rezaei.m.p

safe-mod و امنیت

7 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

من برام یه سوال ایجاد شده چه قدر safe-mod توی امنیت موثر است ؟ و اینکه وقتی جوملا می خواهید نصب کنید باید خاموش باشه بعد اون وقت موضوع امنیت چی میشه؟ چه طور میشه این امنیت را جبران کرد؟

من با چندتا که صحبت کردم گفتند خاموش شدن این تابع مساوی با هک شدن است!book]:nasihat:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

ببینید به طوری کلی روشن بودن safe mod در واقع به معتی یک لایه امنیتی بیشتر روی سرور هست و یکسری محدودیت ها برای هکر ایجاد می کنه

اما به معنی امنیت خیلی زیاد نیست چون هکر یکم وارد باشه به راحتی میتونه safe سرور رو خاموش کنه و در واقع اونو دور بزنه

پس روشن یا خاموش بودن safe mod تاثیر خیلی زیادی در امنیت نمیزاره:128fs318181:

در تکمیل لینکی که گذاشتم و صحبت جناب افضلی ، روشن بودن Safe mod باعث بروز مشکلاتی میشه ... انگار که شما یه آنتی ویروس بدقلق مثل bitdefender نصب کرده باشید روی ویندوزتون که به زمین و زمان گیر بده...!

خیلی از مشکلات بی ربطی که اونطوری بوجود میاد علتش روشن بودن safe mod هست... من تجربه شو داشتم

در تکمیل صحبت دوستان:128fs318181:

خوشبختانه جوملای نسخه 3 و خیلی از افزونه های جوملا نسخه های جدید ان روی php 5.3 به بالا نصب می شه و نکته ایی که هست اینکه safe mode روی php 5.4 وجود ندارد![kotak]

راستی پویان سروری که گرفته بودیم و جریان این safe mode را یادته:14:

در تکمیل صحبت دوستان:128fs318181:

خوشبختانه جوملای نسخه 3 و خیلی از افزونه های جوملا نسخه های جدید ان روی php 5.3 به بالا نصب می شه و نکته ایی که هست اینکه safe mode روی php 5.4 وجود ندارد![kotak]

راستی پویان سروری که گرفته بودیم و جریان این safe mode را یادته:14:

درود

یادمه مجید جان

الان جوملا 3 هنوز خیلی رواج پیدا نکرده و اکثرا هنوز روی جوملا 2.5 هستند

بهرحال بازم تاکید میکنم غیر فعال بودن safe mod تاثیر چنداری روی امنیت نداره و از نظر فنی هم بهتره روی سرور غیر فعال باشه

پس نگران غیر فعال بودنش نباشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری