Mahboobe.Maleki

آموزش فریم ورک رایگان Helix

69 پست در این موضوع

درود

گزینه less رو در مدیریت قالب غیر فعال کنید مجدد تست بزنید ببینید مشکلتون حل میشه ؟

با سلام و تشکر

این کار را کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست. فقط گزینه بستن کار می کنه. ذخیره، دخیره و بستن، ذخیره به صورت رونوشت کار نمی کنه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام و تشکر

این کار را کردم ولی مشکل همچنان پابرجاست. فقط گزینه بستن کار می کنه. ذخیره، دخیره و بستن، ذخیره به صورت رونوشت کار نمی کنه.

احتمال دارد مشکل از قالب هم باشد . اگر زبان مدیریت فارسی است آن را به زبان انگلیسی تغییر داده مجدد تست کنید.

سلام

من از یه قالبی برای طراحی سایتم استفاده می کنم که از helix استفاده کرده اما بعد از چند روز کار کردن، سایتم بالا نمیاد و صفحه layout مثل شکل زیر شد.

کسی میتونه کمکم کنه؟[ATTACH=CONFIG]7388[/ATTACH]

پلاگین هلیکس رو دوباره نصب کنید و تست کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و تشکر

بقیه گزینه فعالن و وقتی روشون کلیک می کنید واکنش نشون نمیدن؟

یا نه مثلا رنگشون عوض شده؟

هیچ فایلی رو از هسته قالب یا پلاگین هلیکس حذف نکردید؟

در بخش layout چک کنید که shaper_template-name.json" فعال باشه

کش مرورگر و کش جوملا و قالب رو حذف کنید ، دوباره تست کنید (با یه مرورگر دیگه هم تست کنید)

پلاگین هلیکس رو دوباره نصب کنید (آخرین نسخه مناسب جوملا تون رو)

و در آخر اگر در layout builder تغییراتی دادید هم به حالت پیش فرض برگردونید و یه تست کنید

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
اضافه کردن مطلب بیشتر

سلام دوستان منم از قالب helix 3 استفاده میکنم همه قسمتاش خوب کار میکنه فقط داخل سایت بعضی نوشته ها مانند نوشته های فرم تماس (نام ، نام خانوادگی و ...) بعد از اینکه موس از روش رد میشه حذف میشه اینو چطوری می تونم برش دارم ؟

با firebug چک کردم دیدم توی این حالت(همون رد شدن موس) به style یک حالت display: none اضافه می شه؟

هرچی display: none توی css ها بود حذف کردم ولی فایده نکرد. لطفا کمک کنید؟:auau:

دموی سایتتون رو قرار بدید اینطوری سخت میشه گفت

1 کاربر پسند دیده است

سلام

من از قالب awetive استفاده میکنم که هلیکس هم هست، کاری که من کردم اینه که لوگو سایت رو آوردم توی موقعیت منو قرار دادم . بخاطر همین ارتفاع باکس منو زیاد شده و منوها هم بالا قرار گرفتن. میخوام منوها از بالای فاصله بگیرن و بیان وسط قرار بگیرن. این کار رو فکر کنم میتونم با Custom Class انجام بدم. اما کلا آشنایی ندارم. ممکنه از دوستان منو راهنمایی کنن که چطور میشه ccustom class ایجاد کرد ؟

ممنونم

سلام

من از قالب awetive استفاده میکنم که هلیکس هم هست، کاری که من کردم اینه که لوگو سایت رو آوردم توی موقعیت منو قرار دادم . بخاطر همین ارتفاع باکس منو زیاد شده و منوها هم بالا قرار گرفتن. میخوام منوها از بالای فاصله بگیرن و بیان وسط قرار بگیرن. این کار رو فکر کنم میتونم با Custom Class انجام بدم. اما کلا آشنایی ندارم. ممکنه از دوستان منو راهنمایی کنن که چطور میشه ccustom class ایجاد کرد ؟

ممنونم

لینک بذارید آنلاین راهنمایی کنیم.

موفق باشید

1 کاربر پسند دیده است

ممنونم، آقا صابر راهنمایی کرد، از طریق فایل template.css و با افزایش margin اصلاح شد. :25:

دوستان من از این فریم ورک استفاده میکنم

به سری تغییرات رنگ تو قالبم و فایل های css اون انجام دادم اما بعد یه مدت ریست میشه و دوباره برمیگرده به تنظیمات اولیه و رنگهای قبلی

دلیلش چیه؟

در قسمت تنطیمات پیشرفته فریم ورک این شکلی هست الات

CSS Compression----disable

Javascript Compression----disable

LESS-----enable

دوستان من از این فریم ورک استفاده میکنم

به سری تغییرات رنگ تو قالبم و فایل های css اون انجام دادم اما بعد یه مدت ریست میشه و دوباره برمیگرده به تنظیمات اولیه و رنگهای قبلی

دلیلش چیه؟

در قسمت تنطیمات پیشرفته فریم ورک این شکلی هست الات

CSS Compression----disable

Javascript Compression----disable

LESS-----enable

احتمالا شما مستقیم فایل های css رو ویرایش میکنید درسته؟

بایست از طریق این آموزش سفارشی سازی کنید:

آموزش آموزش جامع فارسی سازی قالب های جوملا - صفحه 2

سلام ،

شما در قسمت روش دوم از نصب بسته ی helix quick start j2.5 فرمودید که:

"2- به مرورگر برید و با تایپ آدرس localhost/shaper_helix_quickstart_j25 وارد

پروسه ی نصب بشید.از اینجا به بعد توضیح خاصی نداره چون همگی روش نصب جوملا رو بلدیم. ..."

1) منظورتان از مرورگر در بالا این است که آدرس فوق را مثلا در Fire Fox یا google chrome و در حالیکه

آنلاین هستم تایپ کنم؟

2-آیا حتما برای نصب Helix به "روش دوم" باید هاست و دامنه را تهیه کنم یا قبل از تهیه و خرید آن هم می توانم به "روش دوم" نصب کنم؟

3-من بدون خرید هاست و دامنه یک سایت با جوملا 3.3.6 و بسته 2.5 wamp نصب کرده ام و ساخته ام(هنوز نا تمام است)، در این

حالت چطور می توانم برای شروع یک پروژه دیگر و ساخت یک سایت دیگر، بسته helix3_ quickstart_ j3 و helix3_ template_ j3 را

نصب کنم؟

متشکرم

سلام ،

شما در قسمت روش دوم از نصب بسته ی helix quick start j2.5 فرمودید که:

"2- به مرورگر برید و با تایپ آدرس localhost/shaper_helix_quickstart_j25 وارد

پروسه ی نصب بشید.از اینجا به بعد توضیح خاصی نداره چون همگی روش نصب جوملا رو بلدیم. ..."

1) منظورتان از مرورگر در بالا این است که آدرس فوق را مثلا در Fire Fox یا google chrome و در حالیکه

آنلاین هستم تایپ کنم؟

2-آیا حتما برای نصب Helix به "روش دوم" باید هاست و دامنه را تهیه کنم یا قبل از تهیه و خرید آن هم می توانم به "روش دوم" نصب کنم؟

3-من بدون خرید هاست و دامنه یک سایت با جوملا 3.3.6 و بسته 2.5 wamp نصب کرده ام و ساخته ام(هنوز نا تمام است)، در این

حالت چطور می توانم برای شروع یک پروژه دیگر و ساخت یک سایت دیگر، بسته helix3_ quickstart_ j3 و helix3_ template_ j3 را

نصب کنم؟

متشکرم

شما روی همون لوکالتون میتونید نصب کنید بعد اینکه کارهاتون تموم شد به هاست منتقل کنید

برای ساخت یه پروژه جدید در لوکالتون هم کافیه یه پوشه در داخل پوشه www ایجاد کنید و بسته نصبی هلیکس رو داخل اون اکسترکت و شروع به نصب کنید

سلام
من روی یه قالبی کار کردم که با فریمورک هلیکس نسخه 2.1.8 درست شده.

وقتی از روی لوکال به هاست انتقال دادم هیچ کدوم از تصاویر نمایش داده نمی شه. فقط تصاویری که در صفحه اول هست نمایش داده می شه.

مشکل از کجاست؟

تصویر پیوست از روی لوکال هست و لینک زیر رو هم می تونید ملاحظه کنید:

www.caritonfit.com

1111.jpg

باسلام 

در صفحه محصولات شورتکدی که مربوط به گالری تصاویر هم دارای خطای زیر هستش

Notice: Undefined index: h3 in /home/caritonf/public_html/templates/vina_fitness_ii/shortcodes/gallery.php on line 165

پیشنهاد میکنم در اینجور قالبهای آماده بهترین کار استفاده از مطالب نمونه ای هست که سازنده خودش تعریف کرده کرده در قالب چرا که عموما بصورت کلاس بندی های مختلفی ؛ استایل دهی شدند...

به خاطر همین پیشنهاد میشه ادیت کنید آیتم های نمونه رو...

ضمناً مسیر بالا رو باز کنید ببنید خطا از کجا و چه کدی هست.

موفق باشید و سربلند

با تشکر

من هم آیتم های نمونه رو ادیت کردم ... چیز جدیدی اضافه نکردم.

مسیر رو هم باز کردم خطای h3  می گیره

با تشکر از محبت شما
فایل هر دو تا خطا رو گذاشتم.

Undefined index: h3 in /home/caritonf/public_html/templates/vina_fitness_ii/shortcodes/gallery.php on line 165

Undefined variable: i in /home/caritonf/public_html/templates/vina_fitness_ii/shortcodes/tab.php on line 32

gallery.zip

tab.zip

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری