Pooyan Afzali

قرار عمومی بچه های جوملا شیراز

118 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

meeting خوبی بود ولی وقتش کم بود دفعه ی بعد وقتش و بیشتر کنید:ds6a5d: :128fs318181:

از دیدار همگی خوشحال شدم

موفق و پیروز باشید

باسپاس از همه دوستان عزیز که تشریف آوردن:yeah:

و همه دوستانی که اومده بودن دید بزنن ببین کی اومده و کی نیومده؟!!!چه خبره؟؟!!!

بله همونی که خودتون میدونید و عرض کردم:yeah::yeah::yeah:

مرسی از همه دوستان عزیز که تشریف آوردن:gift

11650294379313464898_thumb.jpg

مرسی از دوستانی که تا آخر شب باما بودن::35:

56978484711514671482_thumb.jpg

چه حالی داره دیدار همشهری توی شهر غریب::did2:

09094866561019253865_thumb.jpg

مرسی از خودم که افتخار دادم عکس بگیرم:[sibil][sibil]:didi:

05565740162461206943_thumb.jpg

علیرضا جان سیاسیش نکن. هر کس اومد خوشحال شدیم از آشنایش و هر کس نیومد هم ما ناراحت بودیم هم خودش جوی دوستانه و کمی علمی رو از دست داد.به گفته جناب افضلی مهم این بود که دوستان با هم آشنا بشن که شدیم.

اما واقعا وقتش کم بود ای کاش جایی دیگه جز ارم بود که نمی انداختنمون بیرون. اما قرار شده این نشست ها ادامه پیدا کنه و با هماهنگی ها به امید خدا و یاری و همت دوستان ادامه بدیم تا در راستای افزایش معلوماتمون و زمینه سازی واسه فعالیت های بیشتر آموزشی قدمی برداشته بشه.

بازم سپاس از جناب افضلی که باعث خیر شدن و با تواضع خودشون این دیدار دوستانه رو برگزار کردن.

جناب افضلی بابا خیلی گل هستید تا حالا تو انجمن منش و شخصیتتون رو تحسین میکردم امروز دیدم نه بابا واقعیه :25:

درود

بحث و تبادل نظر در قرار امروز هست

پویان یک عکس از این عابدی بزار یکم بخنیدیم:25r30wi: خودش می گه امده بوده ولی شواهد چیزه دیگه ای میگه

پویان یک عکس از این عابدی بزار یکم بخنیدیم:25r30wi: خودش می گه امده بوده ولی شواهد چیزه دیگه ای میگه

خندش با خودن مجید جان:ds6a5d::ds6a5d:

31784191070908939655_thumb.jpg

ممنون از جناب افضلی، واقعا از مصاحبتشون لذت برديم. :25::25::thanks::thanks::thanks:ای کاش امکانش بود که زمان بیشتری در خدمتشون بودیم و از اطلاعاتشون استفاده می کردیم.

همچنین تشکر می کنم از علیرضای عزیز! ی دنیا ممنون بابت هماهنگی ها...:ds6a5d::25::25:

جناب افضلی، خیلی خیلی خوش اومدین

واقعا ملاقات باصفایی بود.

بازهم تشریف بیارید، خوشحال میشیم...gift

معرفی نکردین دوستان رو تو تصاویر!

کاملا موافقم معرفی کنید جوملاکاران رو بشناسیم

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

از همه بچه هایی که اومدن کمال تشکر رو دارم

سفر واقعا خوبی بود واقعا عالی

از مهندس طالبی عزیز که نهایت سعیشونو برای اطلاع رسانی انجام دادند خ ممنونم

من توی پست اولمم گفته بودم سفرم بیشتر جنبه کاری/تفریحی داره و ضمن سفرم میخوام با بچه های جوملا کار شیرازی طی یه نشست صمیمانهآشنا بشم نه فقط با

بچه های جوملا فروم بلکه با بچه های شیرازی جومینا و پارس جوم و جوملا فارسی برای همین به علیرضا جعفری سپردم توی هر سه تا انجمن تاپیک بزنه و اطلاع رسانی کنه

از مدیران جوملا فارسی واقعا ممنونم .اما در کمال تاسف جومینا و پارس جوم تاپیک های اطلاع رسانی رو بلافاصله پاک کردن برای بار دوم در جومینا تاپیک زده شد و بازم پاک شد . از آقای رضا گنجی مدیر پارس جوم اصلا انتظار این کار نمیرفت فکر نمیکردم ایشون این کار رو بکنند جومنیا رو احتمال داده بودم اما بازم حسن نیت نشون دادم و اطلاع رسانی کردم چون اگه پست های منو توی انجن ببینید متوجه میشید که

چقدر دغدغه امنیت کاربرا رو دارم نه فقط بچه های این انجمن از همه انجمن ها اینجا عضو هستن توی یاهو و.... هم در ارتباطم باهاشون دیگه نمیدونم تاپیک اطلاع رسانی قرار عمومی پاک کردن

چه معنی داره؟؟؟

امروز بعد میتینگ چندین نفر از کاربرای جومینا و پارس جوم تماس گرفتن که اصلا از میتینگ خبر نداشتند و از جوملا فروم فهمیدند وگرنه میومدند!! خوب این کار درسته که کاربرا رو بی اطلاع بزارید؟

یعنی دوستانی که حاضر نشدن به کاربراشون اطلاع رسانی بشه تفکرشون چی بود ؟؟

یعنی بدشون اومد اطلاعات امنیتی کاربراشون زیاد تر بشه؟

بدشون اومد سطح علمی کاربراشون نسبت به هک و امنیت بیشتر بشه؟

بدشون اومد کاربراشون با متد های جدید هک جوملا آشنا بشن و برای دفاع آمادگی داشته باشن؟

بدشون اومد بچه های شیراز بیشتر و صمیمی تر با هم آشنا بشن توی فروم های مختلف؟؟

بدشون اومد چون افضلی مدیر امنیت جوملا فروم هست کاربراشون بیان توی قرار عمومی و با بقیه آشنا بشن؟

نیت من خیر بود و هدفم آشنایی بیشتر و صمیمی تر با بچه ها بود .قصدم اینه توی یک موقعیت مناسب که نه کسی امتحان داشته باشه و نه کاری باشه بصورت رسمی بیام شیراز

و سمینار امنیت بزارم

نمیدونم این کل کل کردن های بچه گانه کی میخواد تموم بشه !!! من به این نیت در کنار کارم توی شیراز این میتینگ رو برگزار کردم که اگر مشکلی هست برطرف بشه و جو صمیمی تری بین مدیران فروم ها

ایجاد بشه

اما در کمال تاسف اینچنین نشد شاید منفعتی توی کار هست که نباید بچه های انجمن ها بیشتر با هم اکی باشن :dadad4:

بدرود

ویرایش شده در توسط Pooyan Afzali

سفر واقعا خوبی بود واقعا عالی

امیدواریم با این شرایط این سفرها به شیراز ادامه پیدا کنه و اساتید و دوستان دیگه هم تشریف بیارن

از آقای رضا گنجی مدیر پارس جوم اصلا انتظار این کار نمیرفت فکر نمیکردم ایشون این کار رو بکنند جومنیا رو احتمال داده بودم اما بازم حسن نیت نشون دادم

بدون شرح

دیگه نمیدونم تاپیک اطلاع رسانی قرار عمومی پاک کردن چه معنی داره؟؟؟

معنیش واضح و روشنه

یعنی بدشون اومد اطلاعات امنیتی کاربراشون زیاد تر بشه؟

بدشون اومد سطح علمی کاربراشون نسبت به هک و امنیت بیشتر بشه؟

بدشون اومد کاربراشون با متد های جدید هک جوملا آشنا بشن و برای دفاع آمادگی داشته باشن؟

بدشون اومد بچه های شیراز بیشتر و صمیمی تر با هم آشنا بشن توی فروم های مختلف؟؟

بدشون اومد چون افضلی مدیر امنیت جوملا فروم هست کاربراشون بیان توی قرار عمومی و با بقیه آشنا بشن؟

وقتی حذف میکنن یعنی بدشون میاد دیگه. این دوستان هم آدمهای باهوشین و سعی میکنن جلو اطلاع رسانی ها رو بگیرن چرا که بعضی اطلاعات بسیار با ارزش و گرانبهاست و لو رفتنش بسیار زیان بار. البته این ضرب المثل چینی بود و امیدواریم کسی به خودش نگیره هرچند وقتی یک تاپیک رو به خود میگیرن بعید نیست که .....

نیت من خیر بود و هدفم آشنایی بیشتر و صمیمی تر با بچه ها بود .

ای کاش دوستانی که جزو خانواده انجمن جوملا فروم هستند حداقل بیشتر میومدن (انشالا دفعه بعد که قولش رو از جناب افضلی گرفتیم)

قصدم اینه توی یک موقعیت مناسب که نه کسی امتحان داشته باشه و نه کاری باشه بصورت رسمی بیام شیراز

و سمینار امنیت بزارم

مشت محکمی بر دندان استکبار جهانی[shamshir]:25r30wi:

نمیدونم این کل کل کردن های بچه گانه کی میخواد تموم بشه !!!

بستگی به شناسنامه ها داره. البته نه شناسنامه هایی که سن رو نشون میده

شاید منفعتی توی کار هست که نباید بچه های انجمن ها بیشتر با هم اکی باشن

یا منفعت یا حسادت. قضاوت با دوستان

ویرایش شده در توسط bestboy7

با سلام

پس زاهدان چیییییییییییییی نمایید؟

اگه آمدید سیستان و بلوچستان ما در خدمتیم.

زاهدان و زابل

و چابهار اصلا کل استان ما در خدمتیم

ویرایش شده در توسط farzadbj
نمیگم

با تشکر از حضور یکرنگ استاد افضلی که باعث دلگرمی و امنیت جوملاکاران مبتدی هستند

امید که ایشان رو بتونیم توی جلسات رسمی جهت بهره گیری از علمشان دوباره ببینیم

ممنون از زحمات علیرضا جان

نیت من خیر بود و هدفم آشنایی بیشتر و صمیمی تر با بچه ها بود .قصدم اینه توی یک موقعیت مناسب که نه کسی امتحان داشته باشه و نه کاری باشه بصورت رسمی بیام شیراز

و سمینار امنیت بزارم

شیرررررررراز؟؟؟ سیمینار شیراز؟؟خب از شیراز بیان اینجا ما هم میخوایم از اطلاعات شما استفاده کنیم خب گناه داریم ....:fight1:چه وضعشه هی قرار شیراز تازه مباحث علمی که در شیراز داشتین رو هم نذاشتین برای بچه هاfight:fight1:

در پایان باید بگم موفق و سربلند باشین.

شیرررررررراز؟؟؟ سیمینار شیراز؟؟خب از شیراز بیان اینجا ما هم میخوایم از اطلاعات شما استفاده کنیم خب گناه داریم ....:fight1:چه وضعشه هی قرار شیراز تازه مباحث علمی که در شیراز داشتین رو هم نذاشتین برای بچه هاfight:fight1:

]چشم سعی میکنم نهایتا تا آخر امشب مباحث رو قرار بدم(باید بعضی جاهاش سانسور بشه:yeah:):oo::oo::oo:

]چشم سعی میکنم نهایتا تا آخر امشب مباحث رو قرار بدم(باید بعضی جاهاش سانسور بشه:yeah:):oo::oo::oo:

نخیر چرا سانسور بشه؟؟؟ بده ی همشهری به این خوبی تحویلتون دادیم بردین تخلیه اطلاعاتیش کردین حالا میخواین سانسور شده اطلاعاتشو به ما بدین:13::fight1:

ویرایش شده در توسط sokoti

:128fs318181::128fs318181::128fs318181::25r30wi:[jojo][jojo]

:image177:bitarbiat اطلاعات رو کامل بذار چه بله بله با کله اشم میگه چه تائید هم میکنهههههههههههههههههههههه

این نهایت ضعیف کوشیه:hooom: ضعیف گیر آوردین؟؟

ویرایش شده در توسط sokoti

درود

برای اصفهان هم برنامه میزارم قطعا

اگه شد قبل تیر ماه اگه نشدم توی شهریور ماه حتما میام

درود

برای اصفهان هم برنامه میزارم قطعا

اگه شد قبل تیر ماه اگه نشدم توی شهریور ماه حتما میام

اصفهان؟؟؟؟؟؟؟:5:

اصفهان چیه؟؟؟ دارم میگم همشهری انوقت میگین اصفهان؟؟:nasihat:

پویان برای همون شهریور بهتره :bala::hoy:

همشهری هاش واجب تررررررررن:dadad4: