sajad_salehi

درخواست قالب در زمینه کشاورزی

12 پست در این موضوع

سلام دوستان من یه قالب نیاز دارم (رایگان بودن یا نبودنش مهم نیست) در زمینه کشاورزی که توی قالبش کار گرافیکی شده باشه مثل این :

[ATTACH=CONFIG]3529[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3530[/ATTACH]

ممنون میشم معرفی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به نظرم از همین قالبهایی که تو انجمن منشتر شده استفاده کن و کمی تغییرات گرافیکی توش انجام بده همین !

سلام

یه قالب من سراغ دارم به لینک زیر که البته این فارسیش هست و خریدنیه اما اگر خواستی بگید تا براتون لینک دانلود بسته نصبی انگلیسیش رو پیدا کنم

قالبی هست که گرافیک زیاد توش کار شده و برا این کار خوبه giftgiftgift

قالب فارسی جوملا مزرعه (JM Farm)| جوملا فارسی (Joomla)

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

سلام

یه قالب من سراغ دارم به لینک زیر که البته این فارسیش هست و خریدنیه اما اگر خواستی بگید تا براتون لینک دانلود بسته نصبی انگلیسیش رو پیدا کنم

قالبی هست که گرافیک زیاد توش کار شده و برا این کار خوبه giftgiftgift

قالب فارسی جوملا مزرعه (JM Farm)| جوملا فارسی (Joomla)

ممنون آقا علی این قالبو دیده بودم ولی اینم کار گرافیکی تو قالب انجام نشده و اگه شما اون عکس هارو ازش بگیری هیچ چیزی نداره که نشون بده این قالب برای وب سایت های کشاورزی کارشده. ولی اگه بسته نصبیش رو دارین بذارین تا دوستان هم استفاده کنن.

اگه قالب دیگه ای هم مدنظر شما و باقی اساتید هست لطفا معرفی کنین...

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

به نظرم از همین قالبهایی که تو انجمن منشتر شده استفاده کن و کمی تغییرات گرافیکی توش انجام بده همین !

میشه بگید چطوری میشه مثل اسکرین هایی که گذاشتم گرافیک به قالب اضافه کرد. اینطوری واقعا به نظر منم جالب تر میشه ولی هیچ آموزش طراحی قالبی در این زمینه ندیدم. ممنون میشم شما راهنمایی بفرمایید و یا اینکه لینک آموزشی رو اگه سراغ دارین بذارین

دوست عزیز باید کمی css بلد باشید

از این آموزش استفاده کنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7462-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-2.5-%28%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C%29

در هر صورت دمو بدید تا راهنماییتون کنیم.

دوست عزیز باید کمی css بلد باشید

از این آموزش استفاده کنید

http://joomlaforum.ir/showthread.php/7462-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-2.5-%28%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C%29

در هر صورت دمو بدید تا راهنماییتون کنیم.

با css آشنایی دارم اینجا رو یه نگا بندازین. ببینید من نمی خوام یه قالب psd رو به جوملا تبدیل کنم بلکه مثلا یه قالب جوملا دارم و می خوام تصاویر گرافیکی مثل بالا و پایین سایت معرفی شده رو بهش اضافه کنم. می دونم باید از css واسه اینکار کمک بگیرم ولی لطفا راهنمایی بیشتری بکنید. تشکر

این قالب چیز خاصی نداره و افکت هاش بیشتر تصویرین.شما یک قالب که فکر میکنید شبیه به اینه انتخاب کنید و بگید تا روی اون ما به شما تغییرات لازمه رو بگیم

ضمنا همونطور که گفتم این قالب چیز خاصی نداره و با نرم افزار های قالب ساز مثل آرتیستر خیلی راحت میتونید شبیهش رو بسازین

با css آشنایی دارم اینجا رو یه نگا بندازین. ببینید من نمی خوام یه قالب psd رو به جوملا تبدیل کنم بلکه مثلا یه قالب جوملا دارم و می خوام تصاویر گرافیکی مثل بالا و پایین سایت معرفی شده رو بهش اضافه کنم. می دونم باید از css واسه اینکار کمک بگیرم ولی لطفا راهنمایی بیشتری بکنید. تشکر

ببین دوست عزیزم ، اینجا ا ومده 2 تصویر رو یکی به عنوان هدر و یکی هم عنوان فوتر نمایش داده. با 2 تا div کارت انجام میشه.

<center>
<div id="structure" style="width:1000px; height: auto">

<div id="header" style="float: right;width:1000px; height: 180px;background: url('Header.png') no-repeat;"></div>

<div style="clear: both"></div>

<div>اینم وسط سایت هست که مطالب قرار میگیره</div>

<div id="footer" style="float: right;width:1000px; height: 180px;background: url('footer.png') no-repeat ;"></div>

</div>

</center>

اینو من سریع برات آماده کردم دیگه خودت بالا پایینشو ست کن. اگر سوال داری بپرس بازم

ویرایش شده در توسط hesooom

این قالب چیز خاصی نداره و افکت هاش بیشتر تصویرین.شما یک قالب که فکر میکنید شبیه به اینه انتخاب کنید و بگید تا روی اون ما به شما تغییرات لازمه رو بگیم

ضمنا همونطور که گفتم این قالب چیز خاصی نداره و با نرم افزار های قالب ساز مثل آرتیستر خیلی راحت میتونید شبیهش رو بسازین

درست میگید شما حتما همین کار رو می کنم. با آرتیستر زیاد کار کردم فوق العاده سنگینه و نمی خوام از آرتیستر استفاده کنم

ببین دوست عزیزم ، اینجا ا ومده 2 تصویر رو یکی به عنوان هدر و یکی هم عنوان فوتر نمایش داده. با 2 تا div کارت انجام میشه.

<center>
<div id="structure" style="width:1000px; height: auto">

<div id="header" style="float: right;width:1000px; height: 180px;background: url('Header.png') no-repeat;"></div>

<div>اینم وسط سایت هست که مطالب قرار میگیره</div>

<div id="footer" style="float: right;width:1000px; height: 180px;background: url('footer.png') no-repeat ;"></div>

</div>

</center>

اینو من سریع برات آماده کردم دیگه خودت بالا پایینشو ست کن. اگر سوال داری بپرس بازم

ممنون تست می کنم اطلاع می دم

ممنون آقا علی این قالبو دیده بودم ولی اینم کار گرافیکی تو قالب انجام نشده و اگه شما اون عکس هارو ازش بگیری هیچ چیزی نداره که نشون بده این قالب برای وب سایت های کشاورزی کارشده. ولی اگه بسته نصبیش رو دارین بذارین تا دوستان هم استفاده کنن.

اگه قالب دیگه ای هم مدنظر شما و باقی اساتید هست لطفا معرفی کنین...

فکر میکنم قالب تجاری باشه و نباید رایگان منتشر بشه درسته دوستان ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری