r2du-soft

مشکل در ورود به قسمت مدیریت بعد از وارد کردن پسورد!!!

11 پست در این موضوع

سلام دوستان

من بعد از ورود به قسمت administrator سایت و وارد کردن یوزر و پسورد و سپس کلیک "ورود" با پیغام زیر مواجه میشم:

تقاضای فعلی به دلیل ارسال مکرر اطلاعات در قسمت امنیتی رد شده است. لطفاً صفحه را تازه سازی نموده و دوباره سعی نمائید

از مرورگرم نیست ، با چندین مرورگر و حتی با وینوزهای دیگه تست کردم. جالب اینجاست فقط چند تا از کاربرام میتونن به سایت وارد شن و بیشتریا نمیتونن و مدیران هم اینطورن! میشه راهنماییم کنید.

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما قبل این مساله تغییر خاصی انجام دادید این مشکل بوجود اومده یا خود به خود شده؟

سلام

نه هیچ تغییری داده نشده ، کاملا اتفاقی اینطور شده!!!

یه چندوقتی هست ، حدود 10 ، 15 روزه که هاست رو عوض کردم و از یک شرکت دیگه گرفتم ، 1 روزه اینطوریه!!!! به هیچ نتیجه ای نرسیدم! :13:

یه بار یه نسخه سالم جوملا رو روی فایلهاتون اکسترکت کنید ببینید چه نتیجه ای میده

مرسی داداش تست میکنم الان

فقط این مشکل میشه خود به خود به وجود بیاد؟! احتمال میدم زیر حملات داس بودم ، احتمالم درسته؟! آخه تغییراتی توی ماژوال ها (فعال و غیرفعال) شدنشون میشد اون اواخر!!!!!!

تا به حال به این ارور برنخورده بودم برای بحث امنیتشم بهتره در بخش امنیت انجمن سایتتون رو قرار بدید تا مدیران امنیت بررسی کنن.....

دوستان عزیزم سلام

دوستان عزیز این مشکل دقیقا از دسترسی به دیتابیس بوجود میاد

مشکل اینجاست که وقتی کسانی که دیتابیس اصلیشون را از جای دیگیری به غیر از هاست خودشون فرا میخوانند و وقتی مجوز های لازم رو برای اتصال به اون دیتابیس رو درست ست نمیکنند ، بر اثر اتصال بیش از حد زیاد به اون دیتابیس و به دلایل امنیتی، خود سرور به طور اتوماتیک هر گونه اتصال به اون دیتابیس رو بلاک میکنه!!!

برای رفع این مشکل دو تا راه وجود داره

یکی اینکه سرور مشکل اتصال به دیتابیس رو حل کنه (که معمولا به خاطر بلاک شدن دیتابیس شما انتقال داده میشه)

دوم اینکه تمامی دیتابیس رو به طور کامل روی هاست خودتون پیاده سازی کنید تا به طور مستقیم دیتابیس رو از هاست خودتون بخونه

که از نظر من بنده روش دوم خیلی خوبه و بهتره

البته این مشکل دوستمون در حال بررسی هست و در صورت جواب کامل گرفتن حتما به طور کامل توضیحات بیشتر رو به دوستان ارائه میدم تا جوابم رو کامل تر کنم.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مرسی از saber عزیز و مرسی از saiid_pakan گل که منو راهنمایی میکنن.

دقیقا مشکل از دیتابیس هست.

مشکل از این قراره:

به تازگی هاست رو به یه شرکت دیگه انتقال دادم ، شرکت جدید دیتابیس ها رو روی یه سرور بسیارقدرتمند گزاشته و مثل اینکه از اونجا خونده میشه. (نمیدونم اسم شرکتش رو بگم یا نه! مجازه؟!)

احتمالا به همین دلیله که اینطور شده.

حالا باید چیکار کنم؟! راهی وجود نداره که همینطوری کارکنه؟! دیتابیس رو باید بیارم روی سرور خودم؟!

10 ، 15 روزی هست که من سرور رو انتقال دادم به این شرکت ارائه دهنده هاست ، اما چرا الان این اتفاق انتاده؟ 2 روزه که هیچ دسترسی به مدیریت سایت ندارم

ویرایش شده در توسط r2du-soft

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری