hamedtahamtan1

مدیریت پوسیشن های قلب

14 پست در این موضوع

سلام من دیروز یه قالب دانلود کردم ;که براتون پیوستش کردم قالب جالبی به نظر میرسه پوسیشن هاش رو هم تو عکس پایین براتون نهادم[ATTACH=CONFIG]709[/ATTACH]

و میخوام یه همچین چیزی توش در بیاد[ATTACH=CONFIG]710[/ATTACH]

چه جوری باید این کار رو کنم یعنی میخوام برای هر کدوم از پوزیشن های یوزر1 و اسلاید شو و تاپ 1 تا تاپ 4 عکسی رو بگذارم که با کلیک روش تو مجموعه مورد نظر .یه چیزی شبیه عکس بالا بشه.اسلیدشو رو چطور بگذارم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نام هر پوزیشن که مشخص هست کافیه ماژول اسلاید خودتون رو در همون پوزیشن قرار بدید تا منتشر بشه و شکل قالب در بیاد که در عکس میبینید

دوست عزیز خودم میدونم ولی نمیونم از چه ماژول هایی استفاده کنم که مثلا اونجا یه عکس نشون بده و وقتی کلیک کنی بره و یه مطلب یا مجموعه یا بخش خاص

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون ولی هرچی گشت نتونستم پیداش کنم نمیدونید کجا میشه یداش کرد؟

ویرایش شده در توسط hamedtahamtan1

ممنون ولی هرچی گشت نتونستم پیداش کنم نمیدونید کجا میشه یداش کرد؟

مدیریت ماژول ها => جدید => HTML سفارشی (Custom HTML)

فراموش نشه که ماژول های قبلی در اون موقعت هارو باید غیرفعال کنید

این قالب اینطوری یکی بیششتر نشون نمی ده در هر موقعیت

خیلی ممنون دوست عزیزم اینطوری درست شد ولی چند تا مشکل با قالب پیدا کردم یکی اینکه چطور میتونمکاری کنم که اسم ماژول رو بالای موقعیت ماژول ننوننویسه و مشکل شماره 2 من هم اینه که تو قالب ماژول جستجورو درست نمایش نمیده ومشکل دیگر هم که تو عکس با شماره های 3 و 4 و 5 نشون دادم اینه که میخواستم بدونم چطور میتونم رنگ اون قسمت ها از قالب رو تغییر بدهم؟و همچنین رنگ هدر و فوتر؟یه هچیز دیگه هم اینه که چطور یه موقعیت مثل موقعیت های بالا براش درست کنم؟واقعا ببخشید که این همه برنامه براتون ردیف کردم ها آخه میدونی چیه ؟ با سایتتون خیلی حال میکنم[ATTACH=CONFIG]721[/ATTACH]

با سلام و عرض تبریک به جهت پیوستن به گروه جوملا ایران.

دوست عزیز با ویرایش فایلها سی اس اس قالب ، میتونید به انچه مد نظرتون هست برسید.

برای اینکار فایل سی اس اس قالبتون رو باز کنید .(احیانا فایلی به این نام : template.css ویا ...) بعد عناوین پوزیشنهایی که مایلید تغییراتی درونشون اعمال کنید(Search .suser1 user2 .newsflashو...) را پیدا کنید و بعد تگهای مربوط به رنگ ان را به رنگ مورد دلخواه خود تغییر دهید.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

ارسال شده در (ویرایش شده)

خیلی ممنون آقا حجت عزیز من خودم هم خیلی خوشحالم سایت شما رو پیداکردم.در مورد اضافه کردن موقعیت(پوسیشن) اضافه چیکار باید بکنم؟ماژول سرچ رو هم درست نشون نمیده!این آدرس سایتمه http://electronic.owrang.net/ . در ضمن چیکار کنم که وقتی از یه پوسیشن استفاده نمیکنم موقعیتش هم تو صفحه حذف بشه؟الان نمیشه!توی موقعیت هایی هم که میخوام عکس بیاندازم اونها رو با یه لبه نشون میده اون رو باید چیکارش کنم؟

ویرایش شده در توسط hamedtahamtan1

برای لود نشدن استایل قالب در ماژول هایی که میخواید عکس خالی توش نشون بدید، پسوند کلاس ماژول رو _blank بذارید (underline اول کلمه ی blank هست ها)

ماژول سرچ هم مشکلی css ای داره.

من ژسوند كلاس ما*ول رو بلنك نهادم ولي فكر نكنم ربطي به اين داشته باشه چون حتي وقتي كه يه موقعيت هيچ ما*ولي هم بذراي نمايش روش تنظيم نشده اون رو نشون ميده ميخوام كه موقعيتش رو نشون نده اين هم فكر كنم بايد css ش رو تغيير بدم ولي بلد نيستم .در مورد ما*ول سرچ چي كنم ؟كسي هست كه بتونه cssش رو برام درست كنه؟

راستي يه مشكل ديگر هم دارماين موقعيت هايي كه توي تصوير صفحه قبل هست من رو يكيشون يه عكس انداخته ام ولي كناره هاش رو يه هاشيع بزرگ مياندازه اگه كسي بدونه چطور اين هاشيه ها رو ميتونم حذف كنم بهم بگه ممنونش ميشم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری