cpanel می تونید روی پوشه رمز بزارید

در فایل منیجر هاستتون روی پوشه Administrator کلیک راست کنید و بر روی Password Protect کلیک کنید و در صفحه باز شده در بخش Username: یک نام کاربری انتخاب کنید و در بخش new password و Password (Again) هم که پسوردتون رو انتخاب میکنین و در آخر Add/modify authorized user رو میزنین و روی پوشه ادمین پسورد گذاشته خواهد شد

موفق باشید

برای ارتقا آموزش مهاجرت از جوملا 1.5 به 2.5 را سرچ کنید . قبلا توضیح داده شده

چطوری روی پوشه administrator رمز بگذاریم ؟

آیا نمیشه نسخه 1.5.11 را به نسخه 2 ارتقاء داد؟

تداخل پست با محمد مهدی عزیز شرمنده

اگه مدیریت هاست سایتون Cpanel هست

این آموزش تصویری فیلم آموزشی پسورد گذاری روی پوشه ها در سی پنل

در صورتی که سرعت پایین برای دانلود تو این تاپیک آقا وحید توضیح دادن گذاشتن پسورد روی ادمین از طریق cpanel

سلام

با تشکر از شما

من جوملا 2.5.4 رو به 2.5.11 ارتقا دادم ولی یه مشکلی دارم اونم اینکه من از کامپوننت jcomment استفاده می کنم وقتی اون رو در انتهای مطلبم قرار می دم اگه مطلبم ادامه نداشته باشه درست عمل نمی کنه

ممکنه من نتونسته باشم درست برسونم که مشکل کجاست برای بهتر دیدن مشکل به آدرس یاد لاله های خانواده - یاد لاله های خانواده مراجعه کنید.

لطفا راهنماییم کنید

با تشکر

سلام دوستان من که دوتا سایت داشتم هر دوش هم آپدیت کردم

تا حالا که به مشکلی برنخوردم

از زحمتکشان سایت جوملا فارسی بسیار بسیار سپاسگذاری می کنم

و انشالله که همیشه همین طور موفق باشند. اللــــهی آمین

با تشکر ویژه از شما

اطلاعات جوملای من از این قراره :

Joomla! 2.5.4 Stable [ Ember ] 2-April-2012 14:00 GMT

Joomla Platform 11.4.0 Stable [ Brian Kernighan ] 03-Jan-2012 00:00 GMT

نیاز به آپدیت هست؟؟؟

اگه نیاز به آپدیت هست، دقیقا بگید باید از کدوم فایل استفاده کنم؟ چون چند من در ابتدای تایپیک 6 تا لینک می بینم و سردرگم شدم که باید از کدوم استفاده کنم!!!

باید چطوری از فایل استفاده کنم؟ یه راهی بگید که بتونم از پنل خود جوملا این کار رو انجام بدم اگه امکانش هست؟

با تشکر ویژه از شما

اطلاعات جوملای من از این قراره :

Joomla! 2.5.4 Stable [ Ember ] 2-April-2012 14:00 GMT

Joomla Platform 11.4.0 Stable [ Brian Kernighan ] 03-Jan-2012 00:00 GMT

نیاز به آپدیت هست؟؟؟

اگه نیاز به آپدیت هست، دقیقا بگید باید از کدوم فایل استفاده کنم؟ چون چند من در ابتدای تایپیک 6 تا لینک می بینم و سردرگم شدم که باید از کدوم استفاده کنم!!!

باید چطوری از فایل استفاده کنم؟ یه راهی بگید که بتونم از پنل خود جوملا این کار رو انجام بدم اگه امکانش هست؟

شما این بسته رو دانلود کنید Joomla_2.5.x_to_2.5.11-Stable-Patch_Package و روی فایلهای سایتتون اکسترکت کنید

سلام میشه روی فروشگاه ساز باران هم نصب کرد مشکلی پیش نمیاد

بسته بروزرسانی روی جوملای شما میاد و جوملا رو آپدیت میکنه مشکلی برای کامپوننت وجود نداره میتونید بروزرسانی کنید

شما این بسته رو دانلود کنید joomla_2.5.x_to_2.5.11-stable-patch_package و روی فایلهای سایتتون اکسترکت کنید

یعنی چی روی فایل های سایت اکسترکت کنم؟؟؟

باید برم تو مدیریت ftp ؟

از تو پنل خود جوملا نمیشه آپدیتو نصب کرد؟

توی ftp اگه باید اکسترکت کنم تو کدوم پوشه باید این کار رو انجام بدم؟

تو همون پوشه اول یا پوشه خاصی رو باید در نظر بگیرم؟

طریقه اکسترکت چطوریه؟ من فایل زیپ رو باید بذارم تو ftp بعدش اونجا اکسترکت کنم و یا اینکه بذارم تو کامپیوترم و اکسترکت کنم؟

یه راهنمایی کاممل میخوام از این اکسترکت کردن!!!!! اگه میشد از داخل پنل خود جوملا این کارو کرد خیلی بهتر بود

شما این بسته رو دانلود کنید joomla_2.5.x_to_2.5.11-stable-patch_package و روی فایلهای سایتتون اکسترکت کنید

یعنی چی روی فایل های سایت اکسترکت کنم؟؟؟

باید برم تو مدیریت ftp ؟

از تو پنل خود جوملا نمیشه آپدیتو نصب کرد؟

توی ftp اگه باید اکسترکت کنم تو کدوم پوشه باید این کار رو انجام بدم؟

تو همون پوشه اول یا پوشه خاصی رو باید در نظر بگیرم؟

طریقه اکسترکت چطوریه؟ من فایل زیپ رو باید بذارم تو ftp بعدش اونجا اکسترکت کنم و یا اینکه بذارم تو کامپیوترم و اکسترکت کنم؟

یه راهنمایی کاممل میخوام از این اکسترکت کردن!!!!! اگه میشد از داخل پنل خود جوملا این کارو کرد خیلی بهتر بود

از داخل مدیریت جوملا هم میتونید انجام بدید اونجا گزینه بروزرسانی هستش از طریق منوی کامپوننتها هم منوی بروزرسانی مشخصه اون رو میتونید بزنید و بروزرسانی کنید

اینجوری دیگه نیازی به این بسته ندارید، خودش بروزرسانی رو انجام میده...

سلام من چندتا مشکل برام پیش اومده تو سایت دوستان خواهشن کمک کنند:

1:بعد از آپدیدت ارسال ایمیل تو کامپوننت نظرات تو مدیریت کار نمیکنه ارور 500 میده

2:سایت به شکل عجیبی سنگین شده خیلی دیر بالا میاد

3:من آپدیت رو دستی از طریق سی پنل انجام دادم ولی موقعی که میخواستم از خود سایت آپدیت کنم ارور فولدر بی نهایت میداد

4:چندتا ماژول هم میخوان آپدیت بشن اونهام ارور فولدر بی نهایت میدن

5:بعضی موقع های البته بیشتر مواقع تو پنل مدیریت ارور 500 میبینم وباید رفرش کنم تا کار کنه

اینم سایتم یه نگاه بندازید

بزرگترین سایت فرهنگی تفریحی هنری تجاری استان قزوین نرم افزار برنامه بازی پچ آهنگ ویدئو رایگان نامحدود Program Games Patch Video Free MP3 Download - بزرگترین سایت فرهنگی تفریحی هنری تجاری استان قزوین

ویرایش شده در توسط majid_aqaiy
سلام من چندتا مشکل برام پیش اومده تو سایت دوستان خواهشن کمک کنند

سلام من چندتا مشکل برام پیش اومده تو سایت دوستان خواهشن کمک کنند:

1:بعد از آپدیدت ارسال ایمیل تو کامپوننت نظرات تو مدیریت کار نمیکنه ارور 500 میده

2:سایت به شکل عجیبی سنگین شده خیلی دیر بالا میاد

3:من آپدیت رو دستی از طریق سی پنل انجام دادم ولی موقعی که میخواستم از خود سایت آپدیت کنم ارور فولدر بی نهایت میداد

4:چندتا ماژول هم میخوان آپدیت بشن اونهام ارور فولدر بی نهایت میدن

5:بعضی موقع های البته بیشتر مواقع تو پنل مدیریت ارور 500 میبینم وباید رفرش کنم تا کار کنه

اینم سایتم یه نگاه بندازید

بررسی کنید فضای کافی تو هاست دارید یا خیر

احتمال داره فایل zip اپدیت شما ناقص آپلود شده .. حتما مطمئن بشید فایل آپدیت جوملا کامل آپلود و حتما به صورت زیپ آپلود کنید و بعد اکستراکت کنید

به نظر آپدیت شما ناقصه

بررسی کنید فضای کافی تو هاست دارید یا خیر

احتمال داره فایل zip اپدیت شما ناقص آپلود شده .. حتما مطمئن بشید فایل آپدیت جوملا کامل آپلود و حتما به صورت زیپ آپلود کنید و بعد اکستراکت کنید

به نظر آپدیت شما ناقصه

سلام ممنون از رسیدگیتون

مطمئنم کامل ریخته شده هاستم 500 مگ و فقط 100 از اون پره و فضای کافی دارم

مشکل سنگینی بر طرف شد بخاطر یه ماژول بود

ولی همچنان مشکل در جی سی دارم

اینم بگم جی سی کامل کار میکنه فقط قسمت ارسال ایمیل به کاربر جهت پاسخ ارور 500 میده

اون ارور فولدر بی نهایت نمیدونم چه صیغه ای

و یا چرا از قسمت آپدیت خود جوملا این مشکل رو دارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری