mojtabapordel

كامپوننت ايجاد و مديريت جدول (Event Table Edit 3.0.0_rc1) جوملا 1.7 و 2.5 - پارسي

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

ext_com compat_15_native compat_16_native compat_17 compat_25

سلام

قبلا نسخه مربوط به جوملا 1.5 اين افزونه رو تو اين انجمن و ساير انجمن ها معرفي و ارايه كردم:

Event-Table-Edit-2.1.2

حالا نسخه مربوط به جوملا 1.6، 1.7 و 2.5 رو هم در اينجا ارايه ميدم. البته اين نسخه RC هست، يعني نسخه پيش از نسخه نهايي. بنابراين در استفاده از اون تو سايت هاتون دقت كنيد. همچنين روش ساخت و مديريت جدول در اين نسخه با نسخه قبلي كاملا متفاوته.

توضيحات:

Event Table Edit يك كامپوننت براي ايجاد جداول تو سايت هاي جوملاييه (بدون نياز به اديتور). شما مي تونين خيلي راحت جدول رو تو مديريت جوملا (Backend) ايجاد كنيد و تنظيمات اوليه رو انجام بدين. بعد از طريق لينك دادن به اون، مي تونين بقيه كارها مثل ايجاد ستون ها و رديف ها رو در بخش كاربري سايت انجام بدين. جالب اينجاست كه مي تونين نوع داده هاي ورودي رو براي ستون هاي جدول مشخص كنين. مثلا ستون 1 فقط متن معمولي باشه. ستون 2 تاريخ، ستون3 ساعت، ستون4 عدد صحيح، ستون 5 عدد اعشاري، ستون6 لينك،* ستون7 آدرس ايميل. همچنين مي تونين ليست هاي كشويي ايجاد كنين و از اون ها تو جداولتون استفاده كنين.

نكته جالب توجه ديگه اين كه مي تونين از سطوح دسترسي قدرتمند جوملا 1.6 - 2.5 براي دادن مجوز به كاربران براي ويرايش و مديريت جداول استفاده كنين.

امكان ديگه اين كه ميشه تو خونه هاي جدول از BBCode ها استفاده كرد.

فيلتر عبارات و متون جدول، گرفتن خروجي اكسل از محتواي جدول، چاپ جدول، اضافه كردن متن دلخواه قبل و بعد از جدول و نيز ايجاد صفحه بندي براي جدول هاي داراي تعداد رديف هاي زياد، از ديگر امكانات اين كامپوننت ارزشمنده.

نكته:

كامپوننت كامل پارسي شده، اما استايلش به دلم نچسبيد. مخصوصا Tool Tip ها رو درجاي درست نمايش نميده. اگه دوستان متخصص تو بهينه كردن CSS كامپوننت كمك كنن، ممنون ميشم.

توضيحات افزونه در جوملاي جهاني

دمو1 دوم2 دمو3

دانلود نسخه انگليسي

دانلود نسخه انگلیسی از سرور انجمن جوملای ایران

كامپوننت پارسي تقديم به شما:

com_eventtableedit_3.0.0_rc1 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

1- از منوي كامپوننت ها وارد مديريت جدول بشيد و آيكن جديد رو كليك كنين

2- جدول رو با تنظيمات دلخواه ايجاد كنين

3- يك گزينه منو ايجاد كنين و لينك بدين به مديريت جداول *»»» نمايش پيش فرض

4- تو بخش كاربري سايت، گزينه منويي كه ايجاد كردين رو كليك كنين تا وارد صفحه مربوط به جدول بشين (بايد با نام كاربري مدير وارد سايت شده باشين)

5- آيكن مديريت جدول رو كليك كنين

6- در صفحه مديريت جدول، ستون ها و نوع داده هاي ورودي رو تنظيم كنين

7- جدول رو ذخيره كنين

- يك گزينه منو ايجاد كنين و لينك بدين به مديريت جداول *»»» نمايش پيش فرض

4- تو بخش كاربري سايت، گزينه منويي كه ايجاد كردين رو كليك كنين تا وارد صفحه مربوط به جدول بشين (بايد با نام كاربري مدير وارد سايت شده باشين)

5- آيكن مديريت جدول رو كليك كنين

اینجاشو متوجه نشدم

يعني اينكه بريد تو مديريت منوها و مثلا تو منوي اصلي سايت يك گزينه جديد (Menu Item) ايجاد كنين و نوع اون رو از نوع مديريت جدول - نمايش پيش فرض قرار بديد

با سلام برای رفع مشکل تاریخ کافیه از مسیر components\com_eventtableedit\models فایل etetable.php رو باز کرده و خط 490 رو به صورت توضیح در آورید.خط 490 رو به شکل زیر تغییر دهید

if ($dt == "date") {
	//$cell = eteHelper::date_mysql_to_german($cell, $this->_item->dateformat);
	}

آقا من جدول رو ایجاد کردم منو هم بهش اختصاص دادم و با نام کاربری هم وارد شدم اما وقتی روی گزینه جدید کلیک میکنم که جول رو طراحی کنم اتفاقی نمیوفته

با اجازه ی مهندس پردل :ds6a5d:

.: لینک دانلود نسخه انگلیسی افزونه از سرور انجمن به پست اول اضافه شد :.

هنگام دانلود این ارورو میده :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@joomlaforum.ir and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

سلام من اینو دانلود و نصب کردم وقتی از مدیرت سایت کامپونت ها میزنم روش این ارور رو میده

Fatal error: Call to a member function getCfg() on a non-object in /home/panichos/public_html/administrator/components/com_eventtableedit/controller.php on line 43

نمیتونم برم توش

مشکل از کجاست ؟

سلام من از اکسل یک جدول csv آپلود کردم ولی جدول رو نمایش نمیده !! اگه این کامپونت کار

سلام دوستان

آیا کسی افزونه ای میشناسه که بشه باهاش جدولی نظیر جداول برنامه زمانبندی و امتیازات لیگ که در قسمت سمت راست سایت ورزش 3 قرار داره، ساخت؟

نمیدونم آیا با فرم سازها یا افزونه های خاصی میشه اینکارو انجام داد؟!

برای یک سایت میخوام که تصمیم داره نتایج لیگ های منطقه ای و استانی رو در سایتشون نمایش بده

تو سایت ورزش سه اینطوره که دوتا لیست باکس وجود داره که از لیست اول اسم لیگ مورد نظر رو انتخاب می کنیم و بعد از لیست دوم هفته مورد نظر که با انتخاب این گزینه ها جداول مربوط به اون هفته نمایش داده میشه

اگر سایت ورزش 3 رو ببینید متوجه منظورم میشید

دوست عزیز شما برای راه اندازی سایت های اعلام نتایج و جدولبندی مسابقات می تونید از کامپوننت Joomsport استفاده کنید که من لینک دانلود خودش و 4 ماژول و یک پلاگین مربوط بهش رو در سایتم قرار دادم ولی چون اینجا تبلیغ نمیشه کرد آدرس سایت و صفحه مطلبم خصوصی برات می فرستم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری