afshin0411

درخواست آموزش افزونه نویسی برای پرداخت های بانکی

12 پست در این موضوع

با سلام

لطفا آموزش افزونه نویسی برای پرداخت های بانکی (دروازه پرداخت الکترونیکی ) رو قرار بدید

حالا چه بصورت پکیج تجاری و چه بصورت رایگان هر جور که صلاح میدونید

فک کنم استقبال خوبی بشه چون دغدغه اصلی طراحان وب هستش

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
اینجا همه چیز پولیه عزیزم , درخواست الکی نده .

یعنی چی اینجا همه چیز پولیه؟

چی پولی بوده تا الان؟نکنه ویدیو اموزشی که حاصل تجربیات یک فرد است وبصورت حرفهای اموزش داده می شه قراره رایگان به دست شما برسه؟

این همه خدمات واموزش وافزونه رایگان وپشتیبانی در این انجمن روزانه انجام میشه بعد شما جوری صحبت میکنید انگار چه خبره؟

واقعا چند نفر مثل شما کافیه برای اینکه تمام زحمات دیگران رو بر باد بده؟

طرف خودش گفته یا رایگان یا تجاری؟ حالا شما چرا خود شیرینی میکنید

در صورت تکرار برخورد خواهد شد لطفا به قوانین احترام بزارین

برای فراگیری آموزش باید هزینه کرد برادر ( یا هزینه وقت یا مادی)

می تونید خودتون بروید جستجو کنید توی وب همه چیز هست( هر چی فکر کنید) یا اینکه باید هزینه کنید و از تجربیات دیگران استفاده کنید

بهترین گزینهextension_box1.jpg

یعنی این پکیجی که معرفی کردید کل نیاز های برنامه نویسی درگاه بانکی رو برطرف می کنه؟

کم و بیش با طراحی و کد نویسی ماژول ها آشنام ، دنبال پکیج جامعی میگردم که فقط این موضوع رو پوشش بده .. بصورت حرفه ای

یعنی این پکیجی که معرفی کردید کل نیاز های برنامه نویسی درگاه بانکی رو برطرف می کنه؟

کم و بیش با طراحی و کد نویسی ماژول ها آشنام ، دنبال پکیج جامعی میگردم که فقط این موضوع رو پوشش بده .. بصورت حرفه ای

اتصال به بانک اگه با برنامه نویسی اشنایی دارید کار سختی نیست. شما برای اینکه یاد بگیرید. یک سایت درست کنید زرین پال عضو بشید. کدهای نمونه ی ان را بگیرد سعی کنید داخل اسکریپت خودتون یک اتصال و سپس تایید خرید داشته باشید. اگه فهمید چه طور انتقال به بانک و تایید صورت گرفت می تونید پس از ان این کار را یکم سخت تر با جوملا انجام بدید. (ماژول ها و پلاگین های داخل ازمایش گاه زرین پال کمک خوبی می کنه) .

زرین پال را یاد بگیرد تقریبا کار تمام هست. کدهای نمونه ی بانک مورد نظر را از نت بگیرد و شروع به کار کنید.

تمام

(پی لاین هم عالیه چون api تست داره و نیاز به خرید و تراکنش نیست url رفت و برگشت پرداخت را هم می بنینید)

من میخواستم پیشنهاد بدم اگر امکانش هست ده دقیقه اول هر بسته آموزشی تو انجمن آپلود بشه تا با نحوه آموزش آشنا بشیم.

من میخواستم پیشنهاد بدم اگر امکانش هست ده دقیقه اول هر بسته آموزشی تو انجمن آپلود بشه تا با نحوه آموزش آشنا بشیم.

آموزش بصورت کاملا ویدیویی هست و تصویر خود مهندس هم در عین تدریس معلومه و از مباحث ابتدایی تا پیشرفته .

ضرری توش نیست . /

فیلمهای آموزشی

من پکیج های آموزشی طراحی سایت جوملا و طراحی قالب و جوم پک 2 را خریداری کردم و خدا رو شاهد میگیرم که ارزش این پکیج ها صدها برابر پولیه که پرداخت کردم واز این بابت از اقای مهندس طالبی ممنونم من سلامتی ام را دوساله که بدست اوردم و از زندگی عقب موندم الان تازه دارم به دانشگاه میرم ولی تونستم با تهیه این پکیج ها تا حدود زیادی جبران کنم با آرزوی سلامتی برای اقای مهندس طالبی و تمام دوستان در تمام ایران:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

به نظر من برای یاد گیری باید بهاش رو هم داد به قول دوستمون یا مادی که خیلی راحت همه چیز رو دارید یا اینکه زمان بزارید و خوتون یاد بگیرید

من پکیج مهندس طالبی رو دارم، بهترین گزینه برای یادگیری همینه

ده دقیقه اولش رو بذارید رایگان ببینیم رو خوب گفتید!:yeah::13:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری