robimax9

نصب فروشگاه ساز قاصدک -باران روی لوکال

24 پست در این موضوع

سلام چطوری میشه فروشگاه ساز قاصدک.باران رو روی لوکال نصب کنم؟

الان جوملا 3 نصبه و بالاست اما از اینجا به بعدشو نمیدونم کسی میتونه راهنمایی کنه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فروشگاه ساز باران را مانند یک بسته نصبی نصب نمایید

مثل اینکه می خواهید یه جوملای جدید نصب کنید (اکسترکت در پوشه www یا htdoc - ایجاد پایگاه داده و ادامه مراحل نصب)

این بسته کد شده هست برای نصب روی لوکال از این آموزش استفاده کنید

دوست عزیز اینجا ظاهرا دکمه تشکر نداره ممنونم از پاسختون. ولی لینکی که شما دادید مربوط به نصب xammp هستش من این برنامه رو نصب کردم همینطور ion cube رو و جوملای 3

حالا چند تا سوال پیش میاد

(البته الان که دار دیگه کاملا نصب شده روی لوکال)

1-این بسته باران که گرفتم در قسمت عنوانش نوشته شده جوملا 2.5 یعنی در واقع نیازی به اون جوملای 3 که نصب شده نیست؟در واقع فروشگاه ساز روی نسخه جوملا 2.5 نصب شده؟

2- صفحه ای مربوط به FTP هست دقیقا عملش چیه؟ وقتی بزارمش روی هاست نیازی به تنظیم نداره؟

3- من میخوام یکسری اطلاعات رو وارد فروشگاه ساز باران کنم به نظر شما بهتره که روی لوکال این کارارو انجام بدم؟یا اینکه بریزم رو هاست و یکسره همونجا این تغییرات رو اعمال کنم ؟

4-نماد اعتماد هم دارم اون نماد هم میشه به طور پیش فرض روی لوکال نصب کنم ؟ بعد از انتقال به هاست نیازی به تغییر نداره؟

ببخشید زیاد سوال کرم چون مبتدی هستم و البته یک دوستی از ما پول گرفت و سایت ما رو که نصفه کاره رها کرد هیچ ادعا میکنه نسخه باران پولی هست و زمانی نسخه نصب نشده باران رو خواستم گفت نمشه لایسنس داره و یکبار بیشتر نمیشه نصب کنی که اونم ما برات نصب کردیم.خلاصه داستانیه.امید وارم با کمک شما دوستان بتونم راش بندازم

اگه ممکنه جواب سوال های من رو واضح بدید که هم مشکل من حل شه و هم دوستای تازه وارد دیگه مثل من بتونن از مطالب نوشته شده استفاده کنند بازم تشکر میکنم از عزیزانی که وقت میزارن برای کاربر هایی همچن من که بتازگی با این مجموعه آشنا شدیم.

مشکل بعدی که دارم طبق تصویری که میبینید این آیتم ها هیچ آیکونی رو لود نمیکنه و همینطور بعد از کلیک روی اونها ب صفحه خاصی نمیره

13693747431.jpg

http://www.uppic.com/uploads/13693747442.jpg

این قسمت هم همینطوره

13693749211.jpg

1-سوال بعدیم اینه که چطوری میتونم اون نسخه 3 که نصب کردم(در صورت عدم نیاز)حذفش کنم؟

2-ممکنه این اررور ها واسه این باشه که جوملا 3 هم نصبه؟

دوست عزیز اینجا ظاهرا دکمه تشکر نداره ممنونم از پاسختون. ولی لینکی که شما دادید مربوط به نصب xammp هستش من این برنامه رو نصب کردم همینطور ion cube رو و جوملای 3

حالا چند تا سوال پیش میاد

(البته الان که دار دیگه کاملا نصب شده روی لوکال)

1-این بسته باران که گرفتم در قسمت عنوانش نوشته شده جوملا 2.5 یعنی در واقع نیازی به اون جوملای 3 که نصب شده نیست؟در واقع فروشگاه ساز روی نسخه جوملا 2.5 نصب شده؟

2- صفحه ای مربوط به FTP هست دقیقا عملش چیه؟ وقتی بزارمش روی هاست نیازی به تنظیم نداره؟

3- من میخوام یکسری اطلاعات رو وارد فروشگاه ساز باران کنم به نظر شما بهتره که روی لوکال این کارارو انجام بدم؟یا اینکه بریزم رو هاست و یکسره همونجا این تغییرات رو اعمال کنم ؟

4-نماد اعتماد هم دارم اون نماد هم میشه به طور پیش فرض روی لوکال نصب کنم ؟ بعد از انتقال به هاست نیازی به تغییر نداره؟

ببخشید زیاد سوال کرم چون مبتدی هستم و البته یک دوستی از ما پول گرفت و سایت ما رو که نصفه کاره رها کرد هیچ ادعا میکنه نسخه باران پولی هست و زمانی نسخه نصب نشده باران رو خواستم گفت نمشه لایسنس داره و یکبار بیشتر نمیشه نصب کنی که اونم ما برات نصب کردیم.خلاصه داستانیه.امید وارم با کمک شما دوستان بتونم راش بندازم

اگه ممکنه جواب سوال های من رو واضح بدید که هم مشکل من حل شه و هم دوستای تازه وارد دیگه مثل من بتونن از مطالب نوشته شده استفاده کنند بازم تشکر میکنم از عزیزانی که وقت میزارن برای کاربر هایی همچن من که بتازگی با این مجموعه آشنا شدیم.

سلام

جواب سوال اول: فروشگاه ساز باران یک بسته نصبی که روی جوملا 2.5 نصب شده یعنی مخصوص این نسخه از جوملا هست وقتی که شما یک بسته نصبی را نصب میکنید در واقع دارید یک جوملا با امکانات افزوده که در اینجا فروشگاه ساز هست نصب می کنید. یعنی ربطی به جوملا 3 شما نداره و جوملا 3 شما در مکانی دیگر نصب شده

جواب سوال دوم: این قسمت را شما روی خیر تنظیم کنید و روی هاست هم اگر خواستیذ نصب کنید همین طور

جواب سوال سوم: به نظر من اگر روی هاست تغییرات و اعمال کنید بهتره چون روی لوکال بعد باید ازش بسته نصبی بگیرید کارتون یکم پیچیده تر میشه

جواب سوال چهارم:در مورد نماد اعتماد هم روی هاست تغییر بدید کافیه یک ماژول html سفارشی بزارید و توی موقعیت مورد نظر خودتون فعالش کنید.

در آخر اگر شما بخواهید تغییراتی که می خواهید اعمال کنید روی لوکال باشد در آخر باید یه نسخه ازش بسته نصبی بگیرید و دوباره روی هاست نصب کنید

"در ضمن برای تشکر از دکمه می پسندم استفاده کنید"

مشکل بعدی که دارم طبق تصویری که میبینید این آیتم ها هیچ آیکونی رو لود نمیکنه و همینطور بعد از کلیک روی اونها ب صفحه خاصی نمیره

13693747431.jpg

http://www.uppic.com/uploads/13693747442.jpg

این قسمت هم همینطوره

13693749211.jpg

1-سوال بعدیم اینه که چطوری میتونم اون نسخه 3 که نصب کردم(در صورت عدم نیاز)حذفش کنم؟

2-ممکنه این اررور ها واسه این باشه که جوملا 3 هم نصبه؟

خیر دوست عزیز ربطی به جوملا3 شما نداره . ممکنه یون کیوب روی لوکال شما به خوبی نصب نشده باشد. به نظر من شما اگر این بسته را روی هاست خودتون نصب کنید این مشکلات و نخواهید داشت.

با توجه به صحبت دوست خوبم در پست قبلی تصمیم گرفتم کل مراحل راه اندازی رو روی هاست انجام بدم

من الان سایتم در واقع بالا هستش (اما با هزاران مشکل و ایرادهای رفع نشده که توسط طراح سایت ما انجام شده) حالا میخوام کلا هاستم رو پاک کنم و دوباره قاصدک رو روش نصب کنم.

1-میخوام اطلاعاتی که در مورد کالاها دادم + تصویرشون رو داشته باشم و به فروشگاه جدید که میخوام راه اندازی کنم انتقال بدم!راهی هست که بشه از اونها بک آپ گرفت؟یا اینکه اطلاعات رو تو فایل تکست ذخیره کنم و مجدادا به سایت جدی کپی پیست کنم؟(که فکر کنم در حالت دوم تمیزتر در بیاد)

2-هاست من cPanel هستش.چطوری میتونم کامل همه چیز رو پاک کنم.درواقع میخوام یه جورایی فرمت مرتب بشه که پوشه بندی کنم برای همه چیز.الان هر چیی یه جاس و خیلی به هم ریختس.ممنونم میشم روش پاک کردن کاملش رو بفرمایید.و اینم میخوام بدونم زمانی که پاک (فرمت) میشه فایلی مربوط به cPanel نباشه که پاک شه و در کل هاستم دچار مشکل بشه؟ ضمنا لینک سایتم هم میزارم تا اگه نیازه یه بررسی هم بشه توسط دوستانwww.farazkala.com مثلا یه مشکل اینه که سایت از مسیر farazkala.com/SHOP2 بالا میاد و من خوشم نمیاد انقدر بهم ریخته باشه

میدونم خارج از قوانین سایت هستش! اما اگه دوستای عزیز جواب نمیدند اطلاع داشته باشم که اینجا پست اضافی نزنم ! بازم عذر میخوام از مدیریت انجمن

دوست عزیز کلا سایت را پاک کنید

بسته ی فایل زیپ را اکستراکت کنید مثل یک جوملا ی معمولی نصب کنید

چرا این قدر اذیت می کنید

اصلا فروشگاه ساز باران برای جوملا ی 3 نیست تازه قالب ارائه نشده که میرید جوملا را نصب می کنید

بسته ی نصبی :فایلی است که دیگر نیاز به نصب جوملا نیست و تمام اطلاعات سایت داخل ان هست

اگر مشکلی داشتید پ . خ بزنید روی هاست نصب کنم

در ظمن پیشنهاد می کنم این عکس ها را جدا کنید و فروشگاه ساز را نصب کنید دوباره عکس ها را بیاورید

برای پاک کردن اطلاعات هم کل فایل های پوشه public html

را پاک کنید

سلام من فروشگاه ساز رو آپلود کردم اما این پیغام رو هنگام اکستراکت کردن میده! چه کار کنم؟؟؟؟

13695626081.jpg

بسته شما درست آپلود نشده (سایز بسته رو نگاه کنید متوجه میشید)

دوست عزیز با مرورگر گوگل کروم وصل شو به مدیریت جوملات و لوکال هاستت حل میشه مشکل

سلام من این فروشگاه ساز رو نصب کردم.چندتا سوال داشتم

1:زیر منوی اصلی سایت گزینه ای هست به نام اخبار داغ.نمیدونم چجوری باید محتویاتش رو عوض کرد؟

2:وقتی سایت رو باز میکنم روی تب اصلی سایت نوشته به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید.چجوری عوضش کنم؟

سلام.

1:حذف حراج:به این آدرس روی لوکال خودت برو C:\wamp\www\store\templates\it_theshop\images وعکس رو که فرمت png داره حذف کن

توجه:storeهمان پوشه ی فروشگاه ساز است

2:اگه نماد یا لوگوی شما اون قسمت نمیاد شاید اون قسمت position نداره.بهتره که لوگوی خودتون رو به جای لوگوی اصلی جایگزین کنید.

یا علی

من میخوام نماد اعتماد رو بالا سمت راست بزارم اگه کسی میتونه کامل راهنمایی کنه ممنون میشم

سوال دوم هم اینه که گزینه 50٪ تخفیف رو چطوری میتونم حذف کنم؟

به فروشگاه ساز قاصدک خوش آمدید!

13696718401.jpg

سلام.

1:حذف حراج:به این آدرس روی لوکال خودت برو C:\wamp\www\store\templates\it_theshop\images وعکس رو که فرمت png داره حذف کن

توجه:storeهمان پوشه ی فروشگاه ساز است

2:اگه نماد یا لوگوی شما اون قسمت نمیاد شاید اون قسمت position نداره.بهتره که لوگوی خودتون رو به جای لوگوی اصلی جایگزین کنید.

یا علی

سلام وقت بخیر فروشگاه باران 2 را خرید و دانلود کردم

ویندوزم 8.1 نسخه 64 است

با هزار دردسر Wamp را نصب کردم و باران2 را اکسترکت کردم ونصب کردم هنگام نصب مشکل یا خطائی نداشت اما بعد از نصب هم صفحه سایت و هم مدیریت پر از خطا شده است

سلام وقت بخیر فروشگاه باران 2 را خرید و دانلود کردم

ویندوزم 8.1 نسخه 64 است

با هزار دردسر Wamp را نصب کردم و باران2 را اکسترکت کردم ونصب کردم هنگام نصب مشکل یا خطائی نداشت اما بعد از نصب هم صفحه سایت و هم مدیریت پر از خطا شده است

درود

از منوی تنظیمات کلی / سربرگ سرور / گزارش خطا را روی "هیچ" قرار بدید

موفق باشید

درود

از منوی تنظیمات کلی / سربرگ سرور / گزارش خطا را روی "هیچ" قرار بدید

موفق باشید

هنوز برطرف نشد و کلا صفحه پر از خطا است

البته خود جوملا مشکل نداره

دوباره مجدد نصب کردم همینجور بود

هنوز برطرف نشد و کلا صفحه پر از خطا است

البته خود جوملا مشکل نداره

دوباره مجدد نصب کردم همینجور بود

نباید مشکلی پیش بیاد

پیشنهاد میکنم برید رو سرور از لوکال تا این مشکلات حل شه کلا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری