s1r101

مشکل در انتقال سایت

7 پست در این موضوع

مشکل در انتقال سایت

با سلام خواستم سایتمو انتقال بدم به هاست دیگه با این پیغام مواجه شدم

ممنون میشم اشکال کارمو بگید

تمام اطلاعات و رمز چندین بار چک کردم

Warning: require_once(/home/u116684516/public_html/includes/defines.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/u116684516/public_html/index.php on line 21

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/u116684516/public_html/includes/defines.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/u116684516/public_html/index.php on line 21

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه افزونه هست که می تونید از سایتتون یه پکیج درست کنید بعد اونرو منتقل کنید روی هاست جدید و راحت نصبش کنید

تو همین Forum سرچ کنید پیدا می کنید ...

[ATTACH=CONFIG]7759[/ATTACH]

با سلام

یه مشکلی دارم لطفا کمکم کنید: من به تازگی سایت رو از لوکال به هاست انتقال دادم ولی وقتی در مدیریت مطالب روی آیکون ها کلیک میکنم این صفحه نمایان میشه چرا؟ راه حل چیست؟

ممنون از راهنماییتون.

[ATTACH=CONFIG]7759[/ATTACH]

با سلام

یه مشکلی دارم لطفا کمکم کنید: من به تازگی سایت رو از لوکال به هاست انتقال دادم ولی وقتی در مدیریت مطالب روی آیکون ها کلیک میکنم این صفحه نمایان میشه چرا؟ راه حل چیست؟

ممنون از راهنماییتون.

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

مشکل احتمال خیلی زیاد مربوط به پلاگینهای نوع editor-xtd شما هستش پلاگینهای editor-xtd رو یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مربوط به کدومشون هست

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

مشکل احتمال خیلی زیاد مربوط به پلاگینهای نوع editor-xtd شما هستش پلاگینهای editor-xtd رو یکی یکی غیر فعال کنید ببینید مربوط به کدومشون هست

ضمن تشکر از پاسخگویی شما ، من پلاگینهایی که فرموده بودین رو غیر فعال کردم ولی در قسمت ویرایش مطالب آپشن های تصویر و غیره حذف شدن!!! و نمیتوانم عکسی آپلود کنم

ضمن تشکر از پاسخگویی شما ، من پلاگینهایی که فرموده بودین رو غیر فعال کردم ولی در قسمت ویرایش مطالب آپشن های تصویر و غیره حذف شدن!!! و نمیتوانم عکسی آپلود کنم

همه پلاگینها رو غیر فعال نکنید ببیند با کدوم پلاگین مشکل داره همون رو غیر فعال کنید فک نمیکنم با پلاگینهایی که اشاره کردید مشکلی داشته باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری