Pooyan Afzali

قرار عمومی بچه های جوملا شیراز

118 پست در این موضوع

پویان جان ببین اگه استقبال خوب بود برای اصفهان هم وسط های تابستون یک برنامه ردیف کنیم

آره مجید جان،قصدم اینه سفر بعدیم به اصفهان باشه و اگه بشه تا قبل از تیر بتونم بیام خ خوب میشه البته معلوم نیست چی پیش بیاد .چون تیر و مرداد کلا در دسترس نیستم به دلایلی که بعدا می*گم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز

درحال برنامه ریزی با آقای افضلی هستیم که ءان شاء اله بعد از استقبال از ایشون بتونیم برنامه تفریحی برای دوستانی که تمایل داشته باشند،داشته باشیم(روز یکشنبه)

بزودی برنامه ریزی دقیق اعلام خواهد شد...:4d564ad6:

ارسال شده در (ویرایش شده)

برنامه تفریحات و گردهم آیی های عمومی جناب افضلی:

یکشنبه مورخ 92/03/05 ساعت 8 صبح استقبال از ترمینال کاراندیش شیراز

یکشنبه مورخ 92/03/05 ساعت 17 سعدیه شیراز (درب ورودی)

یکشنبه مورخ 92/03/05 ساعت 18 باغ دلگشا (درب ورودی)

یکشنبه مورخ 92/03/05 ساعت 20 حافظیه شیراز(درب ورودی)

یکشنبه مورخ 92/03/05 ساعت 21 پارک آزادی(شهر) (ورودی اصلی{کانکس انتظامی})

دوشنبه مورخ 92/03/06 ساعت 10 صبح موزه پارس (درب ورودی)

دوشنبه مورخ 92/03/06ساعت 11 صبح ارگ کریم خان زند(درب ورودی)

دوشنبه مورخ 92/03/06 ساعت 12 شاهچراغ(ع)

دوشنبه مورخ 92/03/06 ساعت 18:30 باغ ارم(درب ورودی)

دوشنبه مورخ 92/03/06 ساعت 20 دروازه قرآن

سایر برنامه ها نیز متعاقبا اعلام می گردد.

تلفن هماهنگی:09357943686 جعفری

ویرایش شده در توسط sarj

علیرضا جان مرسی که زحمت این هماهنگی ها رو دوش تو دوست عزیز است.

لطف کردید برنامه ها رو زدید اما یقینن تعداد زیادی از دوستان نمیتونن و وقتشو ندارند همهشو بیان واسه همین بنظر من جلسه اصلی که همون جلسه عمومی گردهمایی هست و روز دوشنبه ارم هست رو به عنوان گردهمایی عمومی اعلام کنید که دوستان سعی کنن این رو حتما بیان چون با این همه برنامه همه سردر گم میمونن که کدومش رو بیان به عنوان جلسه اصلی و احتمالا پرسش و پاسخ. بخصوص که با همون یک جلسه هم در ابتدای تاپیک بعضی از دوستان میگفتن نمیتونیم. منسجم و مشخص کنیم تا به امید حق دوستان زیادی بیان و با هم آشنا بشیم و مهندس افضلی رو هم خسته کنیم:yeah:

راستی چی میدن؟ شیرینی و شام یا نون پنیر و سبزی؟ اگه چیزی در کاره تا ما همون اول صف وایسیم:a2d3:

سوال اول که شوخی بود اما سوال دوم جالب تره. همه قرارا جلوی در ورودیه منظورتون قبل از در ورودیه یا بعدش. نکتش اینه که جای نون و پنیره میخواین مفتی ببرین تو؟؟؟:hehe:

درود

برنامه اصلی همون روز دوشنبه غروب هست سایر برنامه ها برای این هست که اونایی که واسشون فراهم نیست اون ساعت بیان که همدیگه رو ببینیم ساعات دیگه بتونن بیان

ارسال شده در (ویرایش شده)

علیرضا جان مرسی که زحمت این هماهنگی ها رو دوش تو دوست عزیز است.

لطف کردید برنامه ها رو زدید اما یقینن تعداد زیادی از دوستان نمیتونن و وقتشو ندارند همهشو بیان واسه همین بنظر من جلسه اصلی که همون جلسه عمومی گردهمایی هست و روز دوشنبه ارم هست رو به عنوان گردهمایی عمومی اعلام کنید که دوستان سعی کنن این رو حتما بیان چون با این همه برنامه همه سردر گم میمونن که کدومش رو بیان به عنوان جلسه اصلی و احتمالا پرسش و پاسخ. بخصوص که با همون یک جلسه هم در ابتدای تاپیک بعضی از دوستان میگفتن نمیتونیم. منسجم و مشخص کنیم تا به امید حق دوستان زیادی بیان و با هم آشنا بشیم و مهندس افضلی رو هم خسته کنیم:yeah:

راستی چی میدن؟ شیرینی و شام یا نون پنیر و سبزی؟ اگه چیزی در کاره تا ما همون اول صف وایسیم:a2d3:

سوال اول که شوخی بود اما سوال دوم جالب تره. همه قرارا جلوی در ورودیه منظورتون قبل از در ورودیه یا بعدش. نکتش اینه که جای نون و پنیره میخواین مفتی ببرین تو؟؟؟:hehe:

سلام خواهش میکنم.بله دوست عزیز حق باشماست به همین منظور جلسه اصلی رو بزرگتر و بصورت highlight نوشتم تا دوستان برای جلسه پرسش و پاسخ تشریف بیارند البته سایر برنامه ها برنامه گردشگری هست که بصورت کاملا دوستانه برگزار خواهد شد...

ماه رجبه روزه بگیرید ثواب داره....:yeah::yeah:

تمامی دیدارهای در مکان ها (پس از ورودی برگزار می گردد):didi:

نگران خستگی آقای افضلی هم نباشید؛کردها به این سادگی خسته نمیشن...[sibil]

ویرایش شده در توسط sarj

آره مجید جان،قصدم اینه سفر بعدیم به اصفهان باشه و اگه بشه تا قبل از تیر بتونم بیام خ خوب میشه البته معلوم نیست چی پیش بیاد .چون تیر و مرداد کلا در دسترس نیستم به دلایلی که بعدا می*گم

استاد اصفهان هم تشریف بیاورید البته یه جوری باشه که ما کارمند ها بتونیم از برنامه ها استفاده کنیم

با سلام خدمت دوستان ومتخصصان عزیز

با عرض شرمندگی چون اطلاعات من در حدی نیست که بتوانم وارد بحث شوم لذا از همه شما عزیزان پوزش خواسته و عدم حضور مرا مبنی بر عدم اطلاعات بگذارید.

با تشکر

با سلام خدمت دوستان ومتخصصان عزیز

با عرض شرمندگی چون اطلاعات من در حدی نیست که بتوانم وارد بحث شوم لذا از همه شما عزیزان پوزش خواسته و عدم حضور مرا مبنی بر عدم اطلاعات بگذارید.

با تشکر

باسلام

دوست عزیز همونطور که قبلا عرض کردم این جلسه کاملا ی جلسه دوستانه هست و نیازی به اطلاعات خاصی نیست؛ضمنا این جلسه برای همه مفید خواهد بود چون دوستان زیادی رو در شهر خودمون توی حوزه فعالیت جوملا خواهیم شناخت و از توانایی های اونها میتونیم استفاده کنیم

پیشنهاد بنده به شما این هست حضور پیدا کنید و به این جمع صمیمی بپیوندید حتما لذت خواهید برد...:128fs318181:

منتظر حضور شما هستیم...:128fs318181::128fs318181:

پیشنهاد خوبیست اگر چه من سعادت حضور نخواهم داشت

چرا؟:bala:نکنه شما هم مثل سایر دوستان ...:didi:

باسلام

دوستان عزیز متاسفانه سرویس ساعت 20 که قرار بود اقای افضلی باهاش تشریف بیارند مشکل داشته و حرکت ایشون از تهران به ساعت 21 موکول شده و ظاهرا حدود 13 تا 14 ساعت در راه خواهند بود لذا زمان حضور ایشون در پایانه کار اندیش حدود ساعت 10 تا 11 صبح خواهد بود.

منتظر اطلاعیه بعدی بنده باشید...:ds6a5d:

خدایی هرکی دیگه گفت من مبتدیم و اطلاعاتم کمه نمیام پا میشیم میام در خونشون. بابا بخدا امتحان در کار نیست اصلا پرسش و پاسخ هم نمیزاریم، خوبه؟

هدف آشنایی و برنامه های بعدیه

بهر حال شک نکنید حضورتون ضرری نداره و یقینن میتونه مفید هم باشه در راستای پیشرفتهای بعدی خودتون و سایتهاتون

شیراز و آب رکنی و این باد خوش نسیم پ چرا اینقد مردمش بی حالن (شعر بی قافیه بوداااا:128fs318181:)

خدایی هرکی دیگه گفت من مبتدیم و اطلاعاتم کمه نمیام پا میشیم میام در خونشون. بابا بخدا امتحان در کار نیست اصلا پرسش و پاسخ هم نمیزاریم، خوبه؟

هدف آشنایی و برنامه های بعدیه

بهر حال شک نکنید حضورتون ضرری نداره و یقینن میتونه مفید هم باشه در راستای پیشرفتهای بعدی خودتون و سایتهاتون

شیراز و آب رکنی و این باد خوش نسیم پ چرا اینقد مردمش بی حالن (شعر بی قافیه بوداااا:128fs318181:)

میخواستم بدونم این بی احترامی شما به شیرازی ها چه معنی داره:fight1:

استاد نرسیدن؟؟

چرا هیشکی خبری نمیده از این قرار و جزئیات علمیش؟؟

استاد رو دیدن کلا اونایی که دورن رو فراموش کردن ها:nasihat:

درود

الان که دارم این پست رو مینویسم بلوار چمران محدوده محمودیه هستم و با موبایل اومدم نت

امروز صبح رسیدم .واقعا شیراز خ قشنگ و زیبا هست و مردم بسیار خونگرمی داره

امروز طبق برنامه ای که در صفحه سوم درج شده ،با بچه هایی که اومده بوذت

رفتیم سعدیه،باغ دلگشا،حافظیه،پارک ازادی.

فردا هم برنامه طبق صفحه سوم انجام میشه و قرار عمومی باغ ارم هست

توصیه میکنم بچه های شیراز فردا رو از دست ندن چون اگه تعداد

مناسب باشه یه سری مباحث مفید و خوب گفته میشه

و پاسخگوی سولات بقیه هستم

من برم یه بلال بزنم توی چمران فعلا.

درود

الان که دارم این پست رو مینویسم بلوار چمران محدوده محمودیه هستم و با موبایل اومدم نت

امروز صبح رسیدم .واقعا شیراز خ قشنگ و زیبا هست و مردم بسیار خونگرمی داره

امروز طبق برنامه ای که در صفحه سوم درج شده ،با بچه هایی که اومده بوذت

رفتیم سعدیه،باغ دلگشا،حافظیه،پارک ازادی.

فردا هم برنامه طبق صفحه سوم انجام میشه و قرار عمومی باغ ارم هست

توصیه میکنم بچه های شیراز فردا رو از دست ندن چون اگه تعداد

مناسب باشه یه سری مباحث مفید و خوب گفته میشه

و پاسخگوی سولات بقیه هستم

من برم یه بلال بزنم توی چمران فعلا.

سلام استاد

به سلامت برگردی...

و امیدوارم بهتون خوش بگذره فقط ی سوال شما اونجا تا الان هنوز بحث علمی نداشتین؟:auau: منو بگو الکی حرص خوردم که کاش میشد تو بحث علمی بزرگان سایت بودم و گوش میدادم و فیض میبردم.

منتظر اخبار دقیق تری از قرارگاه هستیم.

درضمن...

هیچی خواستم ی چیزی بگم پشیمون شدم.یعنی ترسیدم بگم خخخ

به هر حال موفق باشید و ما همچنان منتظر هستیم بحث علمی صورت بگیره و ما هم بهره ببریم.در پناه الله

عکس های بیشتری از همه حظار بگزارید

باسلام

دوست عزیز بدلیل اینکه خانومها و چندتا از دوستان راضی نبودند عکسشون توی سایت بیاد متاسفانه ...:13::13: