Pooyan Afzali

قرار عمومی بچه های جوملا شیراز

118 پست در این موضوع

کلا حال میکنید تو این تاپیک اسپم دونی شده ها؟! [dasdas][dasdas][dasdas][dasdas]

ما هم چند تا اسپم در کنیم!

جوملا فروم پرچم رو برده کوبیده جایی که پایین نیاد! دمت گرم پویان افضلی .. دم همه بچه های جوملا فروم گرم به افتخار همهتون اولین پاتوق جوملایی رو برنامه ریزی میکنیم واسه تابستون همه بچه های جوملایی بیان یه روز شاد و با نشاط داشته باشیم .. یه روز بدون سوالات علمی تخیلی .. فقط خنده و تفریح و ورزش! وسیله ایاب و ذهاب هم آماده است!

البته احتمال 99 درصد این ایده و برنامه هم بزودی کپی برداری میشه میگید نه ، منتظر باشید و نگاه کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خب عزیز من (ابولفضل)

تقلید نکن دیگه....

خلق کن ...

عجبااااااااااا!!

یعنی من چقدر باید بهت بگم خلاااااااااااااااااااااق باش ؟؟؟هــــــــــــــــــــــــان!؟؟؟bitarbiatbitarbiatbitarbiatbitarbiatfightshotup:fight1:

تا کی میخوای خلاق نباشی!!!!؟؟؟

یعنی شیطونه میگه همچین ب...[chakkesh]:fight1::image177:

یعنی واقعا میشه تابستون یک روز تعطیل باشیم وخوش بگذرونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا حال میکنید تو این تاپیک اسپم دونی شده ها؟! [dasdas][dasdas][dasdas][dasdas]

ما هم چند تا اسپم در کنیم!

جوملا فروم پرچم رو برده کوبیده جایی که پایین نیاد! دمت گرم پویان افضلی .. دم همه بچه های جوملا فروم گرم به افتخار همهتون اولین پاتوق جوملایی رو برنامه ریزی میکنیم واسه تابستون همه بچه های جوملایی بیان یه روز شاد و با نشاط داشته باشیم .. یه روز بدون سوالات علمی تخیلی .. فقط خنده و تفریح و ورزش! وسیله ایاب و ذهاب هم آماده است!

البته احتمال 99 درصد این ایده و برنامه هم بزودی کپی برداری میشه میگید نه ، منتظر باشید و نگاه کنید

سلام به همه دوستان! فکر بسیار خوبیه:128fs318181:

ایشالا که کسی تقلید نمیکنه جناب مهندس...:didi:

والا جناب طالبی ما به شوخی گفتیم اینجا اسپم دونی شده الان صاحبش میاد یبرونمون میکنه(منظور شما بودید) بچه ها زدنمون shotup

بعدشم این جلسات شیراز تست خوبی بود واسه اینکه هم بدونیم خودمون چه کاره هستیم و استقبال میکنیم یا نه و هم اینکه بدونیم دشمنان قسم خورده چه کاره هستند و چه عکس العملی دارند

استقبال که واضح هست که وقتی در عرض چند روز تاپیک شده 11 صفحه و با وجود تمام شدن این سفر هنوزم داره پست میخوره نشون از استقبال بوده بقیه موضوع رو هم میتونید از آقای افضلی بپرسید و دلتون بسوزه که نیومدید. بابا پاشید بیاید شیرازیا اهل حال و صفا هستند کلی مهمونوازن میگید نه از آقای افضلی بپرسید:128fs318181:

عکس العمل دشمنان هم که مشخص شد

اما حالا که توی شیراز جواب داد بهتره واسه جاهای دیگه هم گذاشته بشه این جور که مشخصه دوستان دیگه خیلی استقبال کردن

همیشه ما موش آزمایشگاهی میشیم نمیدونم این شیراز چه ظلمی به سیستم کرده. میخوان طرح پزشک خانواده بزنن میان شیراز امتحان میکنن همه چیز قاطی پاتی میشه جواب که گرفتن میرن شهرهای دیگه به نحوه احسن انجام میدن. میخوان نشست بذارن بازم تست واسه شیراز میخوان بزنن تو دهن دشمنان بازم شیراز

من نمیدونم ما که اینقد کمک میکنیم چرا بهمون میگن بی حال :25r30wi:

اما خوشحالیم که افتخار دادید اول طرح عمومی رو در شیراز گذاشتید به امید ادامه و بهتر شدن

درود

الان.با موبایلم و توی اتوبوسم نزدیک اباده

الان توی اتویوسم نزدیک اباد

از همه شیرازیا بخصوص علیرضا کمال تشکر رو دارم

حجت عزیز حرفت کاملا درسته ما مسبر خودمونو میریم

کاری با کسی نداریم هدف اشنایی و صمیمیت هست و دوستی

دلم واسه شیراز واقعا تنگ میشه هرچند کوتاه

اما بسیار عالی بود

چــــــــــــــــــــه خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوشـــــــــــــــــــــــــــی بـــــــــــــــــــــــــــگــــــــــــــــــــــــــــذره

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

درود

اما بسیار عالی بود

ءان شاء اله که به سلامت برسی پویان جام؛خواهش میکنم کاری نکردیم؛مرسی که تشریف و آوردید و قابل دونستید

موفق و پیروز باشید...:25:

درود

اما بسیار عالی بود

آقای افضلی، سلام!

خیلی خیلی لطف کردین که تشریف آوردین، واقعا زمان کم بود، اما مسائلی که مطرح شد دید و حساسیت دوستان رو نسبت به مسایل امنیت تغییر داد. امیدوارم بازم سعادت ملاقات های بعدی نصیبمون بشه. در هر حال باز ممنون از لطفتون.gift

پویان جان یه سری به همشهریات هم داخل اصفهان بزن - خلاصه دوستان من داخل اصفهان خانه ( مجردی ) در حد یه 90 متری میشه دارم - خوشحال میشم بیاید و یه ناهاری هم با هم باشیم و بتونیم بحثی داشته باشیم-اگه موافقین حتما بگین باعث افتخاره منه

درود

یه آمار جدید بدید کیا شیراز هستند . دارم یه برنامه ترتیب میدم اواخر شهریور یه گردهمایی راه بندازیم . مکان به احتمال خیلی زیاد هتل هما - زمان به احتمال خیلی زیاد 25 شهریور

پیشنهادی هم اگه دارید بدید

برای من یه بلیط vip کنار میزاری؟:ooofe::did2::25:

به نظرم باغ هتل چمران خوب باشه.....

سلام . من اهل استان فارس هستم و از گرد همایی هم استقبال میکنم. :128fs318181:

تعداد خیلی کمه . یعنی کلا 3 نفریم داداش . اینجوری دبگه اسمش گرد همایی نیست . یه روز 3 تایی میریم پارک :128fs318181:

ای بابا ای کاش منم شیراز بودم میتونستم تو این مراسم شرکت کنم انشاله از این مراسم ها تو کرج برگزار شه

ای بابا ای کاش منم شیراز بودم میتونستم تو این مراسم شرکت کنم انشاله از این مراسم ها تو کرج برگزار شه

دوست عزیز اول اینکه قوانین انجمن را مطالعه کنید.

قوانین انجمن جوملا

از زدن پست هایی به این نحو هم خودداری کنید. برای تشکر هم فقط از دکمه تشکر استفاده کنید.