ali09366

طراحی حرفه ای بنر

9 پست در این موضوع

سلام

بنده طراحی بنر را در حد مبتدی یاد گرفته ام

اما می خواهم به صورت حرفه ای بنر طراحی کنم و بیشتر با امکانات فتوشاپ در این زمینه آشنا شوم

اگر کسی آموزش جامعی در این زمینه سراغ داره ممنون میشم به من کمک کنه

یا راهنمایی بکنید

خیلی ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

منم میخواستم کار طراحی بنرو شروع کنم البته ساخت با فرمت گیف رو تا حد قابل قبولی بلدم ... اما میخوام با فلش طراحی کنم .به عنوان مثال کسی میتونه بگه سایتهای زیر از چه نوع نرم افزاری برای ساخت بنر فلش استفاده میکنند؟ آیا با فتوشاپ هم میشه بنر فلش ساخت؟

با سلام

منم میخواستم کار طراحی بنرو شروع کنم البته ساخت با فرمت گیف رو تا حد قابل قبولی بلدم ... اما میخوام با فلش طراحی کنم .به عنوان مثال کسی میتونه بگه سایتهای زیر از چه نوع نرم افزاری برای ساخت بنر فلش استفاده میکنند؟ آیا با فتوشاپ هم میشه بنر فلش ساخت؟

����� ��� ���

نمونه بنر های فلش | Graphici

با تشکر

سلام

با فتوشاپ نمیتونید بنر فلش بسازید ، میتونید طرح های مورد نظر رو طراحی کنید و آن ها رو در فلش با همان فایل PSD وارد نمائید ، زمان ورود فایل PSD میتونید برای هر لایه ایجاد شده Motion تعریف کنید.

ساختار برنامه های فلش شبیه به هم هستند اما بزرگترینشون Adobe Flash CS6 و Swish Max هست.

جدا از یادگیری مواردی همچون زمان بندی در Timeline ها ، Motion ها و خود ساختار برنامه باید برای پیاده سازی فلش های این چنینی به زبان ActionScript آشنا بشید.

موفق باشید.

Adobe Flash CS6 یادگیریش خیلی سنگینه و نیازمند وقت وهزینه زیادی هستش ولی با سویش مکس به راحتی میتونیدبنرفلش بسازید اما نه به این صورت

ممنون از تمامی دوستان ...

یعنی اون سایتهایی که ذکر کردم با سویش مکس طراحیو انجام دادن؟

اون آدمکای متحرک ... ماشینای متحرک ... تصویر بکگراند متحرک ... و خیلی انیمیشنهایی دیگری که توی بنر هست رو با همین نرم افزار میسازن یا اینکه به صورت آماده و از جایی قابل دانلوده؟

از دوستان کسی لینکی یا ویدئویی برای آموزش سویش مکس سراغ داره؟

با تشکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر:ds6a5d:

من میخوام یه تم طراحی کنم برای سایت.از کجا شروع کنم؟با فتوشاپ میشه این کارو انجام داد؟یبار طراحی کردم ولی خیلی ساده دراومدم!اونی نبود ک میخواستم.اگه نمونه کار دارید لطفا ارائه بدید تا ایده بگیریم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری