majidchamran

خرید آموزش ویدیوئی طراحی قالب جوملا

28 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

شما ho3in اگر به گفته خودتان HTML CSS Javascript خوب بلد هستید مطمئن باشید با اموزشی که در این DVD مشاهده میکنید کاربر حرفه ای در طراحی قالب می شوید { در این DVD درباره طراحی قالب با فریم ورک و یا طراحی قالب ریسپانسیو توضیح نداده شده و شما از ابتدا یک قالبی که در فتوشاپ طراحی شده را تبدیل به جوملای 2.5 میکنید ...

موضوع بعدی که چه سرفصل های آموزشی از قلم افتاده و یا توضباید خدمتتون عرض کنم که ::

من این کاستی ها را از لیست سرفصلهای بسته ویدئویی آموزش طراحی قالب جوملا 2.5 مبتدی تا پیشرفته برداشته ام .

• توضیح فریم ورکهای مختلف در طراحی قالب های جوملا { که یک توضیح اجمالی و کلی دادن , البته این موضوع خودش یه بحث جداگانه ای داره که مطمئنا مهندس طالبی مشغول ساخت این آموزش هم هستن }
  • نحوه قرار دادن موقعیت messeges { من خودم به شخصه این گزینه نفهمیدم کجاست ! }
  • ایجاد منوهای آبشاری در قالب { که به دلیل تایم کم از یک کد آماده استفاده شده اما به نحوی توضیح داده شده که خود شخص اگر تا حدودی کد زنی بلد باشه میتواند منو طراحی کند }
  • استفاده از jQuery و mootools در ساخت منو
  • پارامترها در قالب و ایجاد پارامترهای متغیر در بخش تنظیمات قالب { این موضوع هم فکر میکنم جا افتاده اما در قالب نهایی وجود دارد . }
  • روش ایجاد Toolbar متحرک در قالب
  • استفاده از flash های متحرک در قالب
  • ایجاد ماژول لوگین به صورت Popup در قالب
  • روش کدگذاری قالب و جلوگیری از کپی برداری قالب { این موضوع چندین بار در انجمن صحبت شده همون استفاده از base64 می باشد فکر کنم اما در فیلم توضیحی داده نشده }
  • دوزبانه نمودن قالب { فیلم آموزشی این مورد نیز در سایت توسط آقای سهیل قرار داده شده }
  • ایجاد قالب برای موبایل و تشخیص اتوماتیک مرورگرهای موبایل
  • مفهوم قالب های درصدی و قالبهای پیکسلی
  • شرطی نمودن قالب و استفاده از دستورات شرطی { منظور از این رو نفهمیدم .}
  • استفاده از تکنیکهای CSS3 و HTML5 در طراحی حرفه ای قالب
  • تبدیل قالب های 1.5 به قالب 1.7 و 2.5
  • فارسی سازی قالبهای انگلیسی زبان { که مهندس فارسی سازی قالب آرتیستر با این موضوع را یکی کردند که هیچ فرقی هم با هم ندارند }

اما درباره سوالتون که آیا فرقی با مجموعه آموزشی " edubox.com " داره یا نه ... همون مثال بنز و پیکان هستش جفتشون یک کار انجام میدهند اما این کجا و آن کجا . من مجموعه اموزشی که ذکر کردید دیده ام . خوب بود به عنوان یک مجموعه آموزشی که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته بود زحمت زیادی کشیده شده بود اما خیلی و خیلی از مسائلی که در این بسته ویدئویی آموزش طراحی قالب جوملا 2.5 وجود داره در مجموعه آموزشی فوق ذکر نشده !

به نظر من حتما این مجموعه آموزش مهندس دریافت کنید ، تفاوت متوجه می شوید .

اما یک موضوعی که لازم هستش به مهندس طالبی بگم : امیدوارم برای ما کاربرانی که { هیچی نمی دونیم ! (خودم رو میگم) } و مجموعه های آموزشی متعدد شما را خریداری میکنن یک امتیازی قرار داده بشود منظورم نه فقط اون تخفیف 10 درصدی در خرید محصولات بعدی هستش بلکه بر فرض مثال این کاستی هایی که در مجموعه آموزش ها وجود داره برطرف بشود و در اختیار کاربرانی که خرید را انجام دادند قرار بگیرد . چون به نوعی خودش تبلیغ خوبی محسوب می شود برای محصولاتتون ... و همچنین مزایایی که ذکر کرده بودید امیدوارم هر چه زودتر فعال بشود .

باز هم از تلاشهاتون ممنونم:25:

ویرایش شده در توسط m3hdi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. من این بسته رو خریداری کردم.

از نحوه آموزش راضی هستم و از مهندس طالبی بخاطر نحوه آموزش خوبشون تشکر میکنم.

ولی از اینکه عناوینی رو قرار داده بودن که در بسته موجود نبوده و انگیزه من رو برای خرید دو چندان کرده بود واقعا ناراضی هستم....

امیدوارم این انتقاد به حق من رو بپذیرید و عناوین فراموش شده رو برای افرادی که خرید کردند قرار بدین

[kkk] خوبه دو سه تا موضوع از قلم افتاده...این که تقریبا 1/3 مطالب رو نداره.

حالا باز سفارش میدم امیدوارم که خوب باشه.(البته اگر آموزش بهتر پیدا نکنم)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری