sokoti

عدم لود شدن بخش مدیریت

18 پست در این موضوع

من ی مشکل جدید دارم.هر چی آدرس 404 Not Found رو میزنم اصلا نمیتونم وارد بخش مدیریت بشم و با این پیغام روبه رو میشم.

[ATTACH=CONFIG]3648[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

توی تصویری که گذاشتید آدرس رو اشتباه وارد کردید اولش localhost رو ننوشتید توی اونیکی تاپیک هم آدرس رو همونجور نوشته بودید آدرس رو اصلاح کنید مجدد تست کنید

نه جواب نمیده لوکال هاست هم که نوشتم جواب نمیده.چندبارم کلیک کردم روی همون لینکی که تو بخش اموزش گذاشتین اونم باز نشد.

[ATTACH=CONFIG]3649[/ATTACH]

بخشهای دیگه براتون اجرا میشه؟ مثل phpmyadmin یا خود سایت رو بالا میاره؟

بخشهای دیگه براتون اجرا میشه؟ مثل phpmyadmin یا خود سایت رو بالا میاره؟

بله

من از ومپ استفاده میکنم.وقتی وارد بخش لوکال هاستش میشم به این شکل

[ATTACH=CONFIG]3650[/ATTACH]

این صفحه رو برام بالا میاره.

[ATTACH=CONFIG]3651[/ATTACH]

خب از این بخش هم وقتی روی جوملا پرشین کلیک میکنم سایت رو بالا میاره.

ببینید شما پوشه سایتتون رو که در ومپ باز کردید باید در آدرس لوکال هاست هم همون رو وارد کنید الان شما دارید joomlanews وارد میکنید

در حالی که پوشه ای که باز کردید اسم دیگه ای داره

شما از روی اون آموزش دارید joomlanews وارد میکنید اونجا چون اسم پوشه ای که باز شده joomlanews هست اون رو وارد میکنن برای شما متفاوته باید برای خودتون رو وارد کنید...

اسم پوشه رو هم همیشه سعی کنید متناسب با پروژه ای که کار میکنید تعیین کنید

عه واقعا چرا دیروز با اون آدرس باز شد؟

یعنی من با این خنگیم نوبرم بخدا:14:

ممنونم

[ATTACH=CONFIG]3652[/ATTACH]

ممنونم

با اون آدرس باز نمیشه چون روی لوکالتون اصلا وجود نداره که باز بشه مثل این میمونه که شما بخواین یک آدرس دامنه ای رو که وجود نداره تایپ کنید

و انتظار داشته باشید سایتی بالا بیاد...

با اون آدرس باز نمیشه چون روی لوکالتون اصلا وجود نداره که باز بشه مثل این میمونه که شما بخواین یک آدرس دامنه ای رو که وجود نداره تایپ کنید

ولی به جون خودم دیروز با همون ادرس باز شد چراشو نمیدونم ولی باز شد[ghahghah]

احتمالا از زمپ هم استفاده نمیکنید؟ چون روی یه تصویرتون به نظر آیکون زمپ روی مرورگر هست شاید روی زمپ اون پوشه رو از قبل باز کرده بودید از روی اون بالا اومده بود...

دوست عزیر از مرورگرتونه من همین مشکل رو داشتم

مرورگر تون را عوض کنید

مرورگر تون را عوض کنید

از مرورگر نبود مشکل حل شده آدرس اشتباه بود...

احتمالا از زمپ هم استفاده نمیکنید؟ چون روی یه تصویرتون به نظر آیکون زمپ روی مرورگر هست شاید روی زمپ اون پوشه رو از قبل باز کرده بودید از روی اون بالا اومده بود...

نه قبلا نصب کرده بودم الان از wamp استفاده میکنم اون آیکونی هم که توی مرروگر گذاشتم همونو میگم دیگه...

نمیدونم شاید قبل از اینکه پاکش کنم جراش کردم. ب هر حال ی دنیا ممنونم

مرورگر تون را عوض کنید

ممنون از اینکه اهمیت دادید و جوابی گذاشتید اما مشکلم حل شد بازم ممنونم از لطف شما و بقیه دوستان

سلام

منم هم به اين مشكل دچار شدم وقتي وارد ادميني ميشم و يوز وپسورد رو مي زنم صفحه سفيد مياد بايد چكار كنم

سلام

منم هم به اين مشكل دچار شدم وقتي وارد ادميني ميشم و يوز وپسورد رو مي زنم صفحه سفيد مياد بايد چكار كنم

از طریق فایل کانفیگتون گزارش خطا رو maximum قرار بدید ببینید به جای صفحه سفید چه خطایی نمایش میده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری