reyhann

ویرایش قالب با برنامه آرتیستیر

15 پست در این موضوع

سلام

سایتی را قبلا ساخته ام با قالبی آماده.

حالا میخواهم قالب آماده را در آرتیستیر ویرایش کنم با توجه به نیازهای سایت.

چگونه میشود اینکار را کرد؟

ویرایش شده در توسط reyhann

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر نمیکنم امکان این کار وجود داشته باشه

چون نرم افزار قالب رو باز نمیکنه فقط میتونی فایل ذخیره شده خود برنامه رو باهاش باز کنی

حتی اگه قالبی رو با خود آرتیستر طراحی کنی و ازش export بگیری و بعد بخوای ویرایش کنی دیگه نمیتونی توی آرتیستر بازش کنی مگه اینکه پروژه تو save کرده باشی

موفق باشی

باید دستی بخشهایی از قالب رو که میخواین مثل تصاویر و یا نوع نمایش بخشهای مختلف فایلهاشون رو باز کنید و ویرایش کنید

میتونید از فایرباگ کمک بگیرید توی این زمینه خیلی به کار میاد

یعنی امکان ویرایش قالب های آماده اصلا وجود نداره؟

چرا شما میتونید با دانش برنامه نویسی تحت وب و کد نویسی جوملا قالب های آماده ویرایش کنید و تغییرات میخواد انجام بدید

البته که امکان ویرایش وجود داره

فقط با نرم افزار آرتیستر نمیتونی این کار رو انجام بدی

اگر ساختار قالب های جوملا و html و css رو بدونی و یا باهاشون آشنایی نسبی داشته باشی میتونی قلب رو ویرایش کنی

بسته به نوع قالبی که استفاده میکنی آشنایی با فریمورک های طراحی قالب هم ممکنه لازم باشه

در آرتیستیر امکانی هست که میشه روی بنر، ترنزیشنی گذاشت که انگار متحرک است( ولی درواقع نیست). من میخواهم بنر سایتی که کار کردم و ایستا هست را متحرک کنم بدون استفاده از برنامه فلش. برای همین میخواستم قالبم را در آرتیستیر ادیت کنم.

ضمنا میخواهم برای دکمه ها هم حالت rollover بگذارم . در حال حاضر تمپلیتی که دارم خیلی ایستا است.

چطوری این کار را میتونم انجام بدم؟

اون بخش از آرتیستر که شما میگید هم از قابلیت فلش در هدر سایت استفاده میکنه

اگر بخواهید میتونید از کلک مرغابی استفاده کنید مثلا میتونید هدر رو با ابعاد قالب فعلیتون توی یک قالب دیگه در آرتیستر تنظیم و ویرایش کنید و خروجی قالب رو ذخیره کنید بعد با استفاده از تغییر در فایل css قالب و جایگزینی فایل هدر در قالب فعلی این کار رو انجام بدین

البته به نظرم این کار شدنی باشه اگر اشتباه میگم لطفا اساتید اصلاح نمایند!!!

یعنی امکان ویرایش قالب های آماده اصلا وجود نداره؟

همون طور که دوستان گفتند باید فایل ذخیره شده به ئپسوند artx باشه تا بشه ویرایشش کرد .

حتما راهی هست که در آرتیستیر این کار را بشود کرد... کسی تجربه اش نکرده تا حالا؟

حتما راهی هست که در آرتیستیر این کار را بشود کرد... کسی تجربه اش نکرده تا حالا؟

من آرتیسترو 3 و 4 رو خوردم:5::5:...... نمیشه جان حاجی.

این که خیلی بده!! یعنی من باید قالب آماده را بگذارم کنار و بیام در آرتیستیر از نو یه قالب طراحی کنم؟ یه عالمه وقت میخاد اینجوری که!!!

ویرایش کردن قالبهای آماده کار سختی هم نیست فقط باید توانایی خودتون رو در css مخصوصا بالا ببرید بعد براحتی میتونید قالبهای آماده رو ویرایش کنید

بله اینکار را کردم. ولی در آرتیستیر ویژگیهای بصری خوبی هست که کارم را آسون میکنه. چرا نبایددر این برنامه بشه قالب آماده ای را ویرایش کرد؟ برام خیلی عجیبه!

این موضوع طبیعیه دوست عزیز و تقریبا اکثر نرم افزار ها به همین شکل عمل میکنن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری