نیما حبیب خدا

چگونه قالب یک سایت آماده را دریافت کنیم ؟ * آموزش *

7 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید . این آموزش در حالت کلی کار درست و انسانی شاید به نظر نیاد . اما با کمک این آموزش شما قادر خواهید بود تا قالب سایت خود را بهتر و دقیقتر طراحی کنید .

برای مثال شما شاید از یک سایت لذت ببرید و قصد داشته باشید از قسمتی از سایت استفاده کنید و یا الهام بگیرید تا قالبی با کارایی آن طراحی کنید .

مرورگرها این امکان را دارا هستند تا شما به راحتی بتوانید پوشه های استایل ، ایندکس و جاوای یک سایت را در کوتاه ترین زمان دانلود کنید و در سیستم خود ذخیره کنید . ( این کار فقط سایت را در فرمت html ذخیره میکند و برای داینامیک کردن آن نیاز به علم برنامه نویسی داینامیک دارید )

برای مثال بر روی همین صفحه که الان حظور دارید به مرورگر خود در قسمت file رفته و گزینه save as رو انتخاب کنید . در موزیلا پس از انتخاب این گزینه type را بر روی complete قرار بدید و یک نام و مسیر برای ذخیره سازی فایل خود انتخاب کنید .

پس از ذخیره سازی در پوشه انتخاب بروید و فایلی که ایجاد کردید رو باز کنید و مشاهده میکنید که تمامی عکس ها به همراه استایل ها و فایل جاوای آن ، در فایل شما قرار گرفته است .

این عمل برای بهبود سایت شما میتواند خیلی کمک کند تا شما بتوانید از سایت های استاندارد یک قالب خود طراحی کنید و برنامه خود را در مبنای آن طراحی کنید

( کپی کردن قالب انسانی نیست ! )

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببخشید با نرم افزار Idm هم شما می توانید قالب آماده یا بسته نصبی دمو جوملا را دانلود و استفاده کنید در حالت کلی کار درست و انسانی نیست اگر دوستان خواستند آموزش بهشون می دم ولی باید درخواست بدن ولی در کل کار انسان دوستانه نیست

با تشکر بهنام احدپور

دوستان عزیز این بحث ها مربوط به ریپ کردن قالب و سایت ها میشه

در کل ریپ کردن و یا همون زدن قالب یک سایت چه بصورت کپی و چه بصورت طرحی مشابه خلاف قوانین کپی رایت جهانی هست و کار درست و انسانی نیست.

ولی برای بالا بردن اطلاعات شخصی و حرفه ای خوبه

التماس دعا

سلام دوستان من چند تا سوال اشتم

1: قالب سایت زیر بر اساس چه سیستم مدیریت و محتوایی است؟

2: امکان دانلود کامل این قالب از طریق IDM هست؟

آدرس سایت سایت نمونه

باسلام 

در ۱ ساعت قبل، amir-lolo گفته است :

سلام دوستان من چند تا سوال اشتم

1: قالب سایت زیر بر اساس چه سیستم مدیریت و محتوایی است؟

2: امکان دانلود کامل این قالب از طریق IDM هست؟

آدرس سایت سایت نمونه

شما سورس قالب رو دانلود کنید.میبایست به قالب جوملایی تبدیل بشه.این سایت با Asp نوشته و طراحی شده

موفق باشید وس ربلند

در 3 ساعت قبل، حجت مردانه زاده گفته است :

باسلام 

شما سورس قالب رو دانلود کنید.میبایست به قالب جوملایی تبدیل بشه.این سایت با Asp نوشته و طراحی شده

موفق باشید وس ربلند

ممنون از راهنماییتون

اما خواستم تاپیک جنبه اطلاعات مفید بگیره

این از سی ام اس Umbraco  استفاده کرده و نیازی به تغیر ورژن به جوملا نیست چون خودش یه CMS

سلام دوست عزیز .من میخواستم قالب سایت freepik.comرو کبی کنم.درسته که برخلاف قانونه ولی من فقط سه چهار صفحه رو از سایتش میخام سایتم اونطور بشه و بقیه کارهاش ابتکاری میشه .دوست عزیز میتونید این قالب رو برای من برای وردبرس انجامش بدید من هزینه ای هم تقدیم شما میکنم .کل سایت نیست .مثلا فقط ایندکس.دسته بندی .صفحه دانلود و ورود و ثبت نام سایته...اگه میشه لطف کنید برای من انجامش بدین من هزینه اش هم میدم خدمتتون.این ایمیل منه شد اطلاع بدین شاید دیگه نشد بیام انجمن...edu_park@yahoo.com

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری