majid_aqaiy

مشکل در تابع ایمیل

8 پست در این موضوع

سلام من چندتا مشکل برام پیش اومده تو سایت دوستان خواهشن کمک کنند:

1:بعد از آپدیدت ارسال ایمیل تو کامپوننت نظرات تو مدیریت کار نمیکنه ارور 500 میده

2:سایت به شکل عجیبی سنگین شده خیلی دیر بالا میاد

3:من آپدیت رو دستی از طریق سی پنل انجام دادم ولی موقعی که میخواستم از خود سایت آپدیت کنم ارور فولدر بی نهایت میداد

4:چندتا ماژول هم میخوان آپدیت بشن اونهام ارور فولدر بی نهایت میدن

5:بعضی موقع های البته بیشتر مواقع تو پنل مدیریت ارور 500 میبینم وباید رفرش کنم تا کار کنه

6:اینم ارور یک خطا در هنگام ارسال ایمیل ثبت نام اتفاق افتاده است. خطا به این صورت است: نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد کاربری که قصد ثبت نام داشت

اینم سایتم یه نگاه بندازید

بزرگترین سایت فرهنگی تفریحی هنری تجاری استان قزوین نرم افزار برنامه بازی پچ آهنگ ویدئو رایگان نامحدود Program Games Patch Video Free MP3 Download - بزرگترین سایت فرهنگی تفریحی هنری تجاری استان قزوین

ویرایش شده در توسط saber
ویرایش عنوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بنده مطمئن هستم مشکل اولیت یعنی ارور 500 از فایل htacsees هست ، بارها با این مشکل مواجه شدم، فایل htaccess خام جایگزین کن ببین چی میشه، با این همه مشکل که میگی نظرم اینه یه جوملا خام رو سایتت اکسترکت کنی.

بنده مطمئن هستم مشکل اولیت یعنی ارور 500 از فایل htacsees هست ، بارها با این مشکل مواجه شدم، فایل htaccess خام جایگزین کن ببین چی میشه، با این همه مشکل که میگی نظرم اینه یه جوملا خام رو سایتت اکسترکت کنی.

البته مشکل سنگینی سایت رو حل کردم.

ولی او ارور که توقسمت 6 هست اونو حل کنم همه چی حله

6:اینم ارور یک خطا در هنگام ارسال ایمیل ثبت نام اتفاق افتاده است. خطا به این صورت است: نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد کاربری که قصد ثبت نام داشت.

در تنظيمات ايميل سايت ببينيد تابع ايميل رو چه گزينه اي ست شده.اگر روي پيش فرض جولا يعني پي اچ پي ميل بود ممکن هست از هاست باشه

تنظیماتتون رو مثل تصویر زیر انجام بدید و تست کنید

[ATTACH=CONFIG]3516[/ATTACH]

نکته مهم: لطفا هنگام ایجاد تاپیک از عناوین مناسب استفاده کنید و از کلماتی مانند خواهش میکنم و اینها در عناوین استفاده نکنید

با سلام.

ممنون از راهنماییت مشکل رو حل کردم با کمکت اینم راهنماییش دوستان هم استفاده کنن

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که هنگام ارسال فرم تماس با ما ، ارسال ایمیل خبرنامه و کلا ارسال ایمیل به مشکلاتی بر می خورید و خطایی داده میشه و ایمیل ارسال نمیشه. مثلا بعضی وقت ها احتمال داره خطای زیر داده بشه:

نمی توان تابع ایمیل را فراخوانی کرد.

برای حل این مشکلات دو راه وجود داره که جفتش استفاده از smtp هست.

1.استفاده از smtp هاست.

2.استفاده از smtp سایر سرور ها مثلا گوگل ، یاهو ، مایکروسافت و...

راه اول یعنی استفاده از smtp هاست که نسبت به راه دوم بهتر هست را برسی می کنیم:

ابتدا باید یک اکانت ایمیل در هاست بسازیم. به این منظور وارد هاست می شویم. اگر هاست شما سی پنل هست ، باید به بخش mail > Email Accounts بروید. اگر از کنترل پنل دیگری مثل دایرکت ادمین یا هر کنترل پنل دیگری استفاده می کنید ، باید بخش mail را پیدا کنید تا یک اکانت جدید بسازید.

بعد از ورود به Email Accounts ، فرمی که روبرو هست را طبق عکس زیر پر کنید:

البته به جای info هرچیزی می توانید بنویسید. اطلاعاتی که وارد کردید را یادادشت کنید.

بعد از ساختن اکانت ایمیل ، اگر هاستتان سی پنل باشه ، از آدرس زیر می توانید وارد وب میلتون شوید:

yourdomain.com:2096

حالا باید اطلاعات اکانت خود را به جوملا بدهید. به این منظور در جوملا 1.6 / 1.7 / 2.5 وارد کنترل پنل جوملا شوید. از آدرس زیر:

yourdomail.com/administrator

سپس به سایت > تنظیمات کلی > تب سرور بروید. قسمت تنظیمات ایمیل را مانند عکس زیر انجام دهید:

به جای نام کاربری smtp ، ایمیلی که ساختید را وارد کنید. به جای رمز عبور smtp ، رمز عبوری که ساختید را وارد کنید. هاست smtp هم معمولا localhost هست ولی می توان به جای آن نیز mail@yourdomain.com قرار داد.

کار تمام است!

حالا می خواهیم راه دوم یعنی استفاده از smtp سایر سرور ها را برسی کنیم.

برای این کار کافیه بعد از ورود به تنظیمات کلی > تب سرور ، تنظیمات smtp گوگل ، یاهو یا هر سرور دیگه ای را وارد کنیم.

تنظیمات گوگل را می تونید از اینجا دریافت کنید.

منبع: وب سایت جومیران

سلام

با تشکر از توضیحاتتون

اما شکل ها معلوم نیست !!!

در ضمن زمانی که روی لوکال هست برنامه xampp کار می کنیم، با ارور "نمی توان تابع امیل را فراخوانی کرد " باید چه کار کنیم ؟

سلام

با تشکر از توضیحاتتون

اما شکل ها معلوم نیست !!!

در ضمن زمانی که روی لوکال هست برنامه xampp کار می کنیم، با ارور "نمی توان تابع امیل را فراخوانی کرد " باید چه کار کنیم ؟

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

این خطا روی لوکال طبیعی هست اگر روی هسات این خطا رو داشتید باید تنظیمات ایمیل رو درست کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری