majidchamran

خرید آموزش ویدیوئی طراحی قالب جوملا

28 پست در این موضوع

سلام .

چندی پیش محصولی خریدم به نام اموزش ویدیوئی جوملا که کمی با تاخیر بدستم رسید (2ماه) البته خودم هم بی تقصیر نبودم .

اما از محصولی که خریدم کاملا رضایت دارم . در حال حاضر تصمیم دارم خرید دیگری انجام بدم ( آموزش ویدیوئی طراحی قالب جوملا ) و خواستم بدونم ....

در راهنمای خرید

فرموده بودید : "دریافت کارت طلایی آموزشگاه جوملای ایران برای دریافت تخفیف در خریدهای بعدی" . اما متاسفانه همچین چیزی در بسته ی خریداری شده وجود نداشت!!!!

آیا این امکان برای من وجود ندارد که از شما تخفیف بگیرم در حالی که خود شما این کارت رو برای من ارسال نکردید ؟

فرموده بودید: "امکان شرکت در آزمون آنلاین و دریافت مدرک آموزشگاه جوملای ایران" . برای گرفتن مدرک فوق باید چه اقدامی انجام داد؟

فرموده بودید: " یک ماه اشتراک در بخش پشتیبانی آموزشگاه جهت طرح سوالات و مشکلات " . برای استفاده از این امکان شما چه اقدامی باید انجام داد؟ آیا افراد عادی از این امکان برخوردارنیستند ؟

من به زبان برنامه نویسی مسلط نیستم (در واقع آماتور هستم) آیا محصول فوق مناسب من است یا ربطی به برنامه نویسی نداره ؟

اگه به برنامه نویسی مرتبط است آیا در حد نیاز در محصول آموزش داده شده ؟

من که به سختی کار میکنم تا این مقدار پول بدستم برسه آیا راهی داره که با هزینه ی کمتر به این دانش برسم ؟

در آخر از جناب مهندس ابوالفضل طالبی بابت آموزش های خوبشون تشکر میکنم . و از ته دل عرض میکنم که مشتاق دیدار شما بزرگوار هستم .

امضاء : عبدالمجید چمران از شهر گل و بلبل و میهمان نواز شیراز:auizz3ffy9vla57584xgift:1:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهترین و ارزانترین منبع همین فروم ها و وب سایت های آموزشیه که الا ماشاءا... زیاده

ضمن اینکه نکته کلیدی در بحث آموزش تمرین و تمرین و تمرین . البته نمیشه منکر آموزش از طریق ویدئو و تصویر بشیم اون هم آموزش های استاد طالبی

اما من نظر خودمو گفتم

این ها واقعا سوال های من هم بودن.ممنون میشم دوستان دیگر هم نظری بدن.

مخصوصا این قسمت:

من به زبان برنامه نویسی مسلط نیستم (در واقع آماتور هستم) آیا محصول فوق مناسب من است یا ربطی به برنامه نویسی نداره ؟

این ها واقعا سوال های من هم بودن.ممنون میشم دوستان دیگر هم نظری بدن.

مخصوصا این قسمت:

دوستان توی این آموزش ها سعی شده که از پایه کار بشه و هیچ نیازی نیست که شما برنامه نویسی را بدونید.

تمام چیزهایی که مورد نیاز هست آموزش داده میشه. ولی خب شما هم می تونید با کار هایی که توی آموزش می کند خودتون را خیلی تکمیل تر کنید.

با تشکر از دوستان

لطفا در صورت امکان تمام سوالات رو پاسخ بدید .

و بفرمائید آیا تمام سر فصل هایی که نوشته شده آموزش داده میشه در این بسته؟

بازم ممنونم

ویرایش شده در توسط majidchamran

1- برای دریافت توضیحات بیشتر می تونید با خود مهندس یا همکارانشون از طریق شماره های تلفن شرکت های ارتباط بر قرار کنید ( 88000427 *** 88006203 **88026819 )

2- تماس با خود شرکت (آزمون) => حتما موجوده

3- تماس با خود شرکت (آزمون) =>حتما موجوده

4- برای یادگیری زبان برنامه نویسی می تونید از php_box1.jpg استفاده کنید.

5- قسمتی نیاز به آشنایی با زبان برنامه نویسی داره (98%) ، که می تونید از منابع داخلی یا دی وی دی فوق استفاده کنید.

یه حرف برادرانه :

دوست من برای یادگیری هر موضوع دو راه کلی داریم :

1- یادگیری از طریق کتب ، آموزش متفرقه ، نت و ... در این نوع یادگیری که نیازمند صرف زمان زیاده تسلط کامل به زبان انگلیسی ، که واقعا باید طالبش باشید و زمان زیادی صرف کنید و مشکلاتی بسیار دیگه داره

2- یادگیری از طریق آموزش سریع از جمله کلاس های آموزشی یا همین دی وی دی های آموزشی ،سریع تر وارد بازار کار میشد و می تونید منبع درامد برای خودتون ایجاد کنید

با سلام

من هم میخواستم بدونم چطوری باید از اقای طالبی تخفیف گرفت!!! البته برای کسانی از ایشان تا حالا بسته اموزشی گرفتند!!!راستی در مورد سرفصل هاش هم دوستانی که استفاده کردند توضیح بدهند!! تا ما هم بگیریم!

دوستان: من اموزش طراحی قالب 2.5 را خریدم و اصلا راضی نبودم : بیش 50 % موارد که در سایت گفته شده بود : توضیح داده نشده بود!!! این یعنی چی!!!![kkk] من نمیخوام دراین سایت به کسی توهین بشه!!! مثلا تمام نکات اساسی که من دنبالش بودم توضیح داده نشد مثل:مثل کد گذاری روی قالب و..... مواردی که با خط قرمز نوشته شده بودند(توی سایت joomlairan.com)!!!این پکیج 100 تومن هم ارزش نداره!!! جزییات بیشتر را بعدا میگم!!

اینها را نداشت!!!! لطفا پاسخگو باشید!!!!!!

گرد کردن بلاک های ماژول

گرد کردن موقعیت کامپوننت

طراحی لاگین اختصاصی

ساخت منوهای ساده

ایجاد منوهای آبشاری در قالب

روش ایجاد مگا منو ها

استفاده از jQuery و mootools در ساخت منو

مزایا و معایب jQuery در قالب

مزایا و معایب mootools در قالب

ایجاد پارامترهای تغییر رنگ در صفحه اصلی برای کاربران

استفاده از پارامتر در قالب های جوملا

روش ایجاد Toolbar متحرک در قالب

پیشرفته سازی قالب ها با استفاده از پارامترها

سفارشی سازی(Costumize) افزونه ها در قالب ها

بررسی و تحلیل یک قالب HTML

تبدیل گام به گام قالب HTML به قالب جوملا

تغییرات مهم و اساسی در تبدیل قالب

استفاده از flash های متحرک در قالب

بررسی محیط فتوشاپ

فتوشاپ محیطی برای ایجاد یک طرح قالب

بررسی و تحلیل یک قالب PSD

برش دادن در محیط فتوشاپ

تبدیل قالب PSD به قالب جوملا

نکات و مسائل تبدیل قالب PSD به جوملا

ایجاد موقعیت های مناسب در قالب

ایجاد ماژول لوگین به صورت Popup در قالب

ترکیب کدهای قالبهای دیگر به قالب ساخته شده

روش کدگذاری قالب و جلوگیری از کپی برداری قالب

دوزبانه نمودن قالب

ساخت قالب های چند زبانه و قالب های دو جهته(RTL & LTR)

ایجاد قالب برای موبایل و تشخیص اتوماتیک مرورگرهای موبایل

استفاده از تاریخ در قالب ها

مفهوم cross browser compatibility و رعایت اصول آن

مفهوم قالب های درصدی و قالبهای پیکسلی

تشریح کامل مفهوم Override و ایجاد افزونه های اختصاصی در قالب

شرطی نمودن قالب و استفاده از دستورات شرطی

استفاده از تکنیکهای CSS3 و HTML5 در طراحی حرفه ای قالب

تبدیل قالب های 1.5 به قالب 1.7 و 2.5

فارسی سازی قالبهای انگلیسی زبان

آموزش برنامه قدرتمند آرتیستیر و طراحی قالب بر اساس آن

روش فارسی سازی قالبهای طراحی شده توسط آرتیستیر

منابع مهم خارجی برای استفاده در طراحی قالب

ویرایش شده در توسط caspianhero

واقعا؟من امروز سفارش دادم اما فکر نمیکنم اینطوری باشه!!! اخه شما اولین نفری هستین که این رو میگین!!!!

دوستان: من اموزش طراحی قالب 2.5 را خریدم و اصلا راضی نبودم : بیش 50 % موارد که در سایت گفته شده بود : توضیح داده نشده بود!!! این یعنی چی!!!![kkk] من نمیخوام دراین سایت به کسی توهین بشه!!! مثلا تمام نکات اساسی که من دنبالش بودم توضیح داده نشد مثل:مثل کد گذاری روی قالب و..... مواردی که با خط قرمز نوشته شده بودند(توی سایت joomlairan.com)!!!این پکیج 100 تومن هم ارزش نداره!!! جزییات بیشتر را بعدا میگم!!

اینها را نداشت!!!! لطفا پاسخگو باشید!!!!!!

گرد کردن بلاک های ماژول

گرد کردن موقعیت کامپوننت

طراحی لاگین اختصاصی

ساخت منوهای ساده

ایجاد منوهای آبشاری در قالب

روش ایجاد مگا منو ها

استفاده از jQuery و mootools در ساخت منو

مزایا و معایب jQuery در قالب

مزایا و معایب mootools در قالب

ایجاد پارامترهای تغییر رنگ در صفحه اصلی برای کاربران

استفاده از پارامتر در قالب های جوملا

روش ایجاد Toolbar متحرک در قالب

پیشرفته سازی قالب ها با استفاده از پارامترها

سفارشی سازی(Costumize) افزونه ها در قالب ها

بررسی و تحلیل یک قالب HTML

تبدیل گام به گام قالب HTML به قالب جوملا

تغییرات مهم و اساسی در تبدیل قالب

استفاده از flash های متحرک در قالب

بررسی محیط فتوشاپ

فتوشاپ محیطی برای ایجاد یک طرح قالب

بررسی و تحلیل یک قالب PSD

برش دادن در محیط فتوشاپ

تبدیل قالب PSD به قالب جوملا

نکات و مسائل تبدیل قالب PSD به جوملا

ایجاد موقعیت های مناسب در قالب

ایجاد ماژول لوگین به صورت Popup در قالب

ترکیب کدهای قالبهای دیگر به قالب ساخته شده

روش کدگذاری قالب و جلوگیری از کپی برداری قالب

دوزبانه نمودن قالب

ساخت قالب های چند زبانه و قالب های دو جهته(RTL & LTR)

ایجاد قالب برای موبایل و تشخیص اتوماتیک مرورگرهای موبایل

استفاده از تاریخ در قالب ها

مفهوم cross browser compatibility و رعایت اصول آن

مفهوم قالب های درصدی و قالبهای پیکسلی

تشریح کامل مفهوم Override و ایجاد افزونه های اختصاصی در قالب

شرطی نمودن قالب و استفاده از دستورات شرطی

استفاده از تکنیکهای CSS3 و HTML5 در طراحی حرفه ای قالب

تبدیل قالب های 1.5 به قالب 1.7 و 2.5

فارسی سازی قالبهای انگلیسی زبان

آموزش برنامه قدرتمند آرتیستیر و طراحی قالب بر اساس آن

روش فارسی سازی قالبهای طراحی شده توسط آرتیستیر

منابع مهم خارجی برای استفاده در طراحی قالب

من نمیدونم شما وارد نیستین یا بر چه اساسی اینارو گفتین دوست خوبم بسته اموزش طراحی قالب خریدی بعد میگی اینا داخلش نیستن؟پس ببخید داخل اون دی وی دی چیا رو گفتن؟این موارد که خیلی هاشون تو طراحی قالب معمولی هستند چطور میشه الان نیستن تو این اموزش جامع؟پس چی اموزش داده شده؟

همانطور که maskpm گفتند شما اولین نفری هستید که این حرف رو میزنید ..

یه روز یه نفر ماشین میخره فرداش میره پس بده میگن چی شد میگه این که راه نمیره! میگن دکتر بنزین باید بریزی راه بره ..

فرداش باز برمیگرده میگه بنزین ریختم راه نرفت .. میگن دکتر باید بشینی پشت فرمون سوئیچ بزنی روشن کنیش

فرداش باز برمیگرده میگه روشن کردم راه نرفت .. میگن دکتر باید بزنی تو دنده تا راه بره

یه ماه بعد برمیگرده میگه شما داشتین منو به کشتن میدادین! چرا نگفتین وقتی راه افتاد چطور نگهش دارم! (اون یه ماه بیمارستان بود)

دوست عزیز caspianhero

شما بهتره طراحی سایت رو بزارید کنار البته جسارت نباشه فقط خواستم از همین الان به شمایی که در خصوص چیزی بدون اطلاع قضاوت میکنید از آینده خبر بدم!

به هر حال نظرات سازنده شما کمک زیادی در ارائه بسته های آموزشی بهتر خواهد داد.

نکته بعدی هم به همه دوستان توصیه میکنم : هر وقت سعی کردی تو زندگی وکار همه رو راضی نگه داری بدون شکست خوردی!

همانطور که maskpm گفتند شما اولین نفری هستید که این حرف رو میزنید ..

یه روز یه نفر ماشین میخره فرداش میره پس بده میگن چی شد میگه این که راه نمیره! میگن دکتر بنزین باید بریزی راه بره ..

فرداش باز برمیگرده میگه بنزین ریختم راه نرفت .. میگن دکتر باید بشینی پشت فرمون سوئیچ بزنی روشن کنیش

فرداش باز برمیگرده میگه روشن کردم راه نرفت .. میگن دکتر باید بزنی تو دنده تا راه بره

یه ماه بعد برمیگرده میگه شما داشتین منو به کشتن میدادین! چرا نگفتین وقتی راه افتاد چطور نگهش دارم! (اون یه ماه بیمارستان بود)

دوست عزیز caspianhero

شما بهتره طراحی سایت رو بزارید کنار البته جسارت نباشه فقط خواستم از همین الان به شمایی که در خصوص چیزی بدون اطلاع قضاوت میکنید از آینده خبر بدم!

به هر حال نظرات سازنده شما کمک زیادی در ارائه بسته های آموزشی بهتر خواهد داد.

نکته بعدی هم به همه دوستان توصیه میکنم : هر وقت سعی کردی تو زندگی وکار همه رو راضی نگه داری بدون شکست خوردی!

یعنی عناوینی که ایشون تاکید بر نبودنش کردند همه موجود است ؟

دو یا سه مورد بدلیل اینکه برای جوملا 1.5 بوده و استفاده ای نداشت قرار نداره و 2 مورد هم از قلم تو آموزش افتاده که به همه دوستانی که ویدئوها رو تهیه کردند گفتیم که 2 مورد که هیچ ، ده ها مورد ویدئوی آموزشی رایگان به زودی براشون به عنوان هدیه تقدیم میکنیم که این اشتباه 2 مورد جبران بشه!

دو موردی هم که از قلم افتاده به دلیل حجم زیاد آموزش بوده که خودم احساس کردم توضیح دادم ولی در واقع توضیح نداده بودم .. و این دو مورد هم اصلا در طراحی قالب ارتباطی نداره که بدون اون شما نتونید طراحی قالب کنید!

هیچ کسی با یه فیلم آموزشی آشپز نمیشه و هیچ کسی هم با یک فیلم آموزشی طراح قالب نمیشه .. خودت باید بخای! اگر واقعا انگیزه یادگیری دارید و هدف

گفتنی ها رو در ویدئوهای آموزشی گفتم و خدا رو شکر انقدر خوب استقبال شده که خودم شرمنده دوستان شدم ...

با سلام بر دوستان

من منکر بسته اموزشی اقای طالبی نمیشم و نمیگم به درد نمیخوره: مثلا من پکیج اموزش جوملا 2.5 را از ایشان گرفتم و خیلی راضی بودم نسبت به قیمتش خیلی ارزش داشت ولی پکیج طرای قالب جوملا کیفیتی را که من ازش انتظار داشتم نداشت:(نسبت به قیمش)(چون خودم با کد نویسی و ساختار جوملا اشنایی دارم و ادم صفر کیلومتری نیستم):(قبل از نوشتم این جمله از دوستان عذر خواهی میکنم ولی این یک واقعیت هست)متاسفانه در ایران به خاطر فرهنگ پایین و جای نیفتن it همه چی بر عکس هست: مثلا اموزش ویدئو لیندا را نگاه کنید ببینید با چه کیفیتی در اختیار ملتشون گذاشتم: ولی در ایران بابت کوچک ترین چیزی باید پول گزاف خرج کنیدو کسی بهت فوت وفن کوزه گری را یاد نمیدی حتی اگر پول هم خرج کنی و کلاس هم بری!!

در نتیجه صحبت من یا انتقاد من به اقای طالبی این هست که بیشتر از این باید روی این پکیج کار بشه و یکم فکر اقشار ضعیف جامعه ام بکنیدو....... و مواردی که توضیح داده نشده را توی سایتتان پاک کنید(خط قرمز را میگم) تا مردم دچار دوگانه نشوند!!

در کل این اموزش برای کسانی که هیچ اشنایی به طراحی قالب جوملا ندارند توصیه می شود!!!

سپاس

ویرایش شده در توسط caspianhero

دو یا سه مورد بدلیل اینکه برای جوملا 1.5 بوده و استفاده ای نداشت قرار نداره و 2 مورد هم از قلم تو آموزش افتاده که به همه دوستانی که ویدئوها رو تهیه کردند گفتیم که 2 مورد که هیچ ، ده ها مورد ویدئوی آموزشی رایگان به زودی براشون به عنوان هدیه تقدیم میکنیم که این اشتباه 2 مورد جبران بشه!

.

درود

مهندس برای کسانی که خرید تازه کردند و قراره هفته بعد ارسال بشه هم ارسال میکنید یا فعلا اون اموزش ها اماده نشده؟

با سلام بر دوستان

من منکر بسته اموزشی اقای طالبی نمیشم و نمیگم به درد نمیخوره: مثلا من پکیج اموزش جوملا 2.5 را از ایشان گرفتم و خیلی راضی بودم نسبت به قیمتش خیلی ارزش داشت ولی پکیج طرای قالب جوملا کیفیتی را که من ازش انتظار داشتم نداشت:(نسبت به قیمش)(چون خودم با کد نویسی و ساختار جوملا اشنایی دارم و ادم صفر کیلومتری نیستم):(قبل از نوشتم این جمله از دوستان عذر خواهی میکنم ولی این یک واقعیت هست)متاسفانه در ایران به خاطر فرهنگ پایین و جای نیفتن it همه چی بر عکس هست: مثلا اموزش ویدئو لیندا را نگاه کنید ببینید با چه کیفیتی در اختیار ملتشون گذاشتم: ولی در ایران بابت کوچک ترین چیزی باید پول گزاف خرج کنیدو کسی بهت فوت وفن کوزه گری را یاد نمیدی حتی اگر پول هم خرج کنی و کلاس هم بری!!

در نتیجه صحبت من یا انتقاد من به اقای طالبی این هست که بیشتر از این باید روی این پکیج کار بشه و یکم فکر اقشار ضعیف جامعه ام بکنیدو....... و مواردی که توضیح داده نشده را توی سایتتان پاک کنید(خط قرمز را میگم) تا مردم دچار دوگانه نشوند!!

در کل این اموزش برای کسانی که هیچ اشنایی به طراحی قالب جوملا ندارند توصیه می شود!!!

سپاس

سلام و درود

من چند روز پیش این بسته رو با مشورت خود آقای طالبی خریدم . در کل صحبت های دوستمون (caspianhero) هم بجا هست .

چرا چیزایی که از قلم افتاده ( حالا هر چند پیش پا افتاده ) توی سر فصل ها برداشته نشن ؟؟؟؟؟؟

از جناب مهندس طالبی هم خواهش میکنم قیمت محصولات رو کاهش بدند . حالا اگه یکی مثل من که روزی 9 ساعت کارگری ساختمون رو میکنه حق یاد گیری علم رو نداره .

باور بفرمائید بدست آوردن این مبلغ برای یکی مثل من کار سختیه .

البته من مطمئن ، مطمئن هستم که گرد آوری این محصول یک پروسه زمان بر و پر دردسر هست و شکی به زحمات جناب عالی ندارم.

درکل من از مهندس طالبی ، استاد عزیزم بابت زحماتشون چه در ویدیو های آموزشی چه در این فروم کمال تشکر و قدر دانی رو دارم و صمیمانه دستشون رو می بوسم.

مهندس برای کسانی که خرید تازه کردند و قراره هفته بعد ارسال بشه هم ارسال میکنید یا فعلا اون اموزش ها اماده نشده؟

فرقی نمیکنه .. برای همه خریداران بسته های آموزشی این هدیه ارائه میشه .. ولی نحوه ارائه را اجازه بفرمائید در زمان مناسب توضیح بدیم چرا که ایده ای جدید هست و عنوان کردنش مثل سایر ایده های انجمن باعث کپی برداری خواهد شد!

بسته رو خریداری کردم . بسیار راضی بودم ازش . همینجا جا داره از مهندس طالبی تشکر کنم .

درسته چند موضوع پیش پا افتاده رو داخلش توضیح ندادن اما خوب ، برای من پیش اومده که موسسات آموزشی مختلفی رفتن یه سیلابس آموزشی کلی داشتن اما متاسفانه همه موضوعات در انتها نتونستن توضیح بدن ....

در کل واقعا آموزشهای خوبی بودش ... از نظر قیمت هم قیمت مناسبی داشتش . درسته بعضی از دوستان { مثل خود من } سخت بود جور کردن این پول اما خوب توجه داشته باشید که اگر کلاسش میرفتید ، یک ماه کلاس تموم میشد و همچنین هیچ فیلم آموزشی در اختیار نداشتید . راحت وقتی فیلمش در اختیارتون باشه هر زمان که تونستید می توانید مرور کنید .

دارم پولم جمع میکنم برای خرید دو محصول بعدی شما " طراحی افزونه برای جوملا " و همچنین "برنامه نویسی php و sql " چون محصولی که گرفتم ازتون واقعا راضی هستم ازش ...

برخی نکات تو سایتهای مختلف بود اما نکات ریزش توضیح نداده بودن که تو این آموزش خیلی به دادم رسید ...

مرسی ازتون ...

براتون همیشه آرزوی بهترینها رو دارم .

بسته رو خریداری کردم . بسیار راضی بودم ازش . همینجا جا داره از مهندس طالبی تشکر کنم .

درسته چند موضوع پیش پا افتاده رو داخلش توضیح ندادن اما خوب ، برای من پیش اومده که موسسات آموزشی مختلفی رفتن یه سیلابس آموزشی کلی داشتن اما متاسفانه همه موضوعات در انتها نتونستن توضیح بدن ....

در کل واقعا آموزشهای خوبی بودش ... از نظر قیمت هم قیمت مناسبی داشتش . درسته بعضی از دوستان { مثل خود من } سخت بود جور کردن این پول اما خوب توجه داشته باشید که اگر کلاسش میرفتید ، یک ماه کلاس تموم میشد و همچنین هیچ فیلم آموزشی در اختیار نداشتید . راحت وقتی فیلمش در اختیارتون باشه هر زمان که تونستید می توانید مرور کنید .

دارم پولم جمع میکنم برای خرید دو محصول بعدی شما " طراحی افزونه برای جوملا " و همچنین "برنامه نویسی php و sql " چون محصولی که گرفتم ازتون واقعا راضی هستم ازش ...

برخی نکات تو سایتهای مختلف بود اما نکات ریزش توضیح نداده بودن که تو این آموزش خیلی به دادم رسید ...

مرسی ازتون ...

مرسی ازتون ...

مرسی ازتون ...

سلام دوست عزیز. نکته ای بود که خواستم به نوبه خودم توضیح بدم.

من هم مثل شما تا کنون 3 مجموعه از آموزشها رو خریداری کردم و درحال آموزش هستم. در مورد نقائصی که ابراز کردید ، بایست عرض کنم با توجه به حجم مطالب امکان از قلم افتادن نکات هم وجود داره البته بیشتر نکات مهم و اصلی عنوان شده . من برای محصولاتی که عرضه میکنم تا بحال 5 فیلم آموزشی تهیه کردم ، یکی از فیلم هامو حودو 2 صبح تموم کردم با کلی مشغله باور کنید خیلی خیلی سخته که ساعت و مکانی را انتخاب کنید که سر و صدای مزاحم نباشه و خیلی چیزای دیگه مهیا باشه ، اگر خودتون دست بالا بزنید متوجه اونا میشید. در کل برای فیلمها بسیار وقت و زحمت صرف شده.

امیدوارم موفق باشید و بتونیم توی این انجمن کمک و یاور یکدیگر باشیم. gift

سلام

من میخوام آموزش طراحی قالب رو بخرم ولی وقتی نظرات این تاپیک رو خوندم متوجه شدم که چندتا از سر فصل هایی که در سایت نوشته شده در داخل آموزش نیست(از قلم افتاده).میخواستم بدونم که کدوم بخش از مطالب داخل آموزش نیست؟

یه سوال هم دارم که من طراحی قالب رو از فیلم آموزشی edubox.com یاد گرفتم(که تو انجمن هم هست) و قالب هم برا خودم طراحی کردم ولی احساس می کنم تمام مطالب آموزش داده نشده و فقط در حد خیلی مبتدی برای قالب های مبتدی هست , حالا میخوام بدونم که کل طراحی قالب همون مطالبی هست که در آموزش edubox.com اومده شده یا مطالب دیگه ای هم برای طراحی قالب حرفه ای نیازه که یاد گرفت.

راستی در توضیحات دی وی دی آموزشی نوشته شده که بسته ویدئویی طراحی قالب جوملا از شما یک حرفه ای در طراحی قالب خواهد ساخت حالا میخواستم بدونم که با دیدن این آموزش میتونیم قالب های حرفه ای طراحی کنیم؟؟؟(با در نظر گرفتن این که من HTML CSS Javascript رو خوب بلدم) یا این حرف واسه تبلیغاته؟؟؟(من عذرخواهی میکنم بابت این حرف و امید وارم آقای طالبی ناراحت نشن). آخرین سوالمم اینه که آموزش ویدئویی بهتره یا کلاس؟

با تشکر

من که مطمئنم مهندس از هیچ چیزی در آموزش دریغ نمیکنن و همه ی موارد رو بطور کامل توضیح میدن.اینو دقیقا از وقتی فهمیدم که بسته ی آموزش جوملا رو از ایشون خرید کردم.آموزش به صورت واضح و قابل فهمه و مهندس با صحبت هاشون به آدم انرژی میدن.

خب همونطور که مهندس گفتن موضوعاتی که برای جوملا1.5 بوده از آموزش برداشته شده.ولی به نظر من که واقعا ارزش داره.چراکه ایشون دارن علم و تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن و این خودش یه امتیاز بزرگه.

موفق باشید

بله حرف شما درسته ولی اون قسمتا که واسه جوملا 1.5 بوده پاک شده کدوم قسمتاس؟

کسی نیست بتونه کل سوالایه منو جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری