sarj

ارسال اطلاعاتا یک فرم به ایمیل توسط HTMl

9 پست در این موضوع

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

برای یک سایت HTML من کد زیر رو دارم که میخوام باهاش اطلاعاتی که توی فرم وارد میشه رو به ایمیل مورد نظر ارسال کنم.لطفا راهنمایی بفرمایید که چطوری میشه این کار رو کرد؟

[left]<form action="mailto:someone@example.com?Subject=Hello%20again" method="post" name="manish">
                               <fieldset>
                                   <ul class="form-list">
                                       <li class="clearfix"><div class="field"><input type="text" placeholder="Name" name="name"></div><div class="field"><input type="email" name="email2" placeholder="Email"></div></li>
                                       <li class="clearfix"><div class="field"><input type="text" placeholder="Phone" name="phone"></div><div class="field"><input type="text" name="subject" placeholder="Subject"></div></li>
                                       <li class="clearfix"><div><textarea class="largerinput" placeholder="Message" name="message"></textarea></div></li>
                                       <li class="clearfix"><div><input type="submit" name="send_email" value="submit"></div></li>
                                   </ul>
                               </fieldset>
                           </form>[/left]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

باید توسط php این کار رو انجام بدین.من توی قالب آفلاین html طراحان روز برای خبرنامه و ارسال آدرس ایمیل این کار رو کردم

از این آموزش استفاده کنید.

آموزش گویاست.ولی اگر مشکلی داشتین بگین تا ساده تر براتون بگم

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

ممنون وحیدجان؛بنده هم دقیقا برای قالب آفلاین میخوام این رو؛کد رو به صورت زیر ویرایش کردم و توی index.html قرار دادم میشه ی نگاهی بهش بندازید؟(چون بالای فرمم کدها را نشون میده و اون نتیجه دلخواه حاصل نمیشه)

[left]<div class="cf" id="signup-form">
                    	<h2>فرم تماس با ما</h2>
                       <section id="contact-us">
                            <?php
							if ($_POST["email"]<>'') {
							$ToEmail = 'ir.sarj@chmail.ir';
							$EmailSubject = 'فرم تماس با ما سایت';
							$mailheader = "From: ".$_POST["email2"]."\r\n";
							$mailheader .= "Reply-To: ".$_POST["email2"]."\r\n";
							$mailheader .= "Content-type: text/html; charset=utf-8\r\n";
							$MESSAGE_BODY = "Name: ".$_POST["name"]."";
							$MESSAGE_BODY .= "Email: ".$_POST["email"]."";
							$MESSAGE_BODY .= "Phone: ".$_POST["phone"]."";
							$MESSAGE_BODY .= "Email: ".$_POST["email"]."";
							$MESSAGE_BODY .= "Message: ".nl2br($_POST["message"])."";
							mail($ToEmail, $EmailSubject, $MESSAGE_BODY, $mailheader) or die ("Failure");
						?>
							پیغام شما با موفقیت ارسال شد
						<?php
							} else {
						?> 

<form action="contact" method="post" name="manish">
                               <fieldset>
                                   <ul class="form-list">
                                       <li class="clearfix"><div class="field"><input type="email" name="email2" placeholder="پست الکترونیک"></div><div class="field"><input type="text" placeholder="نام" name="name"></div></li>
                                       <li class="clearfix"><div class="field"><input type="text" placeholder="شماره تماس" name="phone"></div><div class="field"><input type="text" name="subject" placeholder="موضوع"></div></li>
                                       <li class="clearfix"><div><textarea class="largerinput" placeholder="پیغام" name="message"></textarea></div></li>
                                       <li class="clearfix"><div><input type="submit" name="send_email" value="ارسال"></div></li>
                                   </ul>
                               </fieldset>
                           </form>
						<?php
							};
						?>
                       </section>
                    </div> [/left]

پیشنهاد میکنم کد php رو در یک فایل php قرار بدین و توسط خاصیت method تگ <form> فایل رو فراخوانی کنید.این کار آسون تر و معقولی تر هست

برای مثال من برای اون قالب توی فایل Html اینطور قرار دادم:

<form action="email.php" method="post">
               <input type="submit" value="ارسال">
               <input name="email" type="text" id="email" value="your@email.com" onfocus="if(!this._haschanged){this.value=''};this._haschanged=true;">
			</form>

قالب دکر شده هم در انجمن به صورت open-source قرار دادم که میتونید ازش استفاده کنید

قالب دکر شده هم در انجمن به صورت open-source قرار دادم که میتونید ازش استفاده کنید

میشه لطفا لینکش رو بدید؟ضمنا پیغام خصوصیتون رو هم چک بفرمایید لطفا...

دوستان متاسفانه بنده نتونستم بخش ثبت نام در خبرنامه و تماس با ما این قالب HTML رو درست کنم؛لطفا هر کسی وارد هست این بخش این قالب رو برای ما راه بندازه...

دانلود قالب HTML آفلاین

ممنونم

بله آپلود سنتر انجمن مشکل داره و بعضی وقت ها به راحتی نمیشه دانلود کرد(فایلی به عنوان do.php برای دانلود میاد) ولی مشکل همیشه نیست

باز سعی کنید میتونید دانلود کنید

من اون رو درست کردم ولی به مشکلی برخورد و نیاز به بررسی داره

این چند روز وقت نداشتم ولی سعی میکنم فردا براتون درستش کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری