saber

ماژول جدیدیترین آگهی ها:::کامپوننت تبلیغاتی پی سی جوملا

27 پست در این موضوع

با استفاده از ماژول زیر میتوانید جدیدترین آگهی های ثبت شده در کامپوننت تبلیغاتی پی سی جوملا را در وبسایت خود به نمایش بگذارید

دموی ماژول

دانلود ماژول جدیدترین آگهی ها

ویرایش شده در توسط saber

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
CSS ماژول ها رو اینجا نمیذارید :didi:

میخوام مثل دمویی که معرفی کردین باشه صفحه اصلی

css کجا رو؟ ماژول همونی هست که در دمو مشاهده میکنید شما کدوم قسمت رو میگید؟

css کجا رو؟ ماژول همونی هست که در دمو مشاهده میکنید شما کدوم قسمت رو میگید؟

من ماژول رو که نصب کردم اصلا مثل دمو نبود خودم ونستم یه سری تغیرات بدم فقط مشکلی که الان باهاش دارم اینه که عکس ها کوچیک هست که نتونستم با CSS درستش کنم تنظیمات خود افزونه هم تغییر دادم باز هم کوچیک نشد

این لینک رو ببینید لطفا پایگاه اطلاع رسانی مهندسین ایران

user: test

pass: test

ماژول خودش استایل جدا داره کامل هم روی خود ماژول اعمال میشه شما نسخه آخری که گذاشتم رو دانلود کردید؟

ماژول خودش استایل جدا داره کامل هم روی خود ماژول اعمال میشه شما نسخه آخری که گذاشتم رو دانلود کردید؟

راس میگن کلا ایراد داره منم هرکاری مینم نمیشه از خیرش گذشتم در کل :nasihat:

راس میگن کلا ایراد داره منم هرکاری مینم نمیشه از خیرش گذشتم در کل :nasihat:

ایرادش کجاس دوست عزیز؟ بگید تا اگه چیزی هست رفع کنیم ولی همه ماژول ها کاملا سالم و بدون هیچ ایرادی روی سایت دمو و چندین سایت دیگه کامل کار میکنن

ایرادش کجاس دوست عزیز؟ بگید تا اگه چیزی هست رفع کنیم ولی همه ماژول ها کاملا سالم و بدون هیچ ایرادی روی سایت دمو و چندین سایت دیگه کامل کار میکنن

خوشحال میشم داداش اینو ببین نیازمندیها

قسمت نیازمندی ها رو تو منوی بالا کلیک کن www.expressiran.com

سایت شما رو دیدم این ماژول بدون هیچ مشکلی در سایتتون اجرا شده منها شما فک کنم چون از اد منیجر هم استفاده میکنید با این ماژول و کامپوننت پی سی اشتباه میگیرید

تصویر ماژولی که در سایتتون سالم اجرا شده:

[ATTACH=CONFIG]5399[/ATTACH]

آخرین نسخه ای که هست رو دانلود کردم "mod_p30newads_version-1.1" اما باز هم تمام آگهی ها رو عمودی نشون میده و با دمو کاملا فرق میکنه

سایت شما رو دیدم این ماژول بدون هیچ مشکلی در سایتتون اجرا شده منها شما فک کنم چون از اد منیجر هم استفاده میکنید با این ماژول و کامپوننت پی سی اشتباه میگیرید

خودمم الان تعجب کردم چون هر بلایی سرش اوردم نشد که نشد ... واقعا ممنون اصلن به این نکته توجه نمیکردم ....:25r30wi::nasihat:

در ضمن من ماژول های دیگه نیازمندی رو از کجا بیارم یا چینش صفحه اولشو و شش ستاره هارو و... اگه جایی رو بلدی بهم معرفی کن داداش ... بازم ممنون

آقا صابر این با دمویی که دادین خیلی فرق میکنه که

آخرین نسخه ای که هست رو دانلود کردم "mod_p30newads_version-1.1" اما باز هم تمام آگهی ها رو عمودی نشون میده و با دمو کاملا فرق میکنه

ماژول رو بدون تغییرات در سایتتون نصب کنید تا چک کنم

خودمم الان تعجب کردم چون هر بلایی سرش اوردم نشد که نشد ... واقعا ممنون اصلن به این نکته توجه نمیکردم ....:25r30wi::nasihat:

در ضمن من ماژول های دیگه نیازمندی رو از کجا بیارم یا چینش صفحه اولشو و شش ستاره هارو و... اگه جایی رو بلدی بهم معرفی کن داداش ... بازم ممنون

کدوم ماژولها منظورتون هست؟ کامپوننت خودش دارای امکان ستاره دار شدن هست حالا خودتون خواستید میتونید روی استایلش کار کنید مثل خود دمو هم خواستید پیام بدید

آقا صابر این با دمویی که دادین خیلی فرق میکنه که

ماژولهای دمو رو تازه خودم تغییراتی دادم البته یه نسخه جدید رو نصب کردم که منتشر نکردم خودتونم میتونید روی استایل کار کنید و تغییرات دلخواه بدید

ماژول رو بدون تغییرات در سایتتون نصب کنید تا چک کنم

کدوم ماژولها منظورتون هست؟ کامپوننت خودش دارای امکان ستاره دار شدن هست حالا خودتون خواستید میتونید روی استایلش کار کنید مثل خود دمو هم خواستید پیام بدید

ماژولهای دمو رو تازه خودم تغییراتی دادم البته یه نسخه جدید رو نصب کردم که منتشر نکردم خودتونم میتونید روی استایل کار کنید و تغییرات دلخواه بدید

من تغییراتی که لازم بود را دادم فقط تنها مشکلی که هست اینه که عکس آگهی کوچیک نشون میده میشه فقط بگین اینجا رو باید چکار کنم یا اینکه نسخه جدید رو منتشر کنید که برای دمو نصب کردینgift

من تغییراتی که لازم بود را دادم فقط تنها مشکلی که هست اینه که عکس آگهی کوچیک نشون میده میشه فقط بگین اینجا رو باید چکار کنم یا اینکه نسخه جدید رو منتشر کنید که برای دمو نصب کردینgift

قالب شما خودش داره یه سری استایل رو به ماژول اعمال میکنه مخصوصا برای تصاویر برای همین توی سایتتون اینجور میشه الان اندازه تصویر رو داره از قالب خودتون میخونه نه از ماژول

بخواید تغییر بدید توی کل سایتتون اعمال میشه باید استایل خود ماژول رو باز کنید و با استفاده از خاصیت !important استایل تصاویر خود ماژول رو پیشفرض کنید

و یا با استفاده از وب دولوپر فایرفاکس کد تصاویر ماژول رو بردارید و بهش استایل بدید

قالب شما خودش داره یه سری استایل رو به ماژول اعمال میکنه مخصوصا برای تصاویر برای همین توی سایتتون اینجور میشه الان اندازه تصویر رو داره از قالب خودتون میخونه نه از ماژول

بخواید تغییر بدید توی کل سایتتون اعمال میشه باید استایل خود ماژول رو باز کنید و با استفاده از خاصیت !important استایل تصاویر خود ماژول رو پیشفرض کنید

و یا با استفاده از وب دولوپر فایرفاکس کد تصاویر ماژول رو بردارید و بهش استایل بدید

اون کی که داخل css ماژول باید قرار بدم رو میشه اینجا قرار بدید؟

یه سوال دیگه چطوری میشه آگهی های ستاره دار نشون داد مثلا فقط آگهی های 6 ستاره رو نشون بده

اون کی که داخل css ماژول باید قرار بدم رو میشه اینجا قرار بدید؟

یه سوال دیگه چطوری میشه آگهی های ستاره دار نشون داد مثلا فقط آگهی های 6 ستاره رو نشون بده

باید دموی سایتتون باشه تا ببینیم

برای نمایش آگهی های ستاره دار باید کد نویسی بشه

باید دموی سایتتون باشه تا ببینیم

برای نمایش آگهی های ستاره دار باید کد نویسی بشه

میتونم اطلاعات ادمین رو بدم چک کنید؟

انتشار ماژول نمایش آگهی های ستاره دار به صورت رایگان هست؟ یا باید سفارش ساختش رو بدیم

میتونم اطلاعات ادمین رو بدم چک کنید؟

انتشار ماژول نمایش آگهی های ستاره دار به صورت رایگان هست؟ یا باید سفارش ساختش رو بدیم

بفرستید نگاه میکنم

برای ماژول هم خواستید پیام بدید سفارشی انجام میدیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

این کامپوننت بجز قالب ستاره شهر با چه نوع قالبهایی سازگار تره ؟

ویرایش شده در توسط CO-2014

آگهی ها چرا به صورتی افقی نشون داده میشه؟

میتونید با تغییرات css حالت نمایش رو تغییر بدید مدیریت ماژول رو هم چک کنید توی یکی از نسخه ها از طریق مدیریت افقی و عمودی بودنشون قابل انتخاب بود حضور ذهن ندارم که این تاپیک هست یا خیر

با سلام و احترام

1- نسخه Adsmanager 3.0.4 فارسی هم موجود است ؟

2- کسی مشکل شمسی تاریخ را برطرف نموده ؟ چگونه

3- چگونه میتوان آگهی چند ستاره تعریف کرد ؟

4- چگونه میتوان در ازاء ثبت آگهی از مشتری هزینه دریافت کرد ؟ ( هزینه ثبت آگهی ستاره دار)

5- چه قالبی مناسب این افزونه میباشد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری