امیر حاجیان

فرم سازی جهت برآورد هزینه نهایی و پرداخت آنلاین

11 پست در این موضوع

با سلام

من دنبال یک فرم ساز می گردم که برای هر یک از گزینه ها یک مبلغ تعیین کنم و سپس با انتخاب چند گزینه مبلغ نهایی یعنی همون جمع کل را بگه و بره برای پرداخت آنلاین

مثلا بازدید کننده یک هاست 100 مگ به مبلغ 15000 تومان را انتخاب کنه و یک دامنه آی آر به مبلغ 5000 و یک سری چیزهای دیگر که در انتها جمع کل را بگه و بره برای پرداخت آنلاین

آیا با آر اس فرم میشه همچنین چیزی زد ؟

اصلا فم سازی با این قابلیت وجود داره برای جوملا 1.5 ؟

با آرزوی موفقیت و تندرستی

التماس دعا

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما با یکم کد نویسی می تونی با بریزینگ فرم انجام بدی،پست های لینک را از ابتدا تا انتها بخونید آموزش کامل داده شده.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/52-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-BreezingForms-1.7.2

برای پرداخت انلاین هم نسخه ی متصل به بانک پی سی دکتر را تهیه کنید

متشکر دوست عزیز

افزونه ای نیست که نیاز به برنامه نویسی نداشته باشه و خودش این کار را اتوماتیک انجام بده

به نظر شما این افزونه چطوره ؟

جهت دیدن افزونه کلیک کنید

آیا میشه این افزونه را به آر اس فرم متصل کرد ؟

یا علی

بله ، این افزونه را که معرفی کردید؛ قبلا به معرفی کرده بودم

http://joomlaforum.ir/showthread.php/731-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D9%87-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA?highlight=price

برای خوده من که بریزینگ راحترترین راهشه . نمی دونم والا. با ارس هم چون تجاری بود کار نکردم. بچه های دیگه شاید نظرات بهتری داشته باشن

با سلام

اگر تخصصاً برای مدیریت و فروش هاستینگ و دامنه میخواین ، خب طبعا همونطوری که دوست عزیزمون هم فرمودند، شما براحتی میتونید از whmcs استفاده کنید . لایسنسش هم قیمت چندانی نداره درماه!( تقریباً از 19 تومن)

اما اگر مثال هاست، فقط یک مثال بوده، پس پیشنهاد میکنم که همون فرمسازها رو استفاده کنید. البته در راس فرمها ، کامپوننت محاسبه گر قیمت وجود داره، که پیشنهاد میکنیم .از اون میتونید استفاده کنید.

(داخل پرانتز!)

اگر این سیستم رو برای مدیریت و فروش هاست میخواید و نمیخواید که بابت استفاده از اون پولی رو پرداخت کنید. بفرمایید تا یک سیستم خیلی جالب و رایگان رو به شما معرفی کنم...

موفق و سربلند و پایدار باشید

بامدادنیکـ...

متشکر دوست عزیز

میشه کمی راجبش توضیح بدین

سپاس

دوست عزیز، آموزش کاملا مشخصه توش که چیکار باید بکنید. دقیقا مشکلتون کجاست؟:)

با سلام

اگر تخصصاً برای مدیریت و فروش هاستینگ و دامنه میخواین ، خب طبعا همونطوری که دوست عزیزمون هم فرمودند، شما براحتی میتونید از whmcs استفاده کنید . لایسنسش هم قیمت چندانی نداره درماه!( تقریباً از 19 تومن)

اما اگر مثال هاست، فقط یک مثال بوده، پس پیشنهاد میکنم که همون فرمسازها رو استفاده کنید. البته در راس فرمها ، کامپوننت محاسبه گر قیمت وجود داره، که پیشنهاد میکنیم .از اون میتونید استفاده کنید.

(داخل پرانتز!)

اگر این سیستم رو برای مدیریت و فروش هاست میخواید و نمیخواید که بابت استفاده از اون پولی رو پرداخت کنید. بفرمایید تا یک سیستم خیلی جالب و رایگان رو به شما معرفی کنم...

موفق و سربلند و پایدار باشید

بامدادنیکـ...

معرفی کنید دیگه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری