siamakb

موقعیت سایت با توجه به کی ورد در صفحه گوگل؟

8 پست در این موضوع

سلام به همه دوستان.

امیدوارم خوب باشید.

سایت خودم رو تو webmaster tools گوگل ثبت کردم.

از منو سمت چپ در قسمت Traffic زیر منو ای به اسم Search Queries وجود داره که گفته موقعیت سایت من در کی ورد dog emoticons رو 1.9 نشون میده ولی در سرچ گوگل در موقعیت 1 یا 2 وجود ندارد.

[ATTACH=CONFIG]3672[/ATTACH]

لطفا راهنمایی بفرمائید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام به همه دوستان.

امیدوارم خوب باشید.

از منو سمت چپ در قسمت Traffic زیر منو ای به اسم Search Queries وجود داره که گفته موقعیت سایت من در کی ورد dog emoticons رو 1.9 نشون میده ولی در سرچ گوگل در موقعیت 1 یا 2 وجود ندارد.

[ATTACH=CONFIG]3672[/ATTACH]

لطفا راهنمایی بفرمائید.

یه نرم افزاری وجود داره از طرف گروه طراحی سایت کارناوب ، نرم افزار خوبیه ، من استفاده می کنم ، لینک صفحه رو می فرستم نگاه کن ، امکاناتش رو نوشته ، نمودار رشد وب سایت در گوگل و رتبه اکسا هم میده

http://www.karnaweb.net/KarnaWebSearchEngine.aspx

ارسال شده در (ویرایش شده)

با درود

من یک پرسشی دارم نمیدونم باید کجا بپرسم همینجا میپرسم

یک سایت دارم میخوام ببینم با چه کلید واژه هایی گوگل سایت رو بیشتر میخونه و اون کلید واژه هایی که مثلا 2 سال گذاشتیم و گوگل نمیخونه دلیلش چی هست و برای این که بتونیم باز به گوگل بگیم اینهارم بخون چیکار باید کرد

البته تو گوگل وب مستر میشه فهمید کدوم بیشتر میخونه ولی اونایی که نمیخونرو نمیدونم از کجا باید بفهمم و چیکار کنم که بهتر بشه

و اینکه کلید واژه ها رو اگه نخوام از ادمین ببینم باید از کجا ببینم

و کلید واژه هام چندتا کلیک خورده تا حالا هم دوست دارم بدونم

سایت من جوملایی نیست kcms هست

اینم سایت

ویرایش شده در توسط l3ehrad

سلام به همه دوستان.

امیدوارم خوب باشید.

attachment.php?attachmentid=3672&stc=1

لطفا راهنمایی بفرمائید.

درود

از ای سایت استفاده نمایید

What Page of Google Am I On? - A Free SEO Tool and Rank Tracker

درود

برای مشاهده دقیق جایگاه سایت در گوگل با توجه به کلمات کلیدی دلخواه از نرم افزار زیر استفاده کنید.

دانلود نرم افزار گوگل مانيتور | يوسايت ديزاين

و اینکه این آمار گزارشی گوگل مربوط به یکماهه می باشد و خودش هم اعلام کرده تقریبی می باشد نه 100% پس امکان تغییر و تحول آن وجود دارد.

تو این نرم فزار اون قسمت هایی که با رنگ زرد مشخص کردم را توضیح میدید؟

download.php?url=Capture_12042873970.jpg

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز گوگل وب مستر قرارگیری لینک شمارو توی کل سرویس های سرچ برسی میکنه و در قسمت مدیریت سایت به شما نشون می ده ، شما انتظار نداشته باشید که هر جایگاهی که در وب مستر نشون داده شده وب سایت شما دقیقا همونجا باشه، امکان داره که وب سایت شما در قسمت عکس ها و یا ویدئو ها در جایگاهی که وب مستر نشون می ده قرار داشته باشه این نکته رو هم یادآور بشم که گوگل وب مستر میانگین مکان قرارگیری کلمه ی کلیدی شمارو نشون می ده برای مثال اگه شما بر روی کلمه ی طراحی سایت کار می کنید امکان داره در گوگل وب مستر برای شما جایگاه ۱۰۰ رو درج کرده باشه ولی هنگام مراجعه به خود گوگل می بینید که جایگاه ۸۰ رو دارید به این ترتیب سایت شما بعد از مدتی در گوگل وب مستر جایگاه ۹۰ رو خواهد گرفت

در برنامه ی Free monitor For Google هم که دوست عزیز کا با رنگ زرد مشخص کردند کاملا مشخصه position آخرین مکان قرارگیری کلمه ی شما رو در نتایج گوگل نشون می ده وBest هم بهترین جایگاهی رو نشون می ده که کلمه ی شما تابه حال تونسته در اون جایگاه قرار بگیره

ویرایش شده در توسط saber

دوست عزیز گوگل وب مستر قرارگیری لینک شمارو توی کل سرویس های سرچ برسی میکنه و در قسمت مدیریت سایت به شما نشون می ده ، شما انتظار نداشته باشید که هر جایگاهی که در وب مستر نشون داده شده وب سایت شما دقیقا همونجا باشه، امکان داره که وب سایت شما در قسمت عکس ها و یا ویدئو ها در جایگاهی که وب مستر نشون می ده قرار داشته باشه این نکته رو هم یادآور بشم که گوگل وب مستر میانگین مکان قرارگیری کلمه ی کلیدی شمارو نشون می ده برای مثال اگه شما بر روی کلمه ی طراحی سایت کار می کنید امکان داره در گوگل وب مستر برای شما جایگاه ۱۰۰ رو درج کرده باشه ولی هنگام مراجعه به خود گوگل می بینید که جایگاه ۸۰ رو دارید به این ترتیب سایت شما بعد از مدتی در گوگل وب مستر جایگاه ۹۰ رو خواهد گرفت

در برنامه ی Free monitor For Google هم که دوست عزیز کا با رنگ زرد مشخص کردند کاملا مشخصه position آخرین مکان قرارگیری کلمه ی شما رو در نتایج گوگل نشون می ده وBest هم بهترین جایگاهی رو نشون می ده که کلمه ی شما تابه حال تونسته در اون جایگاه قرار بگیره

دوست عزیز لطفا از قرار دادن لینکهای تبلیغاتی در پستهای خود خودداری کنید و اگر پاسخی دارید فقط پاسخ خود رو در تاپیک ارسال کنید تبلیغ فقط در امضای کاربر مجاز است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری