ali09366

---*****----انتقاد از مدیران انجمن---*****-----

15 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مورد اول :بنده اخیرا به مشکلی برخوردم که هنگام مشترک شدن در موضوعات هیچ ایمیلی از انجمن برای من ارسال نمی شود

تمام تنظیمات حساب کاربری رو درست کرده ام اما باز هم مشکل برطرف نشد

تا این که به همه مسئولین انجمن پیغام خصوصی دادم و درخواست کردم مشکل من رو برطرف کنند اونم چند بار اما باز هم هیچکس جواب نداد

میران اگر باورتون نمیشه همین الان پیغام خصوصی هایتان رو چک کنید و ببینید که چقدر وقته منتظر مونده ام !!!! آیا نباید یکی یه جوابی بده و مشکل من رو برطرف بکنه !!!!! shotupshotupshotup

-----------------------------------------------------------------------

مورد دوم :

بنده چند روز پیش یک تاپیک ایجاد کردم که یک فرد سودجو آمد و اسپم های مختلفی رو داخل تاپیک ایجاد کرد و کلا تاپیک رو خراب کرد

لینک تاپیک : ***نظرتون رو درباره این سایت بگویید*** - صفحه 3

بنده چندین بار به مسئولین اطلاع دادم و خواهش کردم که تاپیک رو پاکسازی کنید

سپس آقای مردانه اومد و این به هم ریختگی تاپیک رو باعث پیشرفت انجمن دونست و لی تاپیک پاکسازی نشد //// آیا نباید خیلی سریع تر اقدام بشه !!! :78::78::78:

به عنوان مثال دیروز شخصی در انجمن حرف های نامربوطی زدند و بلافاصله تاپیک رو پاک کردند آیا نباید مشکل ما رو هم برطرف بکنند

آیا نباید با پیشرفت روز افزون انجمن توانایی در مدیریت هم افزایش پیداکنه و پشتیبانی بهتر بشه !! ؟؟؟؟

:1::1::1:بنده قصد توهین به هیچ شخصی رو نداشتم و تمام مدیران رو هم دوست دارم و این فقط یک یاد آوری بود:25::25::25::25:

ویرایش شده در توسط ali09366

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مورد 1: ما دسترسی به اطلاعات و تنظیمات شما نداریم پس باید تصویری از اونها قرار بدین تا بررسی کنیم(از تنظیماتی که در تاپیک دیگر خدمتتون گفتم)

مورد 2: این حق رو به شما میدم.اکنون پست ها رو حذف کردم.همچنین از سایر مدیران میخوام که علاوه بر تذکر سعی کنند به وضع تاپیک ها برسند هر چند این دیگه وظیفه ی من نیست ولی خوب.یه خواهش بود

موفق باشید

مورد 1: ما دسترسی به اطلاعات و تنظیمات شما نداریم پس باید تصویری از اونها قرار بدین تا بررسی کنیم(از تنظیماتی که در تاپیک دیگر خدمتتون گفتم)

آیا مدیر کل هم این دسترسی رو نداره ؟؟ بنده به ایشونم چند بار پیغام داده ام

مورد 2: این حق رو به شما میدم.اکنون پست ها رو حذف کردم.همچنین از سایر مدیران میخوام که علاوه بر تذکر سعی کنند به وضع تاپیک ها برسند هر چند این دیگه وظیفه ی من نیست ولی خوب.یه خواهش بود

موفق باشید

اگر ممکنه دو پست آخری رو هم حذف کنید تا کاملا پاک شود

من 5 روزی اینترنت نداشتم متاسفانه دقت کنید امروز تازه تونستم بیام انجمن و پیام شما رو تازه چند دقیقه است که دیدم ..

مشکل ایمیل شما اینه که اسپم میشه .. برید به samp خودتون و یکی از ایمیلها رو پیدا کنید و not spam کنید رفع میشه

در مورد ارسال به مدیران شما چیزی به من اراسال نکردین درمورد مشکلتون چطور میگین به همه پیام زدین؟

با سلام...

اول بگم که شما به من هم پیام خصوصی نزدید. حالا چطور دارید جمع میبندین الله اعلم!!! :dadad4:

سپس آقای مردانه اومد و این به هم ریختگی تاپیک رو باعث پیشرفت انجمن دونست و لی تاپیک پاکسازی نشد //// آیا نباید خیلی سریع تر اقدام بشه !!

شما اشتباه متوجه شدید منظور بنده رو...

بنده طرفداری نکردم از اسپم. فقط گفتم معلومه که داریم مسیر خیلی خوبی رو پیش میریم که تعداد اسپم هامون داره یاد میشه....

به من پیام داده بودن چون یکی از بچه ها اومد همین جریان رو در یاهو از من پرسید منم گفتم چه جور هست دیگه پیگیر نشدم...:37:

اول بگم که شما به من هم پیام خصوصی نزدید. حالا چطور دارید جمع میبندین الله اعلم!!! :dadad4:

آقای مردانه شما این رو نفرمایید چون بنده دو بار هم راجب به مشکل اول براتون پیام فرستادم نمی دونم چطوری به دستتون نرسیده

چند بار هم براتون راجب به پست های خلاف قوانین پیام ارسال کردم اما باز هم پیگیری نکردید شاید این هم به دستتون نرسیده و سرتون شلوغ بوده وقت نکردید

درضمن شما که اسپم ها رو دیدید پس دلیلش چیست که اون ها رو پاک نکردید تا مشکلات بعدی پیش نیاد fight

در مورد ارسال به مدیران شما چیزی به من اراسال نکردین درمورد مشکلتون چطور میگین به همه پیام زدین؟

دوست عزیزم آقای blazhel متاسفانه فراموش کردم برای شما پیغام بفرستم شاید اگر برای شما که اینقدر پیگیر کار ها هستید پیام میفرستدم زود تر از این ها مشکلم برطرف شده بود ممنون:35:

من 5 روزی اینترنت نداشتم متاسفانه دقت کنید امروز تازه تونستم بیام انجمن و پیام شما رو تازه چند دقیقه است که دیدم ..

مشکل ایمیل شما اینه که اسپم میشه .. برید به samp خودتون و یکی از ایمیلها رو پیدا کنید و not spam کنید رفع میشه

مدیریت محترم انجمن بنده همه روزه شاخه اسپم رو چک میکنم هیچ ایمیلی از انجمن دریافت نمی کنم

شک نکنید که پوشه اسپم و ... همه روزه چک میشوند ولی هیچ ایمیلی از انجمن دریافت نکرده ام

لطفا بررسی کنید

در مورد ارسال به مدیران شما چیزی به من ارسال نکردین درمورد مشکلتون چطور میگین به همه پیام زدین؟

تایید میشه

در مورد ارسال به مدیران شما چیزی به من ارسال نکردین درمورد مشکلتون چطور میگین به همه پیام زدین؟

تایید میشه

بنده برای شما هم پیغام خصوصی فرستادم

اصن نکنه اکانت من مشکل داشته باشه که به دست شما ها نرسید پیغام ها

میشه بیشتر بررسی بکنید

خبری از پیام شما نیست

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13692527461.png

بدون شک بنده برا شما فرستادم ممکنه ارسال نشده باشه چون مطمئنم

ظهر انجمن یک ایمیلی ارسال کرد که میتونید ببینید و گفت صندوق پیام خصوصی تقریبا" پر است انجمن جوملا ایران‎ منم همه رو پاک کردم و گرنه میتونستم الان مثل شما اثبات کنم

میشه این بحث را همین جا کات کنید .

کاربر گرامی, ali09366 مشکلات نرسیدن ایمیل و اخراج کاربران در اختیار مدیران نیست. و اینگونه مسائل باید به مدیران ارشد اطلاع داده شود.

همانطور که مهندس طالبی اعلام کرد چند روزی اینترنت دفتر از دسترس خارج بوده و امکان بررسی پیام ها نبوده

یک مشکلی بود که خوشبختانه توسط مهندس مردانه رفع گردید. پس دیگر نیازی به بحث و جنجال نیست.

موفق پایدار

محمد دلجو

با سلام

دوستان و مدیران عزیز داخل انجمن خیلی از سوالات بدون جواب است .

خواهشا این بحث رو به پایان ببرید .

ممون از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری