hossein.sy

چه طور میشه سرور لوکال رو در اینترنت نمایش داد (فقط با ip بدون استفاده از dns)

3 پست در این موضوع

همگی سلام

تو ویندوز 7 یه سایت رو با جوملا با استفاده از ومپ سرور طراحی کردم (تو حالت لوکال هیچ مشکلی ندارم)

حالا خواستم سایتم رو در اینترنت نمایش بدم(یعنی اگه کسی IP استاتیک اینترنت من رو بزنه وارد سایتم بشه)

اما از اونجایی که اینترنت ADSL ام رو از طریق مودم وایرلس تو خونه پخش می کنم اگه کسی از شبکه اینترنت ، IP استاتیک من رو بزنه وارد صفحه ای میشه که user و pass می خواد (صفحه ورود به مودم ام)

پس مجبور شدم در تنضیمات مودم ام DMZ رو برابر با IP استاتیکی کنم که برای سیستم لپ تاپم ام قبلا تعیین کردم

بعد از این کار حالا اگه کسی از شبکه اینترنت ، IP استاتیک من رو بزنه یه صفحه ای میاد با این پیام " Forbidden" و "You don't have permission to access / on this server "

حالا مشکل من اینجاست که چه کار کنم اگه کسی از شبکه اینترنت IP من رو بزنه وارد سایتی بشه که طراحی کردم

(به صورت لوکال سایتم هیچ مشکلی نداره)

به نظرم باید تو فایل httpd.conf یه تغییراتی ایجاد کنم ولی نمیدونم چی !

ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چک کنید تو فایروال پورتی که فوراورد کردید بسته نباشه

بجای 80 از 8080 (پورتی که در اختیار مودم نباشه) استفاده کنید

ممنون از کمک تون

امروز صبح کشف کردم که باید فایل httpd.conf رو به صورت زیر تغییر می دادم

اول:

<Directory />

AllowOverride none

Order Deny,Allow

Allow from all

Require all denied#

</Directory>

دوم:

DocumentRoot "c:/wamp/www/site/"

<Directory "c:/wamp/www/site/">

Options Indexes FollowSymLinks

AllowOverride All

Order Deny,Allow

Allow from all

Require local#

</Directory>

یعنی اون خطی که با # شروع میشه رو غیرفعال کردم و Order Deny,Allow و Allow from all رو به فایل اضافه کردم

خدا رو شکر مشکل حل شد

هرکی ip ام رو بزنه وارد سایتم میشه :128fs318181:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری