m.naderi

مشکل با حذف شدن گزینه "نظرات" از مطالب ویژه

8 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم انجمن.

من توی یکی از سایتهام به یه مشکل خوردم.

تا چند روز پیش گزینه "نظرات" توی مطالب ویژه توی صفحه اصلی موجود بود ولی الان نمیدونم چرا نیست.

نمیدونم مربوط به آپدیت جوملام به نسخه 2.5.11 میشه یا نه ولی هر کاری میکنم این گزینه نمایش داده نمیشه که مستقیم به نظرات اون مطلب لینک بشه و تعداد نظرات رو توی مطالب ویژه نشون بده.

ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور این گزینه رو برگردونم به مطالب ویژه.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به احتمال زیاد مشکل از اپدیت به جوملا 2.5.11 هست.

چون در این نسخه تغییراتی در سیستم مطالب دادن که باعث بروز مشکلاتی در افزونه های از نوع محتوا یا content شده

که البته میدونم از چه طریقی و با چه روشی میشه تغییرش داد و این مشکل رو جل کرد ولی پیشنهاد میکنم موقت نسخه بروزرسانی 2.5.9 رو بگیرین و مانند افزونه ها در مدیریت افزونه ها نصب کنید تا ورژن جدید افزونه ارائه داده بشه.

ممنون از پاسختون.

اتفاقاً بعد از آپدیت به نسخه 2.5.11 توی content همه سایتهایی که آپدیتشون کردم مشکل به وجود اومده.

نمونش رو تو یه تاپیک دیگه عنوان کردم که بدون دلیل یه گزینه ادامه مطلب به توضیحات محصولات فروشگاهم که با قاصدک هستش اضافه شده.

به نظر شما الان که نسخه جوملای سایتهام همگی 2.5.11 هستش مشکلی پیش نمیاد اگه آپدیت 2.5.9 رو با اون روشی که گفتید روی سایتهام اعمال کنم؟

بازم تشکر از پیگیری شما.

ممنون از پاسختون.

اتفاقاً بعد از آپدیت به نسخه 2.5.11 توی content همه سایتهایی که آپدیتشون کردم مشکل به وجود اومده.

نمونش رو تو یه تاپیک دیگه عنوان کردم که بدون دلیل یه گزینه ادامه مطلب به توضیحات محصولات فروشگاهم که با قاصدک هستش اضافه شده.

به نظر شما الان که نسخه جوملای سایتهام همگی 2.5.11 هستش مشکلی پیش نمیاد اگه آپدیت 2.5.9 رو با اون روشی که گفتید روی سایتهام اعمال کنم؟

بازم تشکر از پیگیری شما.

بله اون تاپیک رو ظهر دیدم وقتی این تاپیک رو دیدم تا حدودی هدس زدم جفتش مربوط به نسخه 2.5.11 هست و تغییراتش.

نباید مشکل ولی برای احتیاط بیشتر از سایت ها آپدیت بگیرید.خیالتون راحت تر میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری