mohamad3423

مشکل در آدرس های بهینه شده بعد از ارتقاء هاست

16 پست در این موضوع

با عرض سلام و خسته نباشید

چند روزیه که هاستمو ارتقاء دادم ولی از اون به بعد دیگه لینک های بهینه سایتمو پیدا نمیکنه و باید تنظیمات مربوط به بهینه بودنو بردارم تا دوباره بتونه لینک های مطالب مختلفو باز کنه ، کسی میتونه راهنمایی کنه که چطوری مشکلمو حل کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ميشه يكم توضيح بيشتر بديد؟ يعني چي؟

كي پيدا نمي كنه؟ گوگل!....

از جايي ديگر هاست گرفتيد يا همان شركت سابق؟

ميشه يكم توضيح بيشتر بديد؟ يعني چي؟

كي پيدا نمي كنه؟ گوگل!....

سلام

روی لینک که کلیک می کنم خطا میده و نمی تونه صفحه رو پیدا کنه

از جايي ديگر هاست گرفتيد يا همان شركت سابق؟

نه از همون شرکت قبلی گرفتم

ممکنه لایت اسپید سرور رو خاموش کرده باشند و لینک های بهینه با آپاچی مشکل داشته باشند

آدرس سایت

و اگر آدرس سایت در امضاء شماست که باید عرض کنم معلق شده

سلام اصلا به همین دلیل هاستو ارتقا دادم

اینم که شما نمی تونید ببینید سایت منو فکر کنم هنوز dns ها هنوز ست نشدند ، البته خودم می تونم سایتو ببینم

تا چند روز دیگه مشکلش حل میشه

خوب مشكلات از همينجا شروع مي شوند بايد به گوگل اطلاع بديد كه در حال مهاجرت هستيد و امثال اينها تا لينكهاي شما را از ايندكس خارج نكند

گوگل همانند پدر و مادري براي انسان براي سايت مي باشد هركاري مي خواهي انجام بدي باهاش مانند پدر و مادر مشورت كن و اطلاع بده دست رد هيچ وقت به سينه ات نمي زنه

گوگل رو دوست بدار و آشتي كني نتيجه فوق العاده مي بيني

خوب مشكلات از همينجا شروع مي شوند بايد به گوگل اطلاع بديد كه در حال مهاجرت هستيد و امثال اينها تا لينكهاي شما را از ايندكس خارج نكند

گوگل همانند پدر و مادري براي انسان براي سايت مي باشد هركاري مي خواهي انجام بدي باهاش مانند پدر و مادر مشورت كن و اطلاع بده دست رد هيچ وقت به سينه ات نمي زنه

گوگل رو دوست بدار و آشتي كني نتيجه فوق العاده مي بيني

ممنون از پاسختون دو تا سوال:

1 - چطوری به گوگل اطلاع دهم

2 - هنوز مشکل لینک های بهینه حل نشده ، چیکارش کنم؟

شما فایل htaccess.txt رو در روت سایت جدیدتون تغییر نام دادید به .htaccess?

با تغییر دی ان اس که رتبه لینک ها تغییری نمیکنه جناب مرادی؟ تغییر دی ان اس بین 2 تا 24 (و در موارد نادری بیشتر) ساعت بیشتر نیست...

ضمنا ایشون خطای 404 دریافت می کنن؟ یعنی لینک هایی که در گوگل برای سایتشون ایندکس شده رو کلیک می کنن 404 میگیرن؟ یا خودشون روی منوهای سایت که میرن کلیک می کنن 404 میگیرن؟ اگه دومیه که مشکل از تنظیمات شماست. اگه اولی هم هست، باید از redirect هم استفاده کنید در موردش جناب مرادی تاپیک دارن تو انجمن

شما فایل htaccess.txt رو در روت سایت جدیدتون تغییر نام دادید به .htaccess?

آره تغییر دادم و مشکلی نداره

ضمنا ایشون خطای 404 دریافت می کنن؟ یعنی لینک هایی که در گوگل برای سایتشون ایندکس شده رو کلیک می کنن 404 میگیرن؟ یا خودشون روی منوهای سایت که میرن کلیک می کنن 404 میگیرن؟ اگه دومیه که مشکل از تنظیمات شماست. اگه اولی هم هست، باید از redirect هم استفاده کنید در موردش جناب مرادی تاپیک دارن تو انجمن

آره دقیقا رو منو های سایت که کلیک میکنم 404 می گیرم برای همین مجبور شدم تمام گزینه های مربوط به سئو آدرس تو قسمت مدیریت سایتمو فعلا غیر فعال کنم

ویرایش شده در توسط mohamad3423

آره دقیقا رو منو های سایت که کلیک میکنم 404 می گیرم برای همین مجبور شدم تمام گزینه های مربوط به سئو آدرس تو قسمت مدیریت سایتمو فعلا غیر فعال کنم

خب پس مشکل شما حداقل الان هیچ ربطی به گوگل نداره

شما تنظیماتتون مشکل داره

لطفا یه فایلhtaccess.txt از بسته ی سالم جوملا بردارید، فایل .htaccess رو از سایتتون حذف کنید، اون فایل سالم رو جاش کپی کنید و تغییر نام بدید

در تنظیمات جوملا هم ، آدرس های بهینه رو فعال کنید

بینید حل میشه یا خیر

ضمنا سایت شما باز نشد، اگه dns هاتون ست نشده، و شما از روی کش دارید سایت رو تست میکنید، خب 404 طبیعیه. صیبر کنید دی ان اس های جدید ست بشن، کش مرورگر رو حذف کنید و دوباره تست کنید

نتیجه رو هم همینجا بگید سوال خیلی ها ست

خب پس مشکل شما حداقل الان هیچ ربطی به گوگل نداره

شما تنظیماتتون مشکل داره

لطفا یه فایلhtaccess.txt از بسته ی سالم جوملا بردارید، فایل .htaccess رو از سایتتون حذف کنید، اون فایل سالم رو جاش کپی کنید و تغییر نام بدید

در تنظیمات جوملا هم ، آدرس های بهینه رو فعال کنید

بینید حل میشه یا خیر

همین کارو کردم و درست شد

یک دنیا ممنون

:25:

شما که اصلا سایتتون مسدود شده

باید به مدیر سرورتون اطلاع بدید

دلیلش اینه که هنوز dns ها کاملا ست نشدند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری