redevills

کمک در مورد بک گروند سایت؟؟؟

10 پست در این موضوع

بک گروند سایت چه طوری باشه بهتره؟؟؟؟

که کاربر پسند تر باشه؟؟؟من از لحاظ گرافیک سایت ضعیف هستم اگر کسی می تونه یه راهنمایی بهم بکنه؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بستگی به رنگ بندی ساتتون داره اما بهتره از بک گراند های بزرگ استفاده نکنید و م یتونید از پترن استفاده کنید که تکرار شونده باشد

بک گروند سایت چه طوری باشه بهتره؟؟؟؟

که کاربر پسند تر باشه؟؟؟من از لحاظ گرافیک سایت ضعیف هستم اگر کسی می تونه یه راهنمایی بهم بکنه؟؟؟

بسته به نوع سایت و طرح اصلی داره

اگه از لحاظ گرافیکی ضعیف هستید بهتر که برید یاد بگیرید یا اینکه از یک گرافیست در کارهاتون استفاده کنید .

بنظر من اگه از سایتی که از لحاظ گرافیک مشابه به سایتته الگو برداری کنی بهتره. از جند تا سایت دیدن کن ببین چطوری بک گراندشون. بک گراندت خیلی مهمه. بنظرم از رنگهای تیره و جلف و زننده استفاده نکن. رنگ متین و ساده.روانشناسی رنگ رو هم بخون خیلی مهمه تو جذب بازدید کننده

از پترن کوچیک استفاده کن که تکرار بشه.حالا رنگ خاکستری یا تیره ترش.مثلا سایز پترن رو 10*20 بگیر که پشت سر هم تکرار بشه.اینجوری سرعت لود سایت خیلی بالا میره.

بهترین حالت استفاده از کد رنگ هست

هم اینکه سایتتون رو یک دست رنگ میکنید، هم اینکه سرعت لود صفحه خیلی بالاتر میره

به ترتیب اولویت:

۱. background-color (از همه سریعتر)

۲. استفاده از texture های tail کوچیک (پر سرعت ولی به هر حال یه فایل برای لود به صفحه اضافه می کنه که هم توی سئو لحاظ می شه و هم یه کوچولو [خیلی کم] از background-color کند تره)

۳. استفاده از عکس (من همچوقت این کار رو دوست نداشتم حتی برای پروژه های خارجیم)

یه موضوع خیلی مهم هم اینه که عزیز برادر! یه لینک از سایت یا دموی قالبت می دادی که بتونیم یه فایل برات بسازیم یا پیدا کنیم. اینجوری که نمی شه چیزی رو تعیین کرد جان دلم!

سایتت چه رنگیه؟ موضوعش چیه؟ پینگ و سرعت سرورت چقدره؟ تا چه حد گرافیکیه؟ با فلسفه استایل دو بعدی طراحی شده یا سه بعدی؟ و...

از پترن های لایت متناسب با رنگ سازمانی سایت (تمپلیت مونستر گزینه خخوبی است) استفاده کنید

بستگی به محتوای سایت و موضوع سایت داره.بک گراند به نظر من هرچه ساده تر جذابتر..بهتره از رنگهای ملایم استفاده بشه و نیازی نیست حتما خیلی روش وقت صرف کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری