redevills

سئو چیست؟

5 پست در این موضوع

سلام میشه من رو راهنمایی کنید و بگید که سئو چیه؟ و چه طور می تونم در مورد اون آموزش ببینم؟یک سایت رو چه طور بررسی کنیم در مورد سئو تا ببینیم در چه حد هست؟:hooom:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سئو یعنی ثبت یک وبسایت در موتور جستجو و منطبق سازی وبسایت با استانداردهای موتورهای جستجو است بنحوی که موتورهای فوق وبسایت را آنالیز نموده و به نمایش وبسایت شما در لیست جستجوی خود علاقه نشان دهند. در بازه زمانی میزان علاقه موتورهای جستجو به وب سایت شما یا بعبارتی میزان رنکینگ سایت شما با سرچ نمودن کلمات کلیدی محصولاتی که عرضه میکنید قابل تعیین میباشد.

استاندارد سازی شامل تمامی اجزای تشکیل دهنده یک وب سایت اعم از تصاویر "از لحاظ حجم ، قرار دادن تگ alt" ، فایلهای CSS ، کدهای جاوا و ... میباشند.

استفاده از رفرش کننده ها برای فریب موتورهای جستجو و داشتن محتوای کم ارزش منجر به افت رنکینگ وب سایت شما میشوند. بایستی محتوا طوری باشد که مخاطب را هر چه بیشتر در وب سایت شما نگه دارد.

این تجربه بنده بود. اساتید بهتر میتوانند توضیح دهند . با سپاس

ویرایش شده در توسط gholami_sam

*با اجازه ی استاد مرادی*

سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization هست و شامل شناساندن سایت به موتور های جستجو مثل گوگل.یاهو.بینگ.msn و ... میشه.

برای بهبود بخشیدن به سئو پیشنهاد میکنم سری به تاپیک تیم سئو و بهینه سازی بزنید.مقالات و راهکار های خوبی جهت بهبود سئو توسط کاربران و اساتید داده شده است.

برای بررسی درجه سئو سایت راهکار ها و سایت های زیادی موجوده.سایتی که سئوش قوی هست اکثر اوقات با جستجوی کلمه ای (که جزئ کلمات کلیدی سایت باشه) در صفحه ی اول نتایج جستجو میاد.

تاپیکی که گفتم رو مطالعه کنید باز اگر سوالی بود در خدمتیم

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

برای بهبود بخشیدن به سئو پیشنهاد میکنم سری به تاپیک تیم سئو و بهینه سازی بزنید.

این تاپیک جنبه آموزشی نداره؟ من می خواهم آنالیز رو یاد بگیرم و سایت خودم رو بهینه کنم...

این تاپیک جنبه آموزشی نداره؟ من می خواهم آنالیز رو یاد بگیرم و سایت خودم رو بهینه کنم...

توی پست اول دوتا تاپیک داده شده که توی اون دوتا آموزشاش هست مثلا این لینک که پستی آموزش در تاپیک اول هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری