Morteza Fard Saffari

افتخاری دیگر : آپلود سنتر File Hosting Script v3.11 فارسی

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه یه مدت نبودم الان هم گذری اومدم به خاطر انتشار همین پایینی

آی تی فروم باز هم یک کم بود دیگر را برای شما رفع میکند.

بله همونطور که از اسم تایپیک هم دیدین ما امروز برای شما اسکریپتی رو آماده کردیم که فعلا فارسی آن در بین وب سایت ها وجود ندارد و از طرفی نسخه های انگلیسی موجود هم دارای ایراد هستند.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13692176931.png

حتما شما هم شده که بخواهید یه آپلود سنتر برای وب سایتتون راه بندازید ولی هر اسکریپتی که نصب میکنید حتی نمیتونه کوچکترین عدد دورقمی یعنی 10 رو هم آپلود کنه .

خوب حالا با این اسکریپتی که ما برای شما آماده کردیم تمام مشکلاتتون حل میشه و دیگه نیاز به اینور و اونور گشتن دنبال یه اسکریپت خوب نیستین

فقط با یک اشاره کوچیک کافیه نصبش کنید تا به قدرت پی ببرین ...

این اسکریپت از محبوبترین اسکریپت ها برای راه اندازی مرکز آپلود فایل همانند رپیدشر می باشد. با این اسکریپت دیگه هیچ محدودیتی برای آپلود کاربران شما وجود نداره و فقط کافیه آدرس فایل رو بدن و منتظر آپلود باشن. از نکات خیلی جالب این اسکریپت سرعت بالای آپلود اونه که کار خیلی ها رو آسون میکنه و خیلی قابلیت های دیگه که در زیر به اون اشاره میکنم.

محیط کاربری کامل پارسی و راست چین شده

مدیریت قوی و پارسی و راست چین شده

قابلیت تغییر قالب از مدیریت

سرعت بالای آپلود

قابلیت آپلود از سیستم

قابلیت آپلود از آدرس که در این نسخه اضافه شده و در نسخه 2.1 وجود نداشت

سیستم مدیریت کاربران

مدیریت فایل ها

مدیریت بنر های تبلیغاتی

مدیریت کامل و تنظیمات پیشرفته

قابلیت آپلود همزمان چندین فایل

افزایش امنیت نسبت به نسخه اصلی

قابلیت حذف فایل ها

قابلیت پذیرش عضو و عضویت ویژه (پولی)

قابلیت تعیین محدودیت دانلود برای اعضای رایگان و غیر رایگان

قابلیت تعیین محدودیت سرعت برای کاربران رایگان و غیر رایگان

قابلیت تعیین محدودیت حجم آپلود برای کاربران رایگان و غیر رایگان

سیستم گزارش فایل

سیستم ارتقای اشتراک و پرداخت آنلاین Paypal

سیستم پرسش و پاسخ

سیستم آمار و آنالیز دقیق و کلی برای هر فایل آپلود شده

حذف فایل های آپلود شده غیر فعال پس از مدتی مشخص برای کاربران رایگان

قابلیت ایجاد پوشه

قابلیت رمز گذاری در پوشه ها

قابلیت اختصاصی یا عمومی کردن پوشه ها

قابلیت تنظیم زمان انتظار برای کاربران رایگان

قابلیت افزودن سرور جدید برای آپلود فایل ها (از طریق FTP)

سیستم قوی فیلترینگ کلمات و آی پی

قابلیت ساخت فایل زبان از داخل پنل مدیریت به آسانی

قابلیت اضافه کردن پلاگین های مختلف به آپلود سنتر (این لاگین ها در سایت اصلی به صورت تجاری موجود میباشد)

از جمله پلایگن ها میشه به خبرنامه، جایزه و ... اشاره کرد البته برید به سایتش می تونید این پلاگین ها که وجود داره رو ببنید و تهیه و استفاده کنید.

و امکانات فراوان دیگر که با نصب آن متوجه خواهید شد.

ترجمه و راستچین کردن و بهینه سازی : مرتضی فرد صفاری

البته این نوید رو بدم که در حال طراحی قالب اختصاصی برای این اسکریپت هستیم که بعد ها در اختیار همه دوستان از طریق همین انجمن خواهد گرفت.

راستی یه پیشنهاد به انجمن جوملا فروم هم دارم که همیشه کاربر ها با آپلود فایل ها مشکل دارن و نمیتونن از کلیجا برای آپلود فایل های سنگین استفاده کنن

این رو نصب کنید و از کلیجا فقط برای عکس ها استفاده بشه . چون هم قویه و هم دیگه آپلود فایل ها 10 مگ به بالا مشکلی نیست یعنی میشه گفت تا هم رقمی که بخوای بدون مشکل باهاش میشه آپلود کرد.

توجه : نکته مهمی که باید ذکر کنم دوستانی که بعد ها این رو در سایت های خودشون قرار میدن خواهشا کپی رایت های زیر اسکریپت رو حذف نکنن و خواهشا ترجمه رو به اسم خودشون با یه تغیرات جزئی ثبت نکنن چون واقعا ترجمه و بهینه سازی این اسکریپت ها هم زمان بره و هم خسته کننده

آموزش نصب :

یک دیتابیس بسازید و از پوشه offline موجود در روت اسکریپت فایل file_hosting.sql را در آن ایمپورت نمایید.

فایل _config.inc.php را در روت اسکریپت باز کرده و قسمت ها نام برده شده در پایین را به درستی و با دقت ویرایش نمایید.

در خط 4 و به جای yoursite.com آدرس سایت خود را وارد کنید.

توجه : آدرس را بدون هر گونه پروتکل همچون http:// وارد کنید .

مثل :

www.yoursite.com

demo.yoursite.com

با استفاده از اطلاعات دیتابیس یاد شده بخش database connection details را که شامل خط های 8 ، 9 ، 10 و 11 هست کامل کنید.

دقت کنید که _CONFIG_DB_HOST در اکثر هاست ها برابر localhost است.

در نهایت هم دسترسی پوشه ها Files و Plugins را در روت اسکریپت به 777 تغییر دهید.

شما با موفقیت اسکریپت File Hosting را نصب کردید.

برای ورد به مدیریت هم از ادرس زیر استفاده کنید:

www.yoursite.com/admin

توجه : نام کاربری و رمز عبور به شرح زیر است :

نام کاربری : admin

رمز عبور : password

آموزش به روز رسانی :

برای به روز رسانی نسخه های قدیمی تر به نسخه جدید 3.11 کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

1- از روی بانک داده و خود محتوای اسکریپت در هاست خود یک نسخه پشتیبانی تهیه کنید.

2- کد های نسخه جدیدی که قصد آپدیت به آن را دارید در روت سایت کپی کنید تا جایگزین شوند. و پوشه و کد هایی که وجود نداشته اضافه شوند.

3- اطلاعات فایل _config.inc.php را به روز رسانی کنید و اطلاعات بانک داده قبلی و آدرس سایت و ... را که در مراحل نصب توضیح داده شده بود به دقت وارد کنید.

4- با توجه به روند آپدیت و چه ورژنی به چه ورژنی مثل 1.03 به 1.04 یا 1.04 به 1.06 یا 2.1 به 3.0 یا 2.1 یه 3.1 یا 3.0 به 3.1 و ... فایل مورد نظر را از داخل پوشه offline\version_sql_statements انتخاب و در بانک داده خود ایمپورت کنید تا جایگزین شود.

مثل :

v2.1 - v3.0.sql

توجه : به علت تغییرات زیادی که در ساختار مدیریت این اسکریپت از نسخه 2.1 به بعد انجام شده . برای بروزرسانی به نسخه های جدید اول فایل sql مربوط به آپدیت به نسخه 3.0 را ایمپورت کرده و سپس فایل sql مربوط به بروزرسانی به نسخه 3.1 را ایمپورت نمایید.

مثل :

v2.1 - v3.0.sql

v3.0 - v3.1.sql

شما می توانید شماره نسخه فعلی در حال استفاده خود از اسکریپت را از فایل _config.inc.php چک کنید.

آموزش نصب و بروزرسانی به صورت فایل WORD و PDF در خود روت اسکریپت هم موجود است.

اطلاعات اضافه

-------------------------------------

سایت سازنده : PHP Scripts � Short URL Script & File Hosting PHP Script

سایت مترجم به زبان پارسی : http://itforum.irsi.ir

پیش نمایش آنلاین

فارسی (محیط کاربری و محیط مدیریت)

نسخه اصلی (محیط کاربری و محیط مدیریت)

user : admin

pass : password

دانلود

دریافت نسخه 3.11 پارسی از سرور انجمن آی تی فروم

دریافت نسخه 3.11 پارسی از سرور آپلود بوی

دریافت فایل آموزش نصب به صورت PDF

متسفانه نشد که در آپلود سنتر انجمن آپلود کنم

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

واییییییییییییییییی چه کردی

ممنون:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584xgift

تبریک میگم کار خوبی بود .. به نظرم یه تست امنیت هم بگیرید که مشکل امنیتی نداشته باشه

ممنون

مهندس من خودم یه تستی کرده بودم و یه سری تغییرات روش دادم و امن ترش کردم در کل هم خودش یکی از اسکریپت های خوب از نظر امنیت هست ولی باز چون من کار های امنیتیم به اندازه کار های دیگم خوب نیست و توش در حد مبتدی هستم در مقایل اساتید گرامی خود شما یا مهندس افضلی که استاد ما تو این جور موارد هستید زحمت این یه مورد رو بکشید خیلی عالی میشه

سلام

من اسکریپ رو نصب کردم ولی بیشتر از 8 مگابایت نمیشه اپلود کرد.

تو کنترل پنل مدیریت یه اخطار زرد هست این رو نوشته

ERROR:

The maxium permitted upload size in your php.ini file (8 MB) is less than what you've configured for the free account level (9.54 MB) and paid account level (50 MB). Uploads greater than 8 MB will not work on the site.

Please contact your host to have the PHP max upload size increased.

مشکل کجاس؟

هاستم رایکان هست از اون نیست؟

می گه هاست رایگان به شما اجازه ی اپلود 8 مگ فایل را می ده در حالی که شما در تنظیمات برنامه 9.48 مگابایت برای کاربران رایگان و برای کاربرانی که اکانت خریدن 50 مگابایت حجم اپلود برای هر فایل قرار دادید.

با توجه به اینکه هاست رایگان دایرک ادمین هست من خودم میتونم از خود پنل هاست تغیر بدم؟ اگه میشه از کجا؟

چون شاید پشتیبانی این کار رو انجام نده؟

درود

هاست های رایگان معمولا پشتیبانی ندارند و بعید میدونم براتون انجام بدن . ضمنا حجمی هم که ظاهرا بهتون ارائه میدن مقدار واقعی نیست . هاست رایگان فقط برای تست و یادگیری به درد میخوره در غیر اینصورت استفاده نشه خیلی بهتره

برای همین تاکید میکنیم که حتما از آپلود سنتر خود انجمن استفاده کنند :hooom:

این لینک به نظرم دقیقا همین هست و منبعشون یکسانه . توضیحات و اینها کپی همه : اسکریپت آپلود سنتر File Hosting Script v3.11 فارسی

سلام اسکریپت رو نصب کردم

دیتابیس رو هم ایمپورت کردم

همه چی تمومه ولی با خطای زیر مواجه میشم

Database Error:

Access denied for user 'u5126_cente'@'10.1.2.32' to database 'u5126_cente'

دسترسی کاربر به اون دیتابیس رو چک کنید و همه موارد رو تیک بزنید . دقت کنید اطلاعات نام کاربری و نام پایگاه هم درست وارد شده باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری