amin.poorsaeed

تبلیغات متنی پی سی دانلود برای جوملا !

13 پست در این موضوع

سلام دوستان بنده توسنتم به کمک یه نفر سورس تبلیغات متنی پی سی دانلود رو استخراج کنم البته حالا یه مشکل دارم که اگه سورس رو دانلود کنید متوجه مشین

مشکل بنده اینه که کنار تبلیغات یه دایره سیاه می افته که بهش تو جوملا ui یا همون unordered list یا span می گن اگر کسی بتونه این ul هارو حذف کنه خیلی باحال میشه منتظرم ، شما این ul هارو از سورس حذف کنید منم برا جوملا تبدیلش کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

پی سی دانلود یکی از دوستان است و شما کافی بود به خودشون بگویید تا به شما کد را می دادند .

در هر صورت برای رفع این مشکل در خط 23 یعنی در قسمت تعاریف استایل ها در فایل Untitled-1.html این کد را اضافه کنید :

ul li{
list-style-type:none;	
}

ویرایش شده در توسط شاهین سمیع عادل

آقا شاهین درست این روش عملی هست ولی یه مشکلی داره اگر به سایت من مراجعه کنید که لینکش تو امضام هست می بینید تو بلوک تبلیغات متنی اگر متوجه بشین دیگه نقطه سیاه ul نمی افته ولی بجاش فاصله می افته انگار اون نکته رنگش سفید شده و اینجوری از کناره فاصله انداخته اونو باید چطوری رفع کنم ؟

بهتون تبریک میکم به خاطر سایت خوبی که دارید . راستش نمی دونستم این سایت مال شماست واقعا سایتی خوبی است .

در مورد اون کد فکر نمی کنم مشکلی داشته باشه و من هم در سایت مشکلی نمی بینم اگر منظورتان این است که می خواهید لبه ها که فاصله ایجاد شده فاصله را از بین ببرید . در فایل style.css در خط 9 کد

margin: 12px;

را به :

margin: 12px 0px;

تغییر دهید .

ممنون نظر لطف شماست راستش الان دیروقته دارم میرام بخوابم تا الان داشتم درس می خوندم فردا تست می کنم می گم دست شما درد نکنه فعلا شب خوش

آقا شاهین کار نکرد ! من تست کردم

داداش اگر متوجه نشدی منظروم همون فضایی هست که با رنگ قرمز تو تصویر مشخص کردم

woyfvo9m5johp1pvr4j_thumb.png

ویرایش شده در توسط amin.poorsaeed
افزودن تصویر

به نظر من شما

---

اضافه کن ، بعد متن هم بذار وسط چین باشه . فکر کنم مشکلت حل شه .

---------

بعد نظرم اینه که درسته پی30 زده اینو اما بهتره ما یکم رونق بخشی کنیم و ابتکاری به خرج بدیم ، هر چند منم دنبال این بودم و واقعا آفرین داری . :35:

ویرایش شده در توسط aligoli

امین جان من تست کردم کار کرده و نباید مشکلی داشته باشه .

شما به انتهای فایل css قالبتان این کد را اضافه کنید ببینید درست میشه ؟

.text-ads li a, .text-ads li a:link {
margin-left: -12px;
margin-right: -12px;
}

ممنون دوستان عزیز بنده تو جنوب بودم از این رو نتونستم برسم ، اگر اشکالی نداره یکی بیاد خودش فایل سی اس اس بدم حل کنه اصلا درست نمیشه !!

من یاهو هستم ، البته فردا ، امروز از دانشگاه اومدم دارم میرم استراحت .... اینجا جاش نیست ولی چون اینجا گفتی یکی بیاد ... دیگه مجبور شدم :128fs318181:

دوستان خواهش می کنم اسپم نکنند . مشکل به خاطر پیچیدگی قالب ایشان بود که در پیغام خصوصی حل شد کد :

.module-content .text-ads ul li a {
margin-right:-6px;
margin-left:-20px;
}

به قسمتی از فایل css-9246fe10a901a2b7ce68caffcc882bba.php قالب سایت ایشان افزوده شد و مشکل حل شد .

داداش دستت درد نکنه من دیشب زود رفتم ولی به یه نکته اشاره کنم اون فایل که شما ویرایش کردین فایل cache هستش که بعد از 12 ساعت ریسیت می شه من همین کد رو که شما اضافه کردین رو به فایل typography اضافه کردم ، یعنی آخر اون اشکالی که نداره ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری