NimaT

قالب فارسی شده و زیبا jax storm black هدیه به انجمن

8 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان بعد از یه تاخیر یه ماهه اینم یه قالب دیگه......

امیدوارم به درد بخور باشه....

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13679243532.png

لینک سازنده

دانلود از سرور مترجم

دانلود از سرور انجمن

compat_25

قبل از استفاده unzip شود

اگه مشکلی بود بفرمایید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من این قالب رو نصب کردم.Menu رو نمایش نمیده. مشکل از چیه؟؟ اگر ممکنه راهنماییم کنید.

موقعیت ماژول منو خودتون رو برسی کنید

ممکنه بیشتر توضیح بدید؟

یا لینک تاپیکی که در این مورد آموزشی داده باشن رو بفرمایید؟

موقعیت ماژول منو خودتون رو برسی کنید

جناب طالبی من روز اول ک اومدم اینجا،تاپیک اموزشتون رو اول از همه خوندم.ولی در مورد نحوه اضافه کردن ماژول یا تمپلیت فقط اشاره ای کردید.و نگفتید چطور باید استفاده کرد

فقط در مورد ماژول های پیشفرض جوملا توضیحات دادید.

Sent from my LT28h using Tapatalk 4 Beta

با سلام

دوست عزیز دقیقاً متوجه نشدم مشکل شما چی هست ولی وقتی رو لوکال یک سایت رو باز می کنید ادامه آدرس اون سایت تایپ کنید

?tp=1

وقتی اینتر رو بزنید موقعیت های اون قالب برای شما نمایش داده می شود و استایل منو این قالب فقط در موقعیت position-1 فعال می باشد به هر حال مثل تصاویر اگه عمل بکنید فکر نکنم مشکلی داشته باشید

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13748269202.png

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13748269201.png

ارادتمند

واقعا ممنونم از راهنمایی کاملتون.مشکل Menu حل شد.کلا یه چیز تازه فهمیدم که خیلی سرش گیح شده بودم.

حالا یه مشکل دیگه.برای اسلاید شو عکس ها رو انتخاب کردم،ولی نشون داده نمیشن.عکس jpg گذاشتم.تعداد رو نشون میده که 3 تا عکس گذاشتم.پوزیشن رو هم تنظیم کردم.ولی عکس نمایش نمیده.

سایز تصاویر تون رو 900 در 400 بکنید اگه نشد از یه اسلایدر دیگه مثل آتسون استفاده کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری