farzadbj

مدیریت پیشرفته مطالب با k2 2.6.5 فارسی به همراه تاریخ شمسی

105 پست در این موضوع

سلام

من چطور میتونم کاری کنم که وقتی وارد ادامه مطلب میشه تصویر مطلب در سمت چپ و در ابعاد کوچکتری در سمت چپ مقدمه قرار بگیره ؟ (در حالت پیش فرض در بالای مقدمه قرار میگیره اما من میخوام در سمت چچ مقدمه left قرار بگیره .)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام.اقا این مشکل داره.تاریخ خاتمه رو که میزاریم.یهو به تاریخ امروز یا فعلی عوض میشه!

سلام

در مورد ماژول K2 Tools، دوستان درست میگن. وقتی رو حالت آرشیو یا تقویم تنظیم میشه، تاریخ و ماه ها رو میلادی نشون میده. وقتی مثلا روی June کلیک میکنی، مطالب خرداد رو نمایش میده. اگه لطف کنین توابع تاریخ رو تو ماژول هم درست کنین، ممنون میشم. آرشیوش رو خیلی لازم دارم.

ممنون از وقتی که میذارین

اگه روش درست کردن تاریخ و تبدیل اون به تاریخ جلالی رو هم بگین که خیلی عالی میشه. اینجوری با نسخه های جدیدش هم مشکلی نخواهیم داشت و لازم نیست هربار مزاحم شما بشیم برای جلالی کردن تاریخش.

باز هم سپاسگذارم

من تاریخ زمانی سرور جوملا منطقه زمانی رو تهران انتخاب کردم با این حال قدری توی تاریخ مشکل داره..

مثلا توی ویرایش ها..

برای درست شدنش گاهی مجبور میشم تاریخ رو عقب بکشم یا اینکه پاکش کنم بعد ذخیره کنم...

مشکل دیگه ای هم که دارم و میخوام راهنماییم کنید،* میخواستم ببینم برای اینکه لیست فیلدهای اضافی توی بخش ارسال مطلب بیاد(یعنی موقعی که مطلب رو برای اولین بار داریم ایجادش میکنیم) آیا بعد از انتخاب مجموعه مطلب،*باید یکبار ذخیره کنیم تا لیست فیلدهای اضافی رو بیاره یا اینکه فقط برای من اینطوره؟

و مساله سوم این هست که توی مطالب این اررور رو به نمایش درمیاره..

Notice: Undefined property: stdClass::$image1 in C:\wamp\www\k2\components\com_k2\views\item\view.html.php on line 463

بازم تشکر از زحمت شما

با سلام

وقتی مطلبی رو ایجاد میکنم و منتشر شده قرارش می دم .به حالت تعلیق در می اید و بعد از چند ساعت منتشر میشه؟؟؟؟؟؟چه کار باید بکنم؟؟؟

درود

چه جوری کی دو قبلی رو پاک کنم؟؟؟

اصلا چجوری میتونم کامپوننت ها رو حذف کنم؟؟؟

اگه بلدین همینجا راهنمایی کنین دیگه نرم واسه این یه تاپیک بزنم

مدیریت افزونه ها=مدیریت

کامپوننت مورد نظر خودرا انتخاب و حذف کنید

با سلام

وقتی مطلبی رو ایجاد میکنم و منتشر شده قرارش می دم .به حالت تعلیق در می اید و بعد از چند ساعت منتشر میشه؟؟؟؟؟؟چه کار باید بکنم؟؟؟

کسی نمی تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل از توابع تاریخ این افزونه هست که هنوز بر طرف نشده. شما محیط ادمین جوملا را انگلیسی کن. درست می شه

با سلام

دوستان ببخشید بابت نبودن در انجمن به دلیل مشکلاتی یک ماه نتونستم بیام.

دوستان در نظر داریم که به زودی نسخه جدید k2 را در انجمن قرار بدهیم بدون هیچ مشکلی و تمامی مشکلات برطرف میشود.

با سلام

اگر لوکال هستید زمان سیستم شما تنظیم نیست ..

عالیییی بود با تاریخ k2 همیشه مشکل داشتم ......... [dasdas]giftgiftgiftgiftgift

مشکل از توابع تاریخ این افزونه هست که هنوز بر طرف نشده. شما محیط ادمین جوملا را انگلیسی کن. درست می شه

سلام مجید جان

خوب این افزونه فارسی منتشر شده و اعلام شده که مشکل تاریخش حل شده.. وگرنه که درست میفرمایید..

فقط خواستم اطلاع بدم موقع ویرایش مجدد هر بار تاریخش بدتر میشه و باید پاک بشه تا درست بشه..

من چون میخوام برای کسی سایتو بدم باید محیطش فارسی باشه..

درهرصورت تشکر از وقتی که دوستان گذاشتن

سلام

در مورد ماژول K2 Tools، دوستان درست میگن. وقتی رو حالت آرشیو یا تقویم تنظیم میشه، تاریخ و ماه ها رو میلادی نشون میده. وقتی مثلا روی June کلیک میکنی، مطالب خرداد رو نمایش میده. اگه لطف کنین توابع تاریخ رو تو ماژول هم درست کنین، ممنون میشم. آرشیوش رو خیلی لازم دارم.

ممنون از وقتی که میذارین

اگه روش درست کردن تاریخ و تبدیل اون به تاریخ جلالی رو هم بگین که خیلی عالی میشه. اینجوری با نسخه های جدیدش هم مشکلی نخواهیم داشت و لازم نیست هربار مزاحم شما بشیم برای جلالی کردن تاریخش.

باز هم سپاسگذارم

سلام

دوستان این مشکل رو هم اگه برطرف کنین ممنون میشم. خیلی نیاز دارم

ضمن سپاس

من هر نوع که فیلدهای افزودنی را تنظیم میکنم بازهم نمایش نمیده

اول مجموعه فیلد تعریف میکنم و بعد یک فیلد و به اون مرتبط میکنم

حالا مجموعه درست میکنم که به اون مجموعه فیلد مرتبط هست و بعد وقتی در ایجاد مطلب وارد میشم و اون مجموعه را انتخاب میکنم اصلا فیلدها را نشون نمیده

در نسخه های قبلی این مشکل و نداشتم

لطفا راهنمایی کنید

من یه quickstart نصب کردم که k2 هم داشت.

الان هرچی فارسی تایپ میکنم بجاش ؟؟؟؟ میزاره؟

اگه اینی که توی تاپیک اول هست رو روی همون نصب کنم درست میشه؟

اگه راه یگه هم هست ممنون میشم توضیح بدین

میتونید مستقیم برید توی دیتابیس و پی اچ پی مای ادمین و از اونجا یونیکد رو بروی utf8-general قرار بدید . الان بصورت لاتینه.

اگر میخواید این فارسی رو نصب کنید میبایست اون قبلی رو حذف کنید چون وقتی اینو حف میکنید تیبلها حذف نمیشند پس ویژگیهای اونها (مثلا همین یونیکد) هم حذف نمیشه یا تغییری نمیکنه!

سلام

چرا میخوام مطلب جدید بزارم روی save کلیک میکنم اتفاقی نمیافته؟؟؟

روی لوکال هستم.

سلام بر دوستان

من به تازگی k2 رو نصب کردم، فقط یه مشکلی که دارم اینه که جوملای من k2 رو نمیشناسه! مثلا همه مطالب رو وارد کردم ولی وقتی یه مطلبی رو با k2 ایجاد یا ویرایش میکنم اصلا اون مطلب رو در وب سایت نمایش نمیده و تغییرات رو هم اعمال نمیکنه، در واقع k2 هیچ تاثیری روی وب سایت نداره. از اساتید کسی هست بدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

با سپاس gift

سلام بر دوستان

من به تازگی k2 رو نصب کردم، فقط یه مشکلی که دارم اینه که جوملای من k2 رو نمیشناسه! مثلا همه مطالب رو وارد کردم ولی وقتی یه مطلبی رو با k2 ایجاد یا ویرایش میکنم اصلا اون مطلب رو در وب سایت نمایش نمیده و تغییرات رو هم اعمال نمیکنه، در واقع k2 هیچ تاثیری روی وب سایت نداره. از اساتید کسی هست بدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

با سپاس gift

تاریخ رو بررسی کردید؟

بررسی کنید آیا پس از ذخیره تاریخ رو چجوری نشون می ده؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری