msi_academy

هاست ویروسی

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

یکی از سایت ها رو وقتی وارد میشیم آنتی ویروس آلارم میده که سایت ویروسی هست . روی سی پنل میذارم اسکن ویروس کنه اما چیزی پیدا نمیکنه ؟ از طرفی هر کسی هم که رو سیستمش آنتی ویروس داره با ورود به سایت همین آلارم رو میگیره . راه حل چیه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کد مخربی توی قالب یا محتوا یا ماژول های شما هست که م یخواد اتصال بر قرار کنه.

قالب سایت را عوض کنید، اگر باز این مشکل بود سراغ محتوا و ماژول ها برید وگرنه کد مخرب در قالب سایته.

قالب سایت را عوض کنید.

کل محتوای سایت رو زیپپ و دانلود کنید.( کل فایلهای هاستتون)

بعد بیارید روی سیستمی که آنتی ویرویس اورجینال داشته باشه.روی اون اقدام به اسکن فایلها کنید و فایل مخرب رو پیدا و حذف کنید.سپس مجددا میتونید دانلود کنید.

ولی حتما میبایست که انتی ویرویستون اورجنیال باشه...

ترجیحا هم کسپر یا بیددنفدر و نود (در صورت عدم وجود اون دوتای اولی!!) باشه!

سلام دوستان

یکی از سایت ها رو وقتی وارد میشیم آنتی ویروس آلارم میده که سایت ویروسی هست . روی سی پنل میذارم اسکن ویروس کنه اما چیزی پیدا نمیکنه ؟ از طرفی هر کسی هم که رو سیستمش آنتی ویروس داره با ورود به سایت همین آلارم رو میگیره . راه حل چیه ؟

درود بهترین کار اینه با مدیریت هاستینگ تماس بگیرید و ازش بخواید فایل های هاست رو از لحاظ وجود کد مخرب بررسی کنه

و آنتی ویروسم موثر هست البته اگه ویروس مربوط به سیستم باشه نه کد php

ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی دوستان .

اولین کاری که فول بک آپ گرفتم و یه فایلی بود به اسم counter.php که به اون گیر دارد nod32 و پاکش کرد . بعد من امروز رفتم این فایل رو از روی هاست پاک کنم متوجه شدم این فایل دیگه وجود نداره !!!! من قبلا روی هاست به این فایل مشکوک بودم و بازش کردم اما چیزی نمایش نمیداد . کد های داخلش رو هم دیدم چند خط کد بیشتر نبود که به زودی اگر این فایل رو از سیستم خونه پیدا کردم و تو بک آپم بود کدش رو اینجا قرار میدم شما هم ببینید .

من روی هاست تا حالا شل هم پیدا نکردم . البته چند بار به هاست نفوذ شده بود و fake page قرار داده بودن در هاست که پاکش کردم .

اما همچنان آنتی ویروسا به سایت گیر میده .

بعدش قالب رو هم عوض کردم اما باز همین مشکل هست .

به هاست هم گفتم اونا هم فایل ها رو اسکن کردن و ویروس پیدا نکردن .

دیگه باید چه کار کنم ؟

ویرایش شده در توسط msi_academy

گاهی nod32 گیر الکی هم میده... با یه آنتی ویروس دیگه هم چک کنید

سایتتون رو روی لوکال با یه rsfirewall به روز چک کنید. نسخه جوملا هم آخرین نسخه پایدار باشه 2.5.11

فایروال خودش چک میکنه و اگه malware ای پیدا کنه میگه

هاست هم ممکنه مشکل داشته باشه.

گاهی nod32 گیر الکی هم میده... با یه آنتی ویروس دیگه هم چک کنید

سایتتون رو روی لوکال با یه rsfirewall به روز چک کنید. نسخه جوملا هم آخرین نسخه پایدار باشه 2.5.11

فایروال خودش چک میکنه و اگه malware ای پیدا کنه میگه

هاست هم ممکنه مشکل داشته باشه.

حقیقت این که جوملا 1.5 و آخرین نسخه اش هست و باید بزودی به 2.5 بروزش کنم اما rsfirewall هم روی سایت نصبه . عجیبه برام

شما حتما جوملاتون رو باید بروز کنید که این مشکلات رو نداشته باشید چون باگ های ورژن ها هر روز شناسایی میشن و الن شما خیلی ورژنتون عقبه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری